Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyü Hoca Seyranı

Kaşık Büyü Hoca Seyranı  Kaşık Büyüsü Nedir?

Kara büyü kategorisinde yer almakta olan kaşık büyüsü tesiri çok büyük olan büyülerden bir tanesidir. Kara büyüler kötü emeller için meydana getirilen büyülerin yer aldığı çok geniş bir kategoriye ev sahipliği yapmaktadır. Kaşık büyüsünün uygulanma amacı da evli olan çiftleri birbirinden ayırabilmektir. Kaşık büyüsü evli bir çifte yapıldığı süre belirli bir süreç içinde çiftlerin arasına olmadık sebeplerden ötürü kavgalar, tartışmalar gibi olaylar girmektedir. Çiftler 10 yıl evli ve mutlu olsalar dahi kaşık büyüsünün muazzam tesiri sayesinde günden güne mutsuz hale gelirler. Kaşık büyüsü uygulandıktan sonra görevini tam olarak yerine getirmiş olduğu taktirde evli çiftler sonunda soluğu mahkemede alarak, birbirlerinden boşanırlar.

Kaşık Büyüsü iyi mi Yapılmaktadır?
Kaşık büyüsü için üçüncü olarak kaşık kan içinden çıkarılıp, özel kaşık büyüsü çemberi içerisine alınıp, çevreına 4 adet mum yakılmalıdır. Büyü bir süre böyle bekletildikten sonra çember soldan sağa doğru komple silinip, gene soldan sağa doğru olacak şekilde mumlar tek tek söndürülmelidir. Kaşık büyüsü için dördüncü olarak çiftlerden alınmış olan bir parça eşya ile beraber yine çiftlerden alınmış olan vücut parçaları birbirlerine ilave edilerek, önce beyaz keçi derisine peşinden da siyah keçi derisine sıkıca sarılarak, en son işlemde kaşık ile birleştirilip bir çam sakızı desteğiyle sıkıcı birbirine tutturulup, beyaz bir kefen bez parçasına sarılıp, üzerine de muşamba sarılmalıdır. Bu şekilde kaşık büyüsü tamamlanmış olup, sonlanmış büyü yakınında meydana getirilen mezarlığa gömülmelidir. Kaşık büyüsü yapıldı andan itibaren minimum 12 gün ile maksimum 21 gün içinde tutmaktadır. Bunun ile beraber eğer çiftler çok inatçı ise bu süre minimum 19 gün ile maksimum 91 güne kadar uzayabilmektedir.
Her ne kadar bu yazı içeriğimizde siz kıymetli araştırıp, okumayı seven ziyaretçilerimize kaşık büyüsünün yapımını anlatacak olsak da bu büyü kara büyü kategorisinde yer aldığından dolayı asla yapmış oldurmamanızı önermekteyiz. Kaşık büyüsünü kesinlikle bilgisiz bir halde tek başınıza yapmaya teşebbüs etmeyinız yahut bu sihrin yapımına vakıf olmayan bir büyücü veya medyuma ne olursa olsun bu büyüyü yaptırmayınız. Şayet bu şekilde bir eyleme kalkışırsanız geri dönüşü çok zor ya da mümkün olmayan bir yola girebilirsiniz. Kaşık büyüsünün yapımında öncelikli olarak sihrin yapılacağı ortam çok sessiz, şehir yaşantısından uzak, mümkünse bir mezarlığa yakın yer olmalıdır. Kaşık büyüsünün yapılacağı gün ise Cuma gecesi olmalıdır ve bu büyü gündüz uygulanmamalıdır. Kaşık büyüsünde isminde de belli olacağı üzere bir adet kaşık gerekmektedir ve bu kaşık özellikle ayrı düşmesini arzu ettiğiniz çiftlerin hanelerinde ortak kullanmış oldukları kaşıkta olabilir. Sadece bu gene de şart bir vaziyet değildir, yalnız kaşık büyüsünün daha tesirli olmasına tesir edebilmektedir. İkinci olarak kaşık büyüsü yapılacak olan çiftlerin kendi isimleri, anne adları, kendi doğum tarihleri şeklinde bir ekip bilgilerin bilinmesi ve kaşık büyüsünü meydana getirecek olan medyuma veya büyücüye öncesinde bildirilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu