Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü nedir?

Papaz büyüsü görüp görebileceğiniz en kara büyülerden biridir. Kara büyüler arasında olduğu malum bu sihrin öteki kara büyülerde de görüldüğü şeklinde etkileri inanılmaz derecede kuvvetlidir. Bundan ötürü de papaz büyüsü işin ehli bir medyumun yardımı olmadan yapılmamalı ve aynı şekilde doğru bir medyumun yardımı olmadan bozmaya çalışılmamalıdır. Medyumun bilgilerinden faydalanmadan büyünün kötü enerjisinden kurtulmanız hemen hemen imkansızdır.

Papaz büyüsünün ne olduğundan daha açık şekilde bahsedelim. Bununla beraber papaz büyüsü iyi mi bozulur sorusuna da bu yazıda yanıt alacaksınız. Papaz büyüsü kara büyüler arasında en kuvvetli ve tesirleri en güçlü olanıdır diyebiliriz. Birçok sebepten papaz büyüsüne başvurmanız mümkündür. Âşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık etmek için, âşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlamak için, kısmetiniz kapalıysa onu açmak için, birlikteliğinden haz etmediğiniz insanları birbirinden soğutmak için, gene beraberliklerinin bozulmasını istediğiniz çiftleri birbirinden ayırmak için papaz büyüsüne başvuran insanoğlu çok sayıdadır diyebiliriz. Papaz büyüsünün tesirleri oldukca kuvvetli olduğundan kulaktan kulağa her insanın memnuniyeti birbirlerine aktarılmıştır.

Bu büyünün adından dolayı insanlarda bazı yanlış algılar oluşabilir. Papaz büyüsünü yalnızca papazların yapabileceğini düşünen insanlar fazlaca yanılıyorlar, bu şekilde bir durum söz mevzusu değildir. Bu büyü işini iyi meydana getiren her medyum tarafından yapılabilir. Ek olarak bu büyüyü yapmış olduran insanoğluın hangi dine mensup oldukları da önemsiz bir ayrıntılardır şu demek oluyor ki dininiz ne olursa olsun bu büyüyü yaptırma imkânınız vardır. Bu büyü kara büyülerin en etkilisi olduğundan yapmış oldurmak çok tehlikeli sonuçlara yol açabilir bundan dolayı çok dikkatli olunmalıdır ve aşırı derecede güveninizi kazanamayan bir medyuma bu büyü yapmış oldurılmamalıdır.

Papaz Büyüsü Yapılışı
Papaz büyüsünün yapımının kolay bulunduğunu söylemek yanlış olur, yapımı oldukca zor bir büyüdür. Elbet ki iyi bir medyum için bu büyüyü yapmak çok da zor olmayacaktır, işinin ehli bir medyum bu sihrin üstesinden gelebilir. Papaz büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu kadar etkilerinin garantide olduğu bir büyüdür de aynı zamanda. Güvenli bir medyuma yaptırıldığı takdirde etkileri kısa sürede, kuvvetli biçimde görülmeye başlayacaktır.

İnsanlar papaz büyüsü etkilerini çevrelerindeki insanlardan duydukça akıllarında papaz büyüsü iyi mi yapılır sorusu belirir ve derhal araştırmaya koyulurlar. Bu şekilde bir araştırma içerisine girdiyseniz doğru adreste cevabını aramış olduğunızı belirtmek isterim. Papaz büyüsünün en önemli özelliği kişinin beynine direkt olarak girilerek yapılan bir büyü olmasıdır. Kişilerin zihinsel ve fiziksel tüm yetileri böylece kontrol altına alınmış olur. Büyü gerçekleştiği andan itibaren bireyin tüm duyguları, düşünceleri ve davranışları kendi kontrolünden çıkmış olur.

Tüm bunlar olurken kişi asla sihrin etkisi altında olduğunu fark etmez. Doğal bu da büyü iyi bir medyuma yaptırıldığı süre mümkün olacaktır. Aksi takdirde büyü etkisinde olan fert belki de sihrin etkisinde olduğunu fark edebilir, bunu istemezsiniz. Papaz büyüsünün yapım aşamaları tamamlandıktan sonrasında etkilerinin görülmesi en az 3 gün ve en fazla da 3 hafta sürmektedir. Büyü iyi bir medyuma yaptırıldığı takdirde etkileri en kısa sürede görülecek, 3 haftaya uzamayacaktır.

Papaz büyüsünün biroldukça farklı şekilde yapılması mümkündür. örneğin papaz büyüsünü uzaktan yapmak da mümkündür, her büyü uzaktan yapılamaz ama papaz büyüsü o büyülere dahil değildir. Hatta bu büyü genelde uzaktan yaptırılır. Büyüyü yapmış oldurmak istediğini bireyin vücudundan bir parçayı (saç, kıl, tırnak, deri vb.) medyuma getirdiğiniz takdirde büyü yapma işlemi uzaktan gerçekleştirilebilir olacaktır. Sihrin nasıl yapılacağı tamamen medyumun engin bilgilerinde saklıdır. Bazen vefk kimi zaman muska kimi zaman de tılsım aracılığıyla bu büyünün yapımı gerçekleşir. Bu durumlarda da tılsım, vefk yada muskanın büyü tesirinde olmasını istediğiniz kişiye yakın olması hatta bunları kişinin üzerinde taşıması istenir.

Papaz Büyüsü tesirleri
Papaz büyüsü etkileri sihrin yapılış amacına gore değişim gösterir. Bu sihrin en önemli amacı bireyin zihnine hâkim olmaktır hatta tek amacı da budur diyebiliriz çünkü bu amaç hallolduğunda her şey hallolmuş demektir. Kişinin zihninin içine girebildiğinizde onun yapacağı her şeye, atacağı her adıma artık hakimsiniz anlama gelir. Kişiyi hem fizyolojik olarak aynı zamanda ruhsal açıdan istediğiniz şeklinde yönlendirebilirsiniz bu sayede.

Büyü medyumun ruhani dünyayla iletişime geçmesiyle yapılmaktadır. Bu sebeple medyum ruhani dünyadaki varlıklardan ne isterse o gerçek olacaktır. Sihrin etkisinde olan bireyin size âşık olmasını istiyorsanız âşık olacak, kişiyi eşinden ayırıp kendinize bağlamak istiyorsanız aniden eşinden soğuyup size gelecektir. Bu örnekler gibi aklınıza gelebilecek her şeyi papaz büyüsünün gerçekleştirmesi mümkündür.

Papaz büyüsü etkileri bununla birlikte büyüyü icra eden kişiye bakılırsa de elbet ki değişim gösterebilmektedir. Çok güçlü ve büyük bir kara büyü olduğundan eğer iyi bir medyum bu büyüyü yaparsa etkisi ömür boyu süre gelir diyebiliriz. O yüzden bu büyüyü yaptırmak istediğinize kesin olmadan asla yapmış oldurmaya tenezzül dahi etmeyin çünkü geri dönülemez bir yola sihrin etkisinde olacak kişiyi sokabilirsiniz. Sihrin gerçekleşmesini istediğinizden ve gerçekleşeceğinden tereddüt ederseniz kötü enerjinizle büyünün gidişatını bozmuş olursunuz. Kısaca papaz büyüsünün etkilerinde medyum hocanın görevinün önemli olduğu kadar sizin düşünceleriniz de önemlidir.

Papaz Büyüsünü Evde Yapmak Mümkün Müdür?
Papaz büyüsünü evde yapmak çok zordur hatta imkansızdır diyebiliriz. Medyumlarda bulunan malzemelere, medyumların çalışma ortamına, medyumların ilmine, olağanüstü kabiliyetlerine, tecrübelerine sahip olmadığınız sürece papaz büyüsünü yapmanız mümkün değildir. Evde papaz büyüsü yapmak niyetiyle bir araştırmaya koyulduysanız ve araştırma icra ettiğinız kaynaklarda bunun mümkün bulunduğunu okuyorsanız bu kaynak size doğru bilgiler aktarmayacak anlama gelir. Evde bu büyüyü yapmanın mümkün bulunduğunu belirten bir kaynak size tanım de verebilir, bu kaynağa saygınlık etmemenizi tavsiye ederim. Lütfen bu şekilde kaynaklara inanıp evde papaz büyüsü yapmayı denemeyin, vaktinizi boşa harcamayın ve bir medyumdan yardım alın. Evde denediğiniz vakit yalnız vaktiniz boşa gitmeyebilir, hem de istemediğiniz şeylerin olmasına da sebep olabilirsiniz.

Papaz Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?
Papaz büyüsü nasıl bozulur sorusu konuyla ilgili maksimum dört gözle beklenen sorudur. Büyü oldukça güçlü olduğundan yapımı kadar bozması da zorlu olacaktır. Sıkıntılı bir bozma işlemi olur fakat iyi bir medyum bunun üstesinden gelecektir. şu demek oluyor ki probleminin cevabı elbette büyüyü bozmanın mümkün olduğudur. Papaz büyüsünü bozdurmak önce sihrin varlığından kesin olmayı gerektirir, sadece medyuma danışarak bundan kesin olabilirsiniz. Sihrin etkisinde olduğunuzu tahmin etmek bozdurmak için yeterli değildir.

Büyünün tesirinde olduğunuzu kestirmek için normal olarak ki önce büyünün etkilerini bilmek gerekiyor. Bunları da yazımızda okuyup öğreneceksiniz. Bahsedilen tesirleri kendinizde veya bir yakınızda gördüğünüz vakit derhal bir medyuma başvurmalısınız. Aksi takdirde sihrin tesirleri zamanla artabilir ve aşılması daha güç olan bir duruma girebilirsiniz. Büyüyü yapmayı evde denememeniz gerektiği şeklinde bozmayı da evde kendi başınıza denememelisiniz.

Papaz Büyüsünü hepimiz Bozabilir Mi?
Papaz büyüsünü her insanın bozması doğal ki mümkün değildir. Bu büyüyü bozma işlemini medyumlar ve hocalar yapabilir sadece. Büyü yapma işleminde büyüyü yapanın enerjisi çok önemlidir, aynı konum büyü bozma işleminde de geçerlidir. Enerjiniz bir medyumun enerjisi kadar güçlü değilse büyüyü bozmanız imkansızdır. Büyüyü icra eden fert ne kadar güçlüyse bozan kişi de o derece güçlü olmalıdır. Papaz büyüsünü meydana getiren bir medyumun papaz büyüsünü bozması da elbet ki mümkündür.

Papaz büyüsünü yapmayı bilmeyen birinin büyüyü bozması da mümkün değildir. Öncelikle iyi mi yapıldığı bilinmelidir, doğal olarak bu da her insana nasip olmuyor. İyi bir medyumun yardımına bu noktada ihtiyacınız olacaktır. Papaz büyüsünü yapmak yalnızca enerji yada dualar sayesinde gerçekleşmez. Hem de bu büyüyü gerçekleştirmenin vefk, tılsım ve muska hazırlama şeklinde yolları da mevcuttur. Büyüyü bozmak için öncelikle sihrin hangi yolla yapıldığını bulmak gerekir. Daha sonra da örneğin büyü eğer muska aracılığıyla yapılmış olduysa o muskayı bulup medyuma vermek gerekir. Geri kalan işlemler medyum hoca tarafından halledilecektir.

Papaz Büyüsü etkisinde Olmanın emareleri
Papaz büyüsünün belirtileri normal büyülere nazaran biraz daha zor anlaşılmaktadır. Kimi zaman bu belirtiler çevrenizdeki insanlar tarafınca anlaşılabilir bu da tamamen şansınıza bağlıdır. Anlaşılmama ihtimali daha yüksektir ne yazık ki. Sihrin iyi mi yapıldığına bakılırsa verdiği belirtiler de değişir normal olarak. Papaz büyüsü emareleri bazen kişinin tamamen yaşam seçiminı değiştirebilir, durum bu şekilde olduğunda da doğal ki kişiler büyü tesirinin farkına varırlar. Bazı zamanlarda büyü öyle belirti göstermez ki kişi yaşamına aslabir değişme olmadan devam eder. Papaz büyüsü belirtileri içinde etkilenmemenin imkânsız olduğu bazı belirtiler vardır. Bu büyünün etkisi altında olan kişilerde bazı belirtiler mutlak suretle görülür. Bunlar:

Papaz büyüsü tesiri altındaki fert sürekli bir uyku halindedir, yataktan hiç çıkmak istemez ve hep halsiz, yorgundur.
Papaz büyüsü yapılan birey eğer evliyse eşinden ayrılma fikri aklını kurcalayacaktır. Hatta bu durumun sonucu boşanma olacaktır.
Papaz büyüsü tesirindeki fert zihninin ele geçirilmiş olmasından kaynaklı olarak devamlı bir duygu değişimi halinde olacaktır ve düşüncelerine başat olması imkansız hale gelecektir.
Papaz büyüsü etkisi altında olan ferdin işleri yolunda gitmemeye başlayacaktır, yaşamındaki aksiliklerle artık başa çıkamayacak hale gelecektir.
Papaz büyüsü etkisi altında olan bireyin karakteri tamamen değişebilir yani fert bambaşka bir insana dönüşebilir. Bu tamamıyla sihrin tesirinde olmasından dolayıdır. Hayatta asla yapmam dediği şeyler varsa bunları oluşturmaya başlayabilir, her zaman yaptığı şeyleri hiç yapmaz hale gelebilir. Hiç hoşlanmadığı insanlarla mevzuşmak isteyebilir, çok sevdiği insanlardan da aniden soğuyup uzaklaşabilir.
Bu tip değişimleri kendinizde yada bir yakınınızda görmüş olduyseniz mutlaka bir medyuma başvurmanız gerekiyor. Medyuma ulaşıp bir an önce bu büyünün etkilerinden kurtulma yollarını denemeye başlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara