Güvenli hoca

Büyü Yapan Hoca Seyranı

Güvenli kahin hocalar
emin medyumlar ayrıca bu isimleri suistimal edecek paylaşımlar gerçekleştirmezler. Çok yakın bir zamanda yaşanmış olan olayda yarışma rpogramında birinci olmak isteyen bir karı bilici yardımı almıştır. Ancak bu kahin sahte bilici odluğu için daha sonrasında buu syaşamü aracı olarak kullanmıştır. Bu yüzden güvenli medyumlar danışanlarının kimlik detayları gizli saklı tutarlr hatta kendisinden hizmet almadığını danışanın kimliğini korumak adına söylerler.

Güvenlir medyumların mesleki yönden getirmiş olduğu güven ise bu kişilerin yapmış oldukları büyülerin gerçek olmalarıdır. Kişi bir büyü talebi ile geldiği takdirde büyü kısa sürede tesir edecektir ve danışan istediğini elde decektir. Aksi takdirde sihrin tutmadığına dair yalanlar silsilesi birbirini takip edecektir. Tüm bunlara ek olarak emin medyumlar yapmış oldukları büyüleri bozmasını da bilmelidir. Bir tek büyü yapan ancak bozmadığını söyleyen medyumlar işin ehli olmayan kişilerdir. Bu kişilere ise büyü yapmış oldurmak çok tehlikelidir.

Güvenilir kahin nasıl anlaşılır?
Öncelikle güvenli bir kahin yıllardır bu işi yaptığı için kulaktan kulağa duyulur. Güvenli kahin aynı zamanda bu işi yaparken danışanı ile sağlıklı bir bildirişim kurar. Kendisine ulaşılmasından çekinmez, dijital mecralardan hareket etmekten korkmaz. Çünkü emin olduğundan hiç kimseye bir zararı olmayacağından emin olarak hareket etmektedir. Bir danışan olarak büyü yapmış oldurmak istediği medyumun emin olup olmadığını anlamak isteyen birisi öncelikle yakınlarından birisinin probleminin halletmiş olup olmadığına bakmalıdır.

Örneğin en yakın arkadaşınızın eşini eve bağlamakta başarı göstermiş ise büyük istimal sizin içinde emin bir isim olacaktır. Sadece çevrenizde büyü ilminden faydalana birisi yok ise bilici hakkında meydana getirilen yorumlardan yola çıkabilirsiniz. Ek olarak emin medyum için medyumun sitesine bakarak ilme ve konulara ne kadar hakim olup olmadığını görebilirsiniz. Tamamı birer done olmakla beraber aslında medyumla olan ilişkinizde onun güvenilir olup olmadığına dair sizde bir his uyandıracaktır.

Emin medyumlar kimlerdir?
Zihinsel hizmetler, pazarda hayatımızın diğer alanlarında olduğu şeklinde iki şekilde mevcuttur. Birincisi, güvenilir psişik öğretmenleri tarafından sunulan bir hizmet, ikincisi de piyasada parası olmayan medyumlardır. Organik olarak, iki hizmet içinde büyük bir fark vardır. Medyum arayan bir kişi daha önce bu konuda herhangi bir bilgiye sahip değilse, hangi medyumu tercih edeceğini ve nasıl bir hizmet alacağını bilmesi imkansız. Güvenli psişik adları bulmanın birkaç yolu vardır ve güvenli medyumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu