Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır Hoca Seyranı

Papaz büyüsü, halk arasında bildiğimiz benzer biçimde çoğunlukla kötü niyetli azcaınlık olarak ise iyi niyetle yapılan büyü çeşitlerinden bir tanesidir.

Adı papaz büyüsü olsa da bu büyü meydana getiren bireyin papaz olma şartı bulunmamaktadır. Orta Çağ’dan beri meydana getirilen bir büyüdür ve günümüze kadar gelmiştir. Halk arasında çok sık duyulan bir ilerden bir tanesidir. Kara büyüler sınıfını da girmekte olan bir büyü çeşididir. Eski zamanlarda papazlar tarafınca yapılan bir büyü olduğundan papaz büyüsü adını almıştır. Yapım aşamaları diğer büyüklere göre çok farklıdır ve İslami büyülere de benzememektedir

Papaz Büyüsünün etkileri nedir?
Her büyüde olduğu gibi papaz büyüsünün de tesirleri bulunmaktadır. Papaz büyüsüne maruz kalan kişi aşırı sinirli ve çevreına karşı son aşama kırıcı haldedir. Kabuslar görmeye başlar ve bu kabuslar devam etmektedir. Dış dünya ile bildirişimi keserek içine kapanık bir hale gelmektedir ve kimselerle mevzuşma isteği duymaz. Yaşamındaki ruhsal durumlarda tersine dönmeye adım atar. Sevmiş olduği kişilerden nefret etme ve nefret ettik işte de sevmeye başlayacaktır.

Papaz Büyüsünün Çeşitleri nelerdir?
Papaz büyüsünün çeşitleri bulunmaktadır. Çoğunlukla kara büyü olarak kullansa da bazı durumlarda ak büyü olarak da kullanılabilen bir büyü çeşididir. Papaz büyüsü çeşitleri; geri getirmek için, aşık etmek için, bağlama için, kısmet kapatmak için, erkeklik veya kadınlık bağlamak için ve ayırma için şeklinde sıralanmaktadır.

Tüm bir bu büyü çeşitlerinin ritüelleri de değişiklık göstermektedir. Çünkü hepsinin yapılış amacı birbirinden değişikdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu