Kaşık BüyüsüKaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü nedir? tüm detaylar

Kaşık büyüsü, farklı iki amaç ile kullanılmaktadır. Örneğin bir kişi eğer birini kendine aşık etmek temenni ediyorsa bu büyüden yararlanabileceği benzer biçimde, iki kişinin ayrılmasını isteyen biri de bu büyüye başvurabilir. İnsanların kaşık büyüsünün etkilerinden korunmaları mümkün değildir. Çünkü kaşık büyüsünün tesiri oldukça fazladır. medyum hocalar kaşık büyüsünü yaparken çeşitli tılsımlardan faydalanmaları gerekir. Kaşık büyüsünde kullanılan tılsımlar, büyüyü yaptıracak ferdin amacının ne olduğuna bağlı olarak farklı şekillerde hazırlanmaktadır.

Bu sihrin en önemli noktası tılsımların hazırlanma aşamasıdır. Kaşık büyüsünde kullanılacak tılsımlar eğer usulüne uygun bir şekilde hazırlanırsa, büyü de etkili olmaktadır. Tılsımların hazırlanma aşamasında yapılacak olan minicik bir hata, bütün kaşık büyüsünün mahvolmasına sebep olacaktır. Kaşık büyüsü yapmış olduran kişilerin sabırlı olmaları gerekmektedir. Çünkü büyü tesirini biraz uzun bir zaman sonra göstermektedir. Ancak tesirleri kalıcıdır.

Kaşık Büyüsü iyi mi Yapılır?
Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler arasında bir mevzu da kaşık büyüsü iyi mi yapılır? Kaşık büyüsü yapılışı çok rahat ve çok ekonomiktir. Bu sebepten dolayı da bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin de sayısı her geçen gün artmaktadır. Kaşık büyüsünden alınan başarılı neticelar da bu büyünün halk arasında yaygınlaşmasını sağlamıştır. Bu büyü ritüelini yapmak için iki farklı boyutta tahta kaşığa ihtiyaç vardır. Ancak bu kaşıkların daha önceden kullanılmamış olması gerekir. Bu büyüde özellikle dikkat edilmesi gereken nokta kaşıkların yönleridir.

Eğer büyü meydana getiren ferdin amacı, birini kendine aşık etmek ise kaşıkların yönleri ne olursa olsun birbirlerine bakıyor olmalıdır. Eğer bir birey, iki ferdin ayrılması için büyü yapıyor ise, burada kaşıkların yönleri birbirine ters ve averaj 5 cm uzakta olmalıdır. Kaşık büyüsünde kaşıklar insanoğluı temsil etmektedir. Kaşık büyüsü yapılırken kaşıkların üzerlerine ne olursa olsun büyülenmek istenen kişilerin adının ve soyadının yazılması gerekir. Eğer bir kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsanız, kaşıklardan bir tanesinin üzerine kendi adınızı ve soyadınızı, öteki kaşığa ise aşık etmek istediğiniz ferdin adını ve soyadını yazmanız gerekir. Bu işlemin peşinden kaşıklara:

allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna.

Duası okunmalıdır. Eğer kişilerin ayrılmasını istiyorsanız, kaşıkları iki ayrı saksıya gömmeniz gerekir. Eğer birinin size aşık olmasını istiyorsanız, bunun için büyü yapıyorsanız, kaşığın aynı toprağa gömülmesi gerekir.

Kaşık Büyüsü niçin Yapılır?
Kaşık büyüsü niçin yapılır? Sorusu dört gözle beklenen sorular içinde yer almıştır. Kaşık büyüsü yapılmış nedenleri aslına bakarsak her insan için farklılık göstermektedir. Kaşık büyüsü şu sebeplerle yapılmaktadır;

İki ferdin evliliklerinin kurtulması
İş yaşamında rakipleri olan kişilerin rakiplerin gücünün sonlanmış oldurılması
Birinin sevmediği bir birey varsa o kişiye tinsel zarar verilmesi
Platonik aşk yaşayan kişilerin karşılıklı olarak aşka dönüşmesi
Sevgililer içinde soğukluk var ise soğukluğun giderilmesi
İki fert arasındaki aşk kıvılcımlarının yeniden alevlendirilmesi
Kısmeti kapalı olan bir bireyin kısmetinin açılması için yapılabilmektedir.
Kaşık büyüsü yapmadan önce büyü meydana getirecek olan kişinin niyetinin ne olduğunu belirtmesi gerekmektedir. Örneğin bir birey, evlilikleri bitme noktasına gelen iki ferdin evliliğinin kurtulması için büyü yapıyorsa, “Evliliklerin kurtulması için kaşık büyüsü meydana getirmeye niyet ettim.” Cümlesini 33 kere yine etmesi gerekir. Niyetin sesli bir şekilde söylenmesi gerekir. Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Sorusuna kısmen yanıt vermiş bulunmaktayız. Aşağıda bilmenizde fayda olan konulardan da bahsedeceğiz.

Kaşık Büyüsü Yapıldığının emareleri nelerdir?
Kaşık büyüsü yapmak isteyen kişiler bu mevzu ile ilgili bazı soruları araştırırlar. Biz de yazımızda kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nedir? Onunla ilgili meraklarınızı gidermeye yardımcı olmaktayız. Peki kaşık büyüsü hakkında öğrenmek dilediğiniz bilgiler içinde kaşık büyüsü yapıldığının belirtileri nedir? Yok mudur? Öyleyse bunu sizler için cevaplayalım.

Kaşık büyüsü yapılmış olduktan sonra belirtileri derhal ortaya çıkmaktadır. Ancak bu emareler sihrin etkisi altında olan kişiler tarafınca değil de kişilerin çevresinde bulunanlar tarafınca anlaşılmaktadır. Çünkü büyü meydana getirilen fert çoğu süre büyünün tesiri altında bulunduğunu anlayamaz.

Eğer kaşık büyüsü birinin bir kişiye aşık edilmesi için yapılmışsa, birey çok hızlı bir halde o kişiye aşık olmaktadır.
Büyünün etkisi altında olan kişilerde çok kısa vakit içinde büyük değişimler meydana gelmektedir.
Kaşık büyüsünün etkisi ile kişiler gerçekliklerden uzaklaşırlar ve kendi içlerine kapanmaktadırlar.
Eğer kaşık büyüsü bir ferdin zarar görmesi için yapıldığıysa o ferdin yaşamında büyük terslikler meydana gelmektedir.
Etki altında olan kişilerin içlerinde huzursuzluk olur.
Büyü yapılan fert kaygı, kaygı şeklinde bazı negatif duygular hissetmektedir.
Bu kişiler kendi içlerinde bir takım ruhsal çatışmalar yaşamaktadırlar.
Büyünün tesiri altına girmiş kişiler ne iş hayatlarına ne de özel hayatlarına dikkat edemezler. Bu sebepten dolayı da hayattan koparlar ve başarısız olurlar.
Sıhhat problemleri ile karşı karşıya kalabilirler. Sıhhat problemlerinin boyutu ferdin ne kadar güçlü bir büyü tesiri altında olduğunu göstermektedir. Güçlü bir büyünün tesiri altına giren kişilerin sağlığı büyük oranda bozulmaktadır. Eğer yapılan büyünün etkisi çok değilse büyülenmiş kişi grip, soğuk idraknlığı gibi rahatsızlıklar yaşamaktadır.
Kaşık Büyüsü nasıl Bozulur?
Kendine yahut çevresinden birine kaşık büyüsü yapıldığını düşünen kişiler genellikle kaşık büyüsü nasıl bozulur? Diye araştırmaya girmektedirler. Kaşık büyüsü bozma işlemi tek başına yapılamamaktadır. Büyünün etkilerini ortadan kaldırmak için ne olursa olsun bir medyum hocadan destek alınması gerekir. Çünkü ferdin kendi başına yapacağı bazı işlemler sonucunda insanlar zarar görebilir. Öyle ki bu büyüyü icra eden kişi bile büyüyü kendi bozmak isterken zarar görebilme ihtimali vardır. Kaşık büyüsünü bozmak isteyen kişiler 1 hafta süresince evlerine girer girmez:

Rabb’iğfir verham, ve ente hayrur’rahimin.

Duasını yeniden tekrar okumalıdırlar. Ayrıca bu duanın bir kağıda mavi mürekkepli bir kalem ile yazılması ya da duanın çıktısının alınması gerekmektedir. Ardından dua üçgen şeklinde katlanılmalıdır. Daha sonra büyük bir kabın alınması ve içine 3 su bardağı sirke dökülmesi gerekir. Sirke olarak elma sirkesinin kullanılması daha iyi olacaktır. Muska haline getirilen dua sirkeli suyun içine atılmaktadır. Ortalama olarak 15 dakika bekledikten sonra kağıt sirkenin içinden alınmalıdır. Sirkeli sudan çıkarılan muska şeklindeki kağıdı kişi uyuduğu odada kurutmalıdır. Bir sonraki gün kağıt kuruduktan sonra kağıdın tüm bunlarnın yakılması gerekir. Kağıdın külleri dışarıya atılır. Bu işlemden sonrasında yaklaşık olarak 15 gün içerisinde büyü bozulacaktır.

Kaşık Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler arasında kaşık büyüsü yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Sorusu da bulunmaktadır. Kaşık büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Eğer bu önemli noktalara dikkat edilmezse yapılan büyüler bazı sorunların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Kaşık büyüsü aynı anda yalnız bir fert için yapılabilmektedir.
Ferdin büyü yapmadan önce iyice düşünmesi gerekir.
Büyüde kullanılacak malzemelerinin daha önceden hiç kullanılmamış olması gerekir.
Tahta kaşıkların kullanılması gerekir.
Büyü yaparken Kuran’dan ayetler kullanıldığı için abdestli olmak gerekir.
İşlem esnasında yakarış okurken kişinin gözleri kapalı olmalıdır.
Kaşık Büyüsü Ne zaman etki Eder?
Kaşık büyüsü yapanlar veya yapmış oldurmak isteyen kişiler kaşık büyüsü ne vakit etki eder? Merak etmektedirler. Aslında kaşık büyüsünün tesir etmesi için geçen süre, yapılan büyü türüne gore değişiklık gösterir. Kaşık büyüsü türleri içinde en hızlı tesir gösteren büyü, pişman ettirme büyüsüdür. Kaşık büyüsü ile pişman etme büyüsü, büyüyü kim yapmış olduysa o bireyin uyanıp uyanması ile beraber harekete geçer. Ancak bu büyü türünün yapımı diğer büyülere göre biraz daha zor olsa gerek. Ayrıca etkisi kısa devam eder ve bundan dolayı de yine tekrar edilmesi gerekir.

Kaşık büyüsü eğer birini kendine aşık etme amacı ile yapılıyorsa tesir etmesi için ortalama olarak 30 gün beklemek gerekir. Fakat amaç iki kişiyi ayırmak ise büyü averaj 10 gün içinde tesir eder. Burada önemli olan büyü etkisini gösterene kadar büyü ritüellerinin sürekli yeniden edilmesidir. Kaşık büyüsü türleri arasında en etkili olan kaşık ile bağlama büyüsü için de averaj 15 gün beklemek gerekir. Sadece bu süreler önemli değildir. Önemli olan meydana getiren kişinin kaşık büyüsünü yaparken dikkat etmesi gereken konulardır. Böylece yazımızda sizlere kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nedir? Cevap vermiş olduk.

Kaşık Büyüsü Yapmak Zararlı mıdır?
Bazı büyüler insanlara ciddi zararlar vermektedir. O yüzden de insanoğlu kaşık büyüsü yapmak zararlı mıdır? Merak etmektedirler. Aslen kaşık büyüsü yapmanın hiçbir zararı yoktur. Bu sihrin zararlı bulunduğunu düşünen kişiler çoğu zaman kaşık büyüsünü bozmak isteyebilirler. Aslına bakarsak böyle bir uygulamaya hiç gerek kalmamıştır. Çünkü yapılan büyüyü gereksiz yere bozmak zararlıdır.

Kaşık Büyüsü Tılsımı iyi mi Yapılır?
Buraya kadar kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nedir? Sizleri bilgilendirdik. Peki kaşık büyüsü tılsımı iyi mi yapılır? Onun hakkında bilgi verelim. Kaşık büyüsü tılsımı yapmak için beyaz renk bir bez kullanmak gerekmektedir. Kaşık büyüsü tılsımı nasıl bozulur? Diye merak edenler için de şu cevabı verebiliriz. Bu uygulamada da beyaz bir bez kullanılması gerekmektedir. Beyaz bezin üzerine büyü tesiri altında olan ferdin baş harflerinin yazılması gerekir. Arkasından bez 10 gün süresince gömülü bir halde saklanmalıdır. Bu sayede kaşık büyüsü bu 10 gün içinde kendiliğinden bozulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara