Yumurta büyüsü Nedir

Yumurta Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ?

Yumurta Büyüsü Nedir?
Yumurta büyüsü, kara büyüler içinde tesiri çok hızlı gösterenlerdendir. Bu nedenle de sürekli tercih edilir. Soğutma büyüsüne benzerdir. Fakatçları aynıdır. En çok kullanıldığı nokta ise sevgilileri ayırmaktır. Bazı kişiler sevmediği sevgililere, ayrılmasını istediği sevgililere medyumlar vasıtasıyla bu büyüyü yapabilirler. Bu büyünün en çok kullanıldığı noktalardan birisi de insanların psikolojini bozup delirtmektir. Kişiler kin güttüğü insanlara, nefret ettiği insanlara ve sevmediği insanlara bu büyüyü delirtmek amacıyla da yapabilirler. Kişiler belli bir süre sonra aklını yitirebilir. Yumurta büyüsü basit, masrafsız sadece yapılan kişi için çok tehlikeli bir büyüdür. Bu yüzden bu büyüyü yapacak veya yaptıracak kişiler kesinlikle kesin olmalıdır. Kişiler pişman olursa geri dönüş çok zor olacaktır. Ayrıca büyüyü yapmış olduracaklar kararından kararlı de olsa, büyü masrafsız ve sıradan de olsa kesinlikle bir bilici ya da büyücü ile beraber yapmalıdırlar. Bu büyüyü yapmış oldurmak isteyen kişiler için de faydalı olur. Çünkü kara büyüler kimi vakit büyüyü yapmış olduranlara da kötülükler getirebilir. Sadece medyumlar bu durumlarda daha bilgilidir. Daha savunmalı ve daha etkili olurlar. Ayrıca sihrin de daha sağlıklı yapılmasına vesile olunur. Yumurta büyüsü nedir sorusunun cevabı bazısına nazaran bir ayırma büyüsü, bazısına nazaran birleştirme büyüsü kimine gore de yalnızca aşk için kullanılan büyüdür. Sadece yumurta büyüsü doğrusu hem ak hem kara bir büyüdür ve biroldukça durumda kullanılabilir.

Aşk İçin Yumurta Büyüsü
Yumurta büyüsü genellikle aşıkları ayırmak için kullanılır. Ancak aşıkları birleştirmek için de kullanılır. Gönül işlerinde sıkça kullanıldığı için iyi amaçlara da yönlendirilmiştir. Derhal derhal her kara büyü şeklinde bu kara sihrin de beyaz tarafları mevcuttur. Bu büyü ile arası bozulmuş sevgililer, nişanlılar, evliler aralarını düzeltebilir. Yani yumurta büyüsü aşk için kullanıldığına her arası bozuk, kavgalı aşığın arasını da düzeltebilir ve böylece beyaz büyü kullanılmış olur. Aşk için kullanıldığında illa arası bozuk kişilerin arasını da düzeltmez. Bazı kişileri kendisine de bağlayabilir ve gönlünü ısıtabilir.

Kara büyüde soğutma büyüsüne benzerdir sadece yumurta büyüsünün beyaz tarafı ise bağlama büyüsüne benzerdir. Amaçları da aynıdır. Bu ise büyüyü tamamen karanlıktan alıp bir kısmını aydınlık bırakır. Kısaca kısaca yumurta büyüsü aşk için beyaz büyü olarak da kullanılabilir. Peki böylesine fazla kullanımı olan yumurta büyüsü iyi mi yapılır?

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?
Yumurta büyüsü yapımı basittir sadece sonuç olarak bir kara büyü olduğundan ne olursa olsun dikkatli olunmalıdır. Çünkü kara büyülerde en küçük bir hatada sıkıntı oluşabilir. Gerekli ortam sağlansa da tüm sihirli sözcükler bilinse hatta ritüeller sıfır hatayla da yapılsa gözden kaçan hatalar cinlerin kişilere negatif dönmesine sebep olabilir. Yumurta büyüsü cinler aracılığıyla yapılır. Sadece bir hatada ise cinler kötü yollar ile sizlere erişebilir. Sizleri korkutabilir, rüyalarınıza girebilir, hatta akıl sağlığınızı bozmaya çalışırlar. Cinler yüksek güç kullandıklarında kişilerin akıl sağlığını etkileyebilirler. Bu malum bir gerçektir. Bu yüzden büyü maksimum da kötü fakatçla yapılacaksa bir kahin yahut büyücü ile mevzuşulmalıdır. Çünkü onlar tanrı’ın yüzü suyu hürmetine iyilik yaparlar. Kötü yaptıkları büyüleri ise mesleği gerekleri yaparlar. Bundan dolayı cinlerden korunmayı daha iyi bilirler ve alışıklardır.

Bundan dolayı yumurta büyüsünün medyumlar ile yapılması önerilir. Sadece siz kendinize güveniyorsanız ve hata yapmayacağınızı düşünüyorsanız da yumurta büyüsünü yapabilirsiniz. Masrafsız olan bu büyünün temel ürünü isminden de anlaşılacağı benzer biçimde yumurtadır. Yapılışında kullanılan ürün ismine de adını vermiştir.

Yumurta büyüsünün yapılışı için ilk adım olarak yumurtanın beyazının ve sarısının ayrılması gerekir. Bu işlemde yumurtanın sarısı hanımı beyazı ise erkeği temsil eder. Yapılacak ritüeller buna göre ayarlanır. Daha sonrasında ise yumurtanın sarısı güneş gören bir yerde saklanmalıdır. Yumurtanın beyazı ise kesinlikle güneş görmeyecek zifir bir yerde saklanmalıdır. Tek bir güneş ışığı dahi yumurtanın beyazına gitmemelidir. Buna nazaran bir ortam da hazırlanabilir. Yumurta büyüsü iyi mi yapılır sorusunun temelinde bu yatmaktadır. Sihrin bu şekilde yapılmasının ise çeşitli sebepleri vardır.

Yumurta büyüsünün temelinin bu ayin ile oluşmasının sebebi çok eski bir inanıştan kalmaktadır. Bu inanışta gece ile gündüzün asla birleşmeyeceği düşünülüp yumurtaların bu şekilde saklanması uygun görülmüştür. Bu işlem böylece işe de yaramıştır. Bu büyü çeşitli ritüeller ile meydana getirilen birey belirlendikten sonra çabucak tesir göstermektedir ve eşleri gece ve gündüz gibi bir daha yine birleşmemeye yöneltir. Büyü özellikle Suriye’de çok yaygındır.

Yumurta Büyüsünün Yapılışı Hakkında Detaylar
Yumurta büyüsü yalnızca yumurtanın sarısını güneş gören bir yere koyup beyazını karanlık bir yere koymakla bitmez. Büyünün tamamlanması için çeşitli tılsımlar okunmalıdır. Aksi takdirde bu işlem tam istenilen şeklinde gerçekleşmeyecektir. Büyü yapılan kişiler sadece kavgalar etmekle yetinecektir ancak bu sorunlar da çözülebilip ilişki devam edecektir. Bu nedenle tılsımlar kesinlikle unutulmamalıdır. Büyü yalnızca çeşitli tılsımlar okunursa tamamen gerçekleştir. Sadece bu tılsımlı sözler ne olursa olsun tek başınayken okunmamalıdır. Bu işler uzman bir medyuma bırakılmalıdır. Çünkü yumurta büyüsü ile alakalı doğru tılsım internetten yada başka yerlerden araştırılarak bulunamaz. Bulunması da imkansıza yakındır. Bundan dolayı doğru tılsımı okuması ve büyüyü etkili kılması için bir medyum ile mevzuşulmalıdır. Medyumlar tecrübeleriyle bu büyüyü gerçekleştirebileceklerdir.

Yumurta büyüsü basittir. Masrafsızdır. Eksik bilgili kişiler, düzmece medyumlar yahut daha bir çok tanımış olduğunız ‘’ben yaparım yumurta büyüsünü senin için ne var ki bunda’’ benzer biçimde sözler söyleyebilirler. Sadece onlara itibar etmemelisiniz. Çünkü yapılışı rahat, ince detayları ve tılsımları gibi öteki ritüelleri zordur. Özen, tecrübe, data, korkusuzluk ve emek ister. En nihayetinde işin ucunda iki kişiyi ayırmak söz mevzusudur. Çünkü yumurta büyüleri beyaz büyü olarak neredeyse hiç kullanılmaz. Bu nedenle siz de bir kahin ile görüşmelisiniz. Eğer bir medyumsanız da bu kabiliyetinizi bilmeden büyüye girişmemelisiniz.

Yumurta Büyüsü Ayırma Amacıyla Kullanılırken
Yumurta büyüsü ayırma amacı için kullanıldığı vakit her büyüdeki gibi dilekler dilenir. Zor bir mesai ister. Belirli sayıdaki cinlere çağrıda bulunulmalı ve yardım istenilmelidir. Bu durumda ise yapılacak farklı işlemler bulunur. Yumurta büyüsü kişileri ayırma amacıyla yapılıyorsa yumurtanın sağ elle kağıdın üzerine kırılıp sağ elin işaret parmağı ile kağıda yayılması gerekir. Daha sonrasında ise büyülü kadim lisanında bazı kelimeler doğru şekilde telaffuz edilmeli ve 24 saat gibi bir süre kadar bekletilmelidir. Daha sonrasında kağıt içeri doğru katlanıp yatak odasına minimum 1 metre yukarıda bir noktaya koyulmalıdır.

Ayırma için meydana getirilen bu yumurta büyüsünde yumurta size belirtilmiş bir zamandan sonrasında yatağınıza yakın bir yerde saklanmalıdır. Bu saklanmanın da çeşitli tarifleri bulunmaktadır. Bu tarifler iyice araştırılmalı ve işaret parmağı ile kağıda dağıtılıp bekletilen yumurta tarifine uygun şekilde dışarıda, eve ne uzak ne de yakın bir noktaya gömülmelidir.

Bunlar ile işlem sona ermez. Kesinlikle çeşitli tılsımlar okunmalı ve dilekler işlenmelidir. Büyü iki kişiyi ayırmak için kullanılacağından buna uygun istekler iletilmelidir. Böylece büyü hatasız bir şekilde tamamlanır. Sadece gene de ufak bir hatanın gözden kaçmaması için bu işlem her büyüdeki şeklinde kahin vesilesiyle yapılmalıdır.

Yumurta Büyüsü nasıl Anlaşılır?
Her bilici, işinde profesyonelce hareket etmek ister. Yaptığı işlemleri özenle yapar. Bunun sebebi ise kişilerin büyüyü fark etmemesini istemektir. Eğer bir medyumun yaptığı büyü fark edilirse medyum kendisini başarısız bulabilir. Bunun için büyüleri fark etmek zordur ve büyücüler de fark edilmemesi için uğraş gösterir. Büyülerin yapıldığı kişilerin büyüyü fark etmesi bir fazlaca zordur. Bu nedenle ikinci bir göze ihtiyaç vardır. şu demek oluyor ki büyülerde her şey sizlere düzgüsel benzer biçimde görünebilir. Bayağı tartışmalar ve ayrılık benzer biçimde gelebilir. Ancak dışarıdan bir göz bunu anlayabilir. Sizlere uyarmalarda bulunabilir. Büyü meydana getirilen kişiler başlangıçta alakasız olduğunu söylerler. Bu durumda da gene ikincil bir göz yardımcı olmalı ve ikna etmelidir. Bu ikinci göz büyü meydana getirilen kişilere ne kadar yakın olursa o kadar iyidir. Çünkü bireyin hal ve tavırlarının değiştiğini gözler. Bu ikinci göz ise aile fertleri veya yakın arkadaş olursa büyü rahatça anlaşılabilir.

Yumurta büyüsü birinci gözden de anlaşılabilir. Zor da olsa bu emareleri bilen bir fert hatırlarsa anlayabilir. Yumurta büyüsü yapılan kişide gece uyuyamama, gündüzleri yataktan çıkamama, deride anlamsız bir solgunluk, gözlerde sönük ve anlamsız bir bakış, sert tavırlar, soğuk cevaplar, alakasız aşırı heyecanlanmalar ve tıbbi bir durum olmadan huzursuz tavırlardır. Bu belirtilere haiz kişiler bir büyünün tesirinde olabilir. Bu durumda ise farklı bir medyuma, emin bir medyuma danışılmalıdır.

Yumurta Büyüsü nasıl Bozulur
Yumurta büyüsünün yapıldığını anladığınız bir insandan bu sihrin etkisini kaldırmak istiyorsanız yada kişiler fark ettiyse ve bozmak istiyorsa ne olursa olsun bir bilici ile görüşmelidir. Çünkü genel anlamda büyüleri bozmak yapmaktan daha zordur. Fakat gerçek medyumlar, güvenli medyumlar, kimlikleri malum, işlerinde tecrübeli, popüler, daha önceki seanslarından görüntüler elde edebilen, hakkında iyi yorumlar alan medyumlar büyüleri güvenli bir şekilde çözerler. Büyü yapmış oldurılırken gidilen medyum gibi bozulacakken gidilen kahin da iyice araştırılmalı ve güvenilir bilici koşullarına sahip olmalıdır. Güvenilir medyum koşulları ise çeşitli araştırmalar ile bulunabilir.

Medyumlar büyü etkisi altında olan kişilere çoğunlukla bunu hissettirmezler. Kişiler çoğu zaman etraftan gelen uyarmalar ile bunu anlamış olur. Daha sonra ise fert de şüphelenip büyüyü bozdurmak ister. Büyüyü bozmak için de çeşitli hocalar büyü etkisi altındaki kişilere de sorumluluklar verip ritüelleri ile büyüyü bozar. Bunun için de bireyin özen göstermesi gerekir. Büyü bozma aşamasında her kurala uyulmalıdır.

Büyüleri bozan ve iyilik için uğraşan medyumlar gerçek medyumdur. Medyumlukta büyücü kavramının çıkmasının sebebi ise kendisini medyum diye adlandırıp büyü yapanlardır. Ancak bilici veya büyücü kavramları birleşik gibi görünse de büyüyü bozanlar hiçbir vakit büyücü değildir. Medyumdur. Yumurta büyüsü de gerçek medyumlar vesilesiyle anlaşılıp, düzenli seanslar yardımıyla bozulabilir.

Başa dön tuşu

Hemen Ara