Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir? Gideni Geri Getirme Büyüsü iyi mi Yapılır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Bu soru çağlar boyunca birçok farklı fert tarafınca sorulmuştur. Gideni geri getirme büyüsü uzun senelerdir, fert tarafınca istenmeyen, kabul edilemeyen ayrılıkların çözümü olarak karşımıza çıkmıştır. Gideni geri getirme büyüsü yardımıyla ayrılık acıları sonlanmış olur ve daha güzel mutlu geleceklerin kapısı aralanır Gideni geri getirme büyüsü en başta yalnız sevgililerin kullandığı bir büyü gibi dursa da kapsam alanı bununla sınırlı değildir. Bu yanılgının sebebi ise çoğunlukla sevgililerin kendilerini terk eden partnerlerine karşı bu büyüyü uygulamalarından meydana gelmektedir.

Bu büyüyü, sevgililerin dışında evli çiftler de evi terk eden partnerlerini geri döndürmek için bir eş veya evi terk eden ebeveynini geri döndürmek için bir evlat da yaptırabilir. Lakin gideni geri getirme büyüsü sadece duygusal ilişkiler ile sınırlı değildir. İş ortaklarından birinin ortaklığı bozup, yolları ayırma kararlarından sonrasında da ayrılık istemeyen ortak tarafından sıkça gideni geri getirme büyüsü kullanılmış ve bu sayede maddi çıkarlar korunmuştur.

Gideni Geri Getirme Büyüsü neden Bir Tane Değildir?
Gideni geri getirme büyüsü niçin bir tane değildir? Niçin gideni geri getirme büyülerinin yapılışları değişikdır? Her insana aynı gideni geri getirme büyüsü uygulana bilir mi? Benzer biçimde soruların fazlaca sıradan bir cevabı vardır. Çünkü büyü yapılacak her insan aynı değildir. Büyü yapılacak ferdin karakteri ve iradesi hangi büyünün yapılacağını belirlemede önemli bir etkendir. Örneğin, en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi çok güçlü insanlar yüzünden ortaya çıkmıştır.

İradesi güçlü insanoğlu büyü tesiri altına çok zor girerler bu nedenle onlara özel çok kuvvetli büyüler yapılması gerekir. Lakin bu en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi zayıf insanlara yapılırsa üzücü sonuçlar doğurabilir. İradesi zayıf insan bu çok etkili büyüyü kaldıramayacak ve fizyolojik olarak baş ağrıları halsizlik ve bitkinlik gibi sorunlarla baş etmek zorunda kalacaktır. En tesirli gideni geri getirme büyüsü oldukça zor olduğundan, basit medyumların bile bu büyüleri yapmaları önerilmez bu yüzden bu büyüyü yalnızca işinde çok iyi ve deneyimli medyumlar yapabilir.

İple meydana getirilen Gideni Geri Getirme Büyüsü nasıl Yapılır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü iyi mi yapılır? Gideni geri getirme büyüleri medyumların gizli bilgilerini barındırsa da bazı büyülerin iyi mi yapıldığı halk tarafından da bilinmektedir. Örneğin:

İple yapılan gideni geri getirme büyüsü oldukca meşhur olan gideni geri getirme büyülerinden biridir. İple yapılan gideni getirme büyüsünün en önemli püf noktası, büyüde kullanılan ipin rengidir. Bu büyüde genel olarak ip siyah renktedir. Bazı medyumlar beyaz renkli ipte tercih edebilir fakat sayıları fazlaca azdır. Ancak renkli ipler bu sihrin felaketi olur. Çünkü renkli ip kullanılan gideni geri getirme büyüsü istenilen şekilde tutmadığı gibi niyetin tersine bir etkide gösterir. Bundan dolayı ipin rengi çok önemlidir deneyimsiz medyumlardan ve sihrin bu biçim zararlarından korunmak için mutlaka büyüye başlanmadan ne renk ip kullanılacağını sormak gerekir.

Büyüye ise ipi alıp bir sini üzerine koyarak başlanır. (İp ne olursa olsun renkli olmamalıdır) daha sonra tepsideki ipin yanına kişilerin resmi konur. İp tepsiden alınır ve okunmuş suya batırılır ve kuruyana kadar resimlerin yanında bekletilir. İpin kurumasıyla resimler ateşe verilerek kül olana dek beklenir. Resimlerin kül olduğu durumda tarafındaki ipe aslabir şey olmayacaktır. Son aşfakat olarak ip ve küller tepsiden alınarak bir ağacın altında toprağa gömülür ve işlem sonlanmış olur. Bu işlem doğru şekilde yapıldığında etkili olacaktır lakin iple meydana getirilen gideni geri getirme büyülerinin tesiri biraz uzun zaman almaktadır.

 

Resimle meydana getirilen Gideni Geri Getirme Büyüsü nasıl Yapılır?
Resimle meydana getirilen gideni geri getirme büyüsü, iple yapılan gideni geri getirme büyüsünün aksine çok hızlı etki eder. Bundan dolayı en hızlı gideni geri getirme büyüleri içinde yer alır. Bu sihrin püf noktasını ise enerji oluşturur. Dinsel tören esnasında oluşacak enerjiyi yönetmek ve yönlendirmek yüksek örutubet arz eder. Püf noktasının enerji olması yönüyle resimle meydana getirilen gideni geri getirme büyüsü ritüeli sırasında enerjiyi yönetememek yahut yanlış yönlendirmek gibi bir sorun yaşanırsa büyü amacından sapar ve kötü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle ne olursa olsun gerçek ve deneyimli bir medyumla çalışılmalıdır.

Resimle yapılan gideni geri getirme büyüleri maksimum sevgililer içinde yaşanan ayrılıklarda kullanılır. Hızlı olması ve biroldukça faydası bulunması sebebiyle sık tercih edilen resimle gideni geri getirme büyüsü, hakiki ve deneyimli medyumun ritüelde oluşan enerjiyi büyü yapılacak kişiye göndermesiyle etki tesirini göstermeye adım atar. Sihrin adından da anlaşılacağı üzere bu büyü için resim gereklidir. Fakat büyü için kullanılan diğer malzemeler halk tarafından bilinmemekte yalnızca gerçek medyumlar tarafından bilinip tedarik edilebilmektedir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün son aşaması resimlerin toprağa gömülmesiyle olur. Resimler toprağa gömüldükten sonra büyü tamamlanır ve hızlı bir şekilde etki gösterir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün hızlı olmasının yanı sıra oldukca faydalı etkilerinin olması da tercih sebebidir. Bu faydaları sıralamak gerekirse:

Büyü tamamlanıp hızlı bir halde tesirini gösterdikten sonra büyü yaptıran ferdin aslabir şey yapmasına gerek kalmamıştır. Çünkü büyü meydana getirilen fert işlem tesirini gösterir göstermez saplantılı bir halde büyü yapmış olduran kişiden haber almak isteyecek, merak edecek ve ona yetişebilmek için her yola başvuracaktır.
Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli yararlarından biri de büyü yapılan ferdin, büyü yapmış oldurana saygı ve sevgisinin artmasıdır. Hatta bu saygı ve sevgi o kadar artar ki dünyada büyü yapmış olduran kişiden daha fazla kimseyi o aşama sevmez ve saygı duyamaz.
Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli avantajlarından biri de terk eden sevgili yeni bir aşka yelken açmışsa bile bir anda partnerinden soğuyacak ve ondan kurtulmak isteyecektir. Çünkü büyü tesirini gösterdikten sonrasında büyü yaptırılan birey yalnızca büyü yapmış olduranı düşünecek onunla olmak isteyip onun sevgisiyle mutlu olacaktır. Geri kalan tüm ilişkiler büyü yaptırılan için adeta bir işkence olacaktır. Büyü yapmış olduran kişide resimle gideni geri getirme büyüsü sayesinde iki farklı büyü yapıp süre yitirmek yerine tek büyüyle amacına ulaşabilecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü etkileri nedir?
Gideni geri getirme büyüsü direk insan iradesine karşı yapılır bu yüzden büyüye maruz kalan kişilerde köklü ve sıra dışı değişikliklere niçin olur. Gideni geri getirme büyüsü, umutsuz aşıklar için olduğu kadar maddi çıkarları sarsılmasın diye uğraşan insanlar için de muhteşem bir çözüm yoludur. Gideni geri getirme büyüsü sayesinde sevgilerinden ayrılmak istemeyen ama partnerleri tarafından buna zorlanan insanoğlu tekrar mutlu bir ilişki başlatıp, ömür boyu kalıcılığıyla sevgi ve saygı dolu ilişkiler kurabilirler. Hatta bu büyü sayesinde ilişkileri öncesinden bile güzel olma şansı yakalar çünkü artık arada koparılamayacak bir bağ oluşmuştur.

İş partnerlerinden kopmak istemeyen insanoğlu ise gideni geri getirme büyüsü yardımıyla işlerini kurtaracak ve kim bilir iflastan kurtulacaktır. Ortaklık ilişkileri de daha sağlam olacak çünkü büyü meydana getirilen partner, büyü yapmış olduran iş partnerine sevgi ve saygıyla bağlı olduğundan onun zararına olacak her türlü işten kaçınacak ve işlerini ömür boyu şeffaflık ve sadakat içinde yürütecektir. Bir başka örnek olarak da çocukların ebeveynlerine yapmış oldukları gideni geri getirme büyülerinin etkilerinden bahsedilebilir.

Bazen sonlanmış evlilikten sonrasında bir tarafın yalnız eşi değil çocuklarını da terk etmesiyle yaşanan üzücü vaziyet için gideni geri getirme büyüsü kullanıldığında evini terk eden anne baba ailene geri dönecek ve eskisinden daha fazla sevgi duyduğu ailesiyle mutlu bir yaşam sürecektir. Bunun tam tersi bir örneğinde de aşktan gözü kör olmuş bu yüzden ailesine karşı çıkan, artık ailesiyle görüşmeyen çocukları için ebeveynler gideni geri getirme büyüsüne başvurur. Bu büyü yardımıyla yanlışa sürüklendiğine inandıkları çocuklarını kurtarabilir hem de aile huzurlarını ve mutluluklarını yeniden sağlayabilirler.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Zararlı mıdır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü iyi mi yapılır? Gideni geri getirme büyüsü büyü kurallarına uyularak ve hakiki, deneyimli medyumlar tarafınca açık niyetlerle yapıldığında ne olursa olsun zararsızdır. Sadece deneyimsiz medyumlar ya da medyuma ihtiyaç duymayacağını düşünecek gaflete kapılan sıradan insanoğlu tarafından meydana getirilen gideni geri getirme büyülerinin tutmadığını görecektir.

Büyülerin tutmaması haricinde deneyimsiz bir şekilde meydana getirilen gideni geri getirme büyüleri, büyük yanlışlara sebep olacak bu da büyü meydana getiren kişinin öyle bir amacı olmamasına rağmen büyü meydana getirilen kişiye zarar vermesine olanak elde edecektir. Bu zarar yapılan yanlışın boyutuna göre değişiklik gösterir. Fakat genel olarak rastlanan büyü yapılan ferdin baş ağrıları çekmesi, devamlı kendini halsiz, yorgun hissetmesi ve kendini bir boşluk içinde bularak mutsuzluk hissi yaşaması şeklinde geçici durumlar söz mevzusu olabilir.

Başa dön tuşu

Hemen Ara