Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü, kötü niyetli ve merhametli olarak yapılabilen büyü çeşitlerinden biridir. Genel kullanımı, evli hanımefendiler tarafınca kocalarını evlerine bağlamak için yapılır. Bu büyü ile kocalarının evlerine ve kendilerine bağlanmalarını isterler. Büyüyü yapmış oldurmak ve bozdurmak isteyenler kesinlikle ehil kişilerden yardım almalıdırlar. Bu mevzuda uzman olan medyumumuz ile irtibata geçerek istediğiniz vakit yardım alabilirsiniz.

Yeterli kişilerin yardımının yanında kişiler bu büyüden korunmak için evlerinde veya genel hayatlarında Felak ve Nas surelerini okuyabilirler. Bu sureler ile şeytani varlıkların etkisi azaltılmakta ve büyünün musallat olması engellemektedir. Bu büyü bir kere bozulduğunda yine yapılması mümkün olmayan bir büyü türüdür.
Papaz büyüsü ile yaptıran birey sevmiş olduğini kendisine aşık edilebilir. Bunun yanında onun kendisinden ayrılmamasını sağlayabilir. Bunun yanında papaz büyüsü kötü fakatçlar için de kullanılabilir. Karşınızdaki insanın acı ve sıkıntı yaşamasını istiyorsanız papaz büyüsü yaptırılabilir. Bu büyünün etkisi fazlaca fazladır. Ancak yapılma şekli ve tılsımlar bu mevzuda çok önemlidir. Yapılmış olduktan sonrasında etkisini derhal göstermektedir. Sadece tüm bu tarz şeylerin olması için işinde uzman kişilerden destek alınması ilk şarttır. Yeterli kişilerden yardım alınarak yapılan büyüler oldukca etkili olmaktadır.

Papaz Büyüsü nasıl Yapılır?
Papaz büyüsü yapımı saygınlık ile diğer büyülerden biraz farklıdır. Bu noktada ehil kişilerden destek alınması ilk şarttır. Medyumumuz ile irtibata geçerek papaz büyüsü nasıl yapılır hakkında data alabilirsiniz. Eğer icra eden fert tecrübeli ve yeterli değil ise geri dönüşü olmayan sorunlar baş gösterebilir veya herhangi bir etkisi olmaz.

Papaz büyüsünün en büyük özelliği tabiat üstü varlıklar ile temasın olması gerekliliğidir. Alanında uzman medyumlar bu konuda cinler ve iblislerin desteği ile bu büyüyü yapmaktadır. Bundan dolayı destek alınması ilk şarttır. Şeytani varlıklar ile temas genelde gece 00:00’dan sonra sağlanır ve onlardan destek alınır. Onların da desteğiyle birlikte tılsımlar hazırlanır. Bu nedenle kesinlikle fakat ne olursa olsun yeterli olan kişilerden destek alınmalıdır. Yoksa geri dönüşü olmayan durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bununla birlikte bazı çizimlere de ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu cisimler şunlardır.

Aşık olmasını istediği bireyin kıl ve saç teli mutlak suretle gerekmektedir.
Yine aynı kişiye ait el veya ayak tırnakları da gerekmektedir.
Yine kan ve deri örnekleri de gerekmektedir.
Bu malzemelerin kesinlikle tam olması ve medyuma veya hocaya verilmesi gerekmektedir.

Papaz Büyüsü sonuçları
Papaz büyüsü sonuçları bakımından oldukca ağır biri büyüdür. Papaz büyüsü altında olanlar ruhsal ve psikolojik olarak çöküntü yaşarlar. Bunun dışında karşılaşılabilecek durumlar şunlardır.

Papaz büyüsü yapılan fert bunalıma girer ve intihara kadar süren bir ruhsal çöküntüye girebilir.
Yapılan kişilerde konsantrasyon eksikliği görülür. Bunun yanında dikkat eksikliği meydana gelir.
Sürekli bir halsizlik meydana gelir.
Aşık etmek için meydana getirilen kişiler ailelerini bırakır ve yapmış olduran kişiye bağlanır. Bunun nihayetinde ailesi ile tekrar bağlantı kurmaz.
Gene aşık etme büyüsünden meydana getirilen fert sosyal çevresinden uzaklaşır ve sadece yaptıran kişiye bağlanır.
Bunların yanında iyi yönlü tesirleri de bulunmaktadır. Evli çiftlerde aileye ve eşe bağlanma gibi neticeları bulunmaktadır.
Yapılan kişinin gözü dışarıya kaymaz ve sadece evini düşünür.
Evlenecek çiftlerde de ayı vaziyet söz mevzusu olur ve meydana getirilen fert dışarıya bakmaz ve evine sadık kalır.
Papaz Büyüsü etkileri
Papaz büyüsü etkileri kolaylıkla görülebilmektedir. Bu etkisinde bırakır şu şekilde sıralanabilir.

Büyü yapılan fert hiç sevmediği birine aşık olabilir.
Büyü yapılan kişiler rüyalarında kötü durumlar ile karşılaşabilir. Rüyalarına şeytani varlıklar gelerek yapılan kişileri rahatsız ederler.
Maddi problemler ortaya çıkar.
Meydana getirilen fert geceleri evde bir tek kalmaktan çekinmeye başlarlar.
Meydana getirilen kişiler yalnızlık duygusuna girmeye başlarlar. Bu konum karşısında zaman içinde içlerine kapanık hale gelirleri.
Yapılan kişilerde geleceğe dair endişeler meydana gelir.
Bu belirtilerin olması sihrin yapılış şekli ve büyüklüğü ile orantılıdır. Etkilerin fark edilmesi durumunda mutlaka yeterli bir hoca yada medyuma başvurulmalıdır. Bu noktada herhangi bir problem yada belirti ile karşılaşırsanız medyumumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Her türlü konuda siz değerli ziyaretçilerimizin yanında olacak medyumumuz ile her türlü şikayetinizi paylaşabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Bozma
Papaz büyüsü bozma birçok insan tarafından dört gözle beklenen konulardan biridir. Bu büyü bozulabilir bir büyü türüdür. Ancak bozdurmak isteyenler mutlaka bilici yada yeterli hocalara gitmelidir. Yeterli olmayan kişiler tarafından yapılacak bozdurma işlemi istenmeyen sonuçlara sebep olabileceği gibi bununla beraber hiçbir işe de yaramayabilir. Öncelikle ehil kişiler büyünün var olup olmadığını denetim ederler.

Büyü fert üzerinde var ise ona göre yakarma ve tılsım hazırlanır. Daha hemen sonra büyünün bozulması için niyetlerde bulunulur. Verilen dualar ve tılsımlar her gece yatmadan önce aralıksız bir şekilde 3 kere okunması mümkün ve bu işlem 4 gün süre gelir. Bu dua okumanın sonucunda şeytani varlıklar yapılan kişiden uzaklaşır ve tekrar ger gelmezler.

Sihrin bozulmasından sonrasında, büyü meydana getirilen kişi eski davranışlarına geri basar ve eski yaşamı ger gelir. Bunalım ve ruhsal çöküntülerden kurtulmaya başlar. Uykusu düzene girer ve kabus görmeleri sonlanmış olur. Papaz büyüsünden kurtulmak isteyenler için kahin hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kısa sürede etkilerinin azaltılması ve yok olması için lüzumlu tüm işlemler kahin hocamız tarafından yapılacaktır.

Başa dön tuşu

Hemen Ara