Kaşık Büyü Hoca Seyrani

Kaşık Büyü Hoca Seyranı  Kaşık Büyüsü Nedir?

Kara büyü kategorisinde yer almakta olan kaşık büyüsü etkisi çok büyük olan büyülerden bir tanesidir. Kara büyüler kötü emeller amacıyla ortaya getirilen büyülerin yer aldığı çok geniş bir kategoriye ev sahipliği yapmaktadır. Kaşık büyüsünün uygulanma hedefi da evli olan çiftleri birbirinden ayırabilmektir. Kaşık büyüsü evli bir çifte yapıldığı vakit belirli bir proses içersinde çiftlerin arasına olmadık sebeplerden dolayı kavgalar, tartışmalar gibi hadiseler girmektedir. Çiftler 10 sene evli ve mutlu olsalar dahi kaşık büyüsünün şaşırtıcı etkisi yardımıyla günden güne mutsuz duruma gelirler. Kaşık büyüsü uygulandıktan sonra vazifesini tam olarak yerine getirmiş bulunduğu taktirde evli çiftler sonucunda soluğu mahkemede alarak, birbirlerinden boşanırlar.

Kaşık Büyüsü iyi mi Yapılmaktadır?
Kaşık büyüsü amacıyla üçüncü olarak kaşık kan içersinden çıkarılıp, özel kaşık büyüsü çemberi içerisine alınıp, çevreına 4 adet mum yakılmalıdır. Büyü bir vakit bu tür bekletildikten sonra çember soldan sağa doğru komple silinip, gene soldan sağa doğru olacak şekilde mumlar tek tek söndürülmelidir. Kaşık büyüsü amacıyla dördüncü olarak çiftlerden alınmış olan bir parça eşya ile birlikte tekrar çiftlerden alınmış olan beden parçaları birbirlerine ek edilerek, evvelce beyaz keçi derisine peşinden da kara keçi derisine sıkıca sarılarak, en son işlemde kaşık ile birleştirilip bir çam sakızı desteği yardımıyla sıkıcı birbirine tutturulup, beyaz bir kefen bez parçasına sarılıp, üstüne de muşamba sarılmalıdır. Bu şekilde kaşık büyüsü sonuçlanmış olup, sonlanmış büyü yakınında ortaya getirilen mezarlığa gömülmelidir. Kaşık büyüsü yapıldı andan itibaren en az 12 gün ile maksimum 21 gün içersinde tutmaktadır. Bunun ile birlikte şayet çiftler çok inatçı ise bu vakit en az 19 gün ile maksimum 91 güne kadar uzayabilmektedir.
Her ne kadar bu makale içeriğimizde siz dşayetli araştırıp, okumayı seven ziyaretçilerimize kaşık büyüsünün yapımını anlatacak olsak da bu büyü kara büyü kategorisinde yer aldığından dolayı katiyen yapmış oldurmamanızı önermekteyiz. Kaşık büyüsünü muhakkak bilgisiz bir durumda tek başınıza yapmaya teşebbüs etmeyinız ya da bu sihrin yapımına vakıf olmayan bir büyücü ya da medyuma ne olursa olsun bu büyüyü yaptırmayınız. Şayet bu şekilde bir eyleme kalkışırsanız geri dönüşü çok zor ya da olası olmayan bir yola girebilirsiniz. Kaşık büyüsünün yapımında evvelcelikli olarak sihrin uygulanacağı bölge çok sessiz, kent yaşantısından uzak, olasıysa bir mezarlığa yakın yer olması gereklidir. Kaşık büyüsünün uygulanacağı gün ise Cuma gecesi olması gereklidir ve bu büyü gündüz uygulanmamalıdır. Kaşık büyüsünde adında de belli olacağı üzere bir adet kaşık gereklidir ve bu kaşık bilhassa ayrı düşmesini istek ettiğiniz çiftlerin hanelerinde ortak kullanmış oldukları kaşıkta olabilir. Sadece bu gene de koşul bir vaziyet değildir, yalnız kaşık büyüsünün daha etkili olmasına etki edebilmektedir. İkinci olarak kaşık büyüsü yapılacak olan çiftlerin kendi isimleri, anne adları, kendi doğum tarihleri şeklinde bir ekip bulguların bilinmesi ve kaşık büyüsünü ortaya getirecek olan medyuma ya da büyücüye evvel bildirilmesi gereklidir.