BlogGenelPapaz Büyüsü

Papaz Büyüsünün Amacı Nedir

Papaz Büyüsünün Amacı Nedir ?

Papaz büyüsünün amacı kötü niyetli olunmasıdır. Ancak bu demek değildir ki papaz büyüsü sadece gayrimüslimler tarafından yapılsın. Kesinlikle hayır papaz büyüsü herkes tarafından yapılabilir ancak yetenekli ve medyum olan kişiler tarafından demek yerinde olacaktır.

Medyumluk çok ince bir çizgidir ve ne zaman medyumluk yapmanız gerektiğini çok iyi biliyor olmanız gerekir. Yani bazı büyülerin olumlu bazılarının da olumsuz sonuçları olacaktır. Olumsuz sonuçlar ortaya çıkaran büyülerle ilgili özellikle güvenilir medyumlar hizmet vermemektedir. Çünkü bu faydalı ilimlerin mutlaka insanların faydasına olan işlerde kullanılması gereklidir. İnsanları mutluluklarını bozmak ve saadetlerini engellemek hiçte doğru bir fikir ve düşünce olmayacaktır. Medyum olmak demek insanlara faydalı olmak anlamın gelir ve bunun içinde mutlaka doğru yöntemleri tercih etmeniz gerekir

Buraya kadar düşündüğümüz zaman şu şekilde bir tanımlama yapmak doğru olmayacaktır. Örneğin papaz büyüsü sadece kötü amaçlı olan büyü demek değildir. Yani yalnızca kötü amaçlı olarak yapılmaz. Örneğin çiftler bazen çeşitli sebeplerden dolayı aralarında istemedikleri problemler yaşayabilir ve bu problemleri çözebilmek içinde bu büyüleri tercih edebilir. Mesela aralarında sorun olan eşler bir şekilde çözüme ulaşmaları gerekir. Ulaşamazlarsa evlilikleri sarsılır ve bu da beraberinde mutlu devam eden bir yuvanın yıkılmasına neden olur. Papaz büyüsü yapıldığında ise evliliğinizi kurtarmış olursunuz. İstemediğiniz şekilde aranızda var olan problemleri de çözmüş olacaksınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Hemen Ara