Sabun Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sabun Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sabun Büyüsü Nedir?
Sabun büyüsü nedir? Diye bakmış olduğumuz da aslen iki farklı amaçla kullanılan bir büyü çeşididir. Hem sevmiş olduğu kişiyi kendisine aşık etmek bağlamak için kullanılan bir büyü, bununla beraber intikam amaçlı kullanılan bir büyüdür. Sevmediğiniz, hoşlanmadığınız bir kişiye sabun büyüsü yapmış oldurarak sizinle iletişim kurmasına engel olabilirsiniz. Bununla birlikte sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için de bu büyüyü tercih edebilirsiniz. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz fert de size aşık olacaktır.

Sabun büyüsü yapımı çok zor bir büyüdür. Bu yüzden de bu büyüyü yaparken hata yapma oranı oldukça yüksektir. Sabun büyüsü yapmış oldurmak isteyen kişiler muhakkak bir bilici veya hocaya danışarak data almalı ve ona göre işlem yapmalıdır. Sadece en iyi sonucu almak için bir medyum veya hocaya yaptırmalıdır.

Sabun Büyüsü nasıl Yapılır?
Sabun büyüsü iyi mi yapılır? Birçok kişi tarafından dört gözle beklenen bir konudur. Sabun büyüsü yapmak için bir kahin yada hocadan destek alınmalıdır. Burada büyünün yapılmış olduktan sonrasında tesirini çabuk göstermesi için sihrin yapımında kullanılan malzemeler fazlaca önemlidir. Sabun büyüsü yaparken kullanılacak olan malzemelerin hepsi satın alınmalıdır. Ek olarak dikkatli bir şekilde hoca yada medyum tarafından verilen bilgiler doğrultusunda dikkatli bir şekilde büyü yapılmalıdır. Bu büyü kara büyüler listesinde yer aldığından çok dikkatli olunmalıdır.

Sabun Büyüsü Etkili Midir?
Sabun büyüsü etkili midir? Sorusu büyüyü yaptıracak olan kişiler arasında merak edilen mevzular içinde yer almıştır. Sabun büyüsü tesiri güçlü olan bir büyüdür. Büyü yapıldıktan sonra yaklaşık 10 gün içerisinde büyü yapılan kişi üzerinde tesirini göstermeye başlar. Kullanılan malzemelerin kalitesi sihrin tesiri üzerinde büyük öneme haizdir. Bunun yanı sıra medyumun önerdiği talimatlara nazaran meydana getirilen sabun büyüsü etkisini daha çabuk göstermektedir. Bu nedenle bir uzman tarafınca destek alınması önemlidir.

Sabun Büyüsünün Tutma Süresi Ne Kadardır?
Sabun büyüsünün tutma süresi ne kadardır? Sorusu büyü yapmış olduracak kişiler tarafınca merak edilen bir konudur. Burada sabun büyüsünün etkili olması için öncelikle atıldığı suda tamamen erimesi gerekmektedir. Sabun suda eridikten sonra büyü etkisini tamamen gösterir. Sabun suda ne kadar sürede erir diye baktığımız da burada büyü yapımında kullanılan sabunun markası ve kalitesi önem taşımaktadır. Örnek verecek olursak eğer kaliteli bir sabun suda ortalama 1 haftada erir. Kalitesiz olan bir sabunun erime süresi ise yaklaşık olarak 15 gündür. Bunun için sabun büyüsü yapımında basit eriyen sabunlar tercih edilmelidir.

Bunun yanı sıra sabun büyüsü yapılırken telkinlerin doğru bir şekilde okunması ve niyet edilmesi gerekir. Bu ritüeller doğru bir halde okunup yapıldıktan sonrasında sabun büyüsü yaklaşık olarak tesirini bir haftada etki göstermeye adım atar. Bu sayede büyü meydana getirilen fert büyüyü yapana bir ömür boyu aşık olur.

Sabun Büyüsünde Suret Verme
Sabun büyüsünde suret verme işlemi sabun büyüsü yapılırken geçilen aşamalardan bir tanesidir. Yetenek gerektiren bu işlem muhakkak bir kahin yada hoca tarafınca yapılmalıdır. Burada büyü yapılacak kişiye ilişkin el, ayak, baş figürleri gibi figürler bilici tarafınca sabuna çizilmektedir. Sabun üzerine suret verilirken büyü yapılacak ferdin cinsiyetinin de belirtilmesi oldukca önemlidir.

Çünkü bilici suret verirken karşı tarafın cinsel organlarını da sabun üzerine çizmektedir. Sabun büyüsünün tutmadı için cinsel organlarında sabun üzerine net bir halde çizilmesi gerekir. Suret Verme işlemi bittikten sonrasında sabun büyüsü yapımında uygulanan diğer bir aşamaya geçilmelidir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler daha bitmedi.

Sabun Büyüsünde Telkin Verme
Sabun büyüsünde telkin verme işlemi sabun büyüsünde uygulanan bir diğer aşamadır. Bu aşamanınsa dikkatli ve doğru şekilde yapılması gerekir. Sabun büyüsünde öncelikle sabuna suret verilir ardından yakarış okunması mümkün. Bu dualar yardımıyla büyü daha kolay bir halde meblağ. Bu büyüde okunacak yakarma, sihrin yapıla şekline gore belirlenmelidir.

Eğer büyü yapılacak kişinin zarar görmesi isteniyorsa, sabuna çizilen suretin üzerine toplu iğne batırılmalıdır. Batırılan bu toplu iğneler büyünün direk karşı tarafı etkilemesin sağlamaktadır. Bu aşamadaki işlemin yapılması için de uzman bir kahin veya hocadan yardım alınması gerekir.

Sabun Büyüsünde Nazar ve Su İşlemleri
Sabun büyüsünde nazar ve su işlemleri telkin verme aramasından sonrasında yapılan işlemlerdir. Telkin aşamasından sonra nazar işlemi yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken daha önceden üzerine suret çizilen ve dualar okunan sabun beyaz bir beze sarılır. Beze sarıldıktan sonrasında evde 3 gün 3 gece bu sabun kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Bu işlemden sonra sabun son aşfakat yani su işlemleri için hazır hale gelir.

Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler ve sabun büyüsünün son aşaması ise su ile vasıl kılma işlemidir. Bu işlemde bir bez içerisinde 3 gün 3 gece bekletilen sabun çıkartılıp su olan bir yere gdolayılmelidir. Bu bir çeşme, göl yada deniz gibi su kaynakları olabilir. Arkasından büyü yapılırken aşamalardan geçirilen bu sabun suya atılır. Sabun suyun altına çöktüğünde ise karşı tarafta sihrin tesirleri görülmeye başlar.

Sabun büyüsünün tesir etmesi için sabunun suda tamamen erimesi gerekir. Sabun eridikten sonra büyü yapılan kişi yapmış olduran kişiyi sürekli olarak rüyasında görür. Sürekli olarak büyü yapmış olduran ferdin yanında olmak ister ve ona özlem duyar. Bununla beraber büyü yaptıran birey ile bildirişime geçmeye çalışır. Ve sonuç olarak iki kişinin kavuşması gerçekleşir.

Sabunu büyüsü yaparken meydana getiren ferdin yanında hiç kimsenin olmaması gerekir. Bunun yanı sıra suda eriyen sabunu kimsenin görmemesi gerekir. Nazar aşamasında meydana gelen sabunun 3 gün 3 gece bekletilme alanı ise karanlık bir oda olmalıdır. Bütün bu aşamalar dikkatli bir halde uygulandığında sabun büyüsü tesirini gösterir.

Sabun Büyüsü iyi mi Bozulur?
Sabun büyüsü nasıl bozulur? Sorusu da iyi mi yapılır, ne süre etki soruları kadar önem arz eden bir sorudur. Yapımı dikkat ve meşakkat gerektiren bu sihrin bozulması da fazlaca zordur ve zaman gerektirir. Sabun büyüsünün bozulması için kesin medyum ve hocalardan yardım almak gerekir. Burada kahin öncelikle büyü var mı yok mu onu denetim eder. Eğer büyü olduğu saptanırsa onu bozmak için tılsım ve vefk yazar. Bu tılsım ve vefklerinde yedi gün boyunca ya evde veya kıyafetlerin içerisinde saklanması gerekir. Büyü etkisini 3 gün içinde kaybeder ve büyü yapılan birey eski haline rotatif.

Başa dön tuşu

Hemen Ara