Geri Döndürme BüyüsüGeri Getirme BüyüsüGideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni geri getirme büyüsü

Gideni geri getirme büyüsü tek bir büyüden oluşmaz. Farklı malzemelere ihtiyaç duyan ve farklı yöntem, ritüelleri bulunan birçok gideni geri getirme büyüsü vardır. Gideni geri getirme büyüleri bu farkların haricinde tesir etme vakitına gore ve yapılış amacına göre de değişiklık gösterirler. Gideni geri getirme büyülerinden en popüler olanları:

Giden kocayı geri getirme büyüsü
Kaşık büyüsü ile gideni geri getirme
En tesirli gideni geri getirme büyüsü
Resimle meydana getirilen gideni geri getirme büyüsü
İple meydana getirilen gideni geri getirme büyüsü
Mucize gideni geri döndürme duası

Birden fazla olan bu gideni geri getirme büyüleriyle ilgili bazı ortak kurallar vardır. Bunlardan ilki bir büyüye başlanıp büyü bitmeden yeni bir tanesine geçilemeyeceğidir. Muhakkak ilk meydana getirilen büyü bitirilmeli daha sonrasında yenisine başlanmalıdır. Çünkü her iki sihrin aynı anda yapılması büyü yapılan kişiye zarar verebilecek kadar tehlikelidir. İkinci olarak büyülerin bazılarının malzemeleri belli olsa da büyü esnasında yalnızca medyumlar tarafından temin edilebilecek dinsel tören malzemeleri olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Noksan malzemelerle yapılan ritüeller başarılı olamayacak ve büyü tutmayacaktır.

Ek olarak temin edilen malzemelerin mutlaka temiz yerlerde saklanması gerekmektedir. Araç-gereç temininin dışında da büyülerin niyetlerden oluştuğu bilinmeli ve bu niyetleri en iyi hakiki ve deneyimli bir medyumun aktarabileceği göz ardı edilmemelidir. Iyi mi ki bir dersi öğrenebilmek için öğretmenlere ihtiyaç duyuyorsak, bir büyünün tutması ve başarılı olması içinde medyumlara ihtiyaç duyarız. Gideni geri getirme büyüsü ortak kurallarından biri de büyüyü yaparken kesinlikle abdestli olmak ve tesirini arttırmak için gece vakitlerinde büyüyü işleme koymaktır. Yatsı namazından önce büyü ritüeline başlamak veya başlayıp bitirmek boşuna bir çabadır. Çünkü gideni geri getirme büyüleri ancak yatsı namazından sonra yapıldığında tutar.

Gideni Geri Getirme Büyüsü neden Bir Tane Değildir?
Gideni geri getirme büyüsü neden bir tane değildir? Niçin gideni geri getirme büyülerinin yapılışları değişikdır? Her insana aynı gideni geri getirme büyüsü uygulana bilir mi? şeklinde soruların çok basit bir cevabı vardır. Çünkü büyü yapılacak her insan aynı değildir. Büyü yapılacak ferdin karakteri ve iradesi hangi sihrin yapılacağını belirlemede önemli bir etkendir. Örneğin, en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi çok güçlü insanlar yüzünden ortaya çıkmıştır.

İradesi güçlü insanoğlu büyü tesiri altına çok zor girerler bu yüzden onlara özel çok kuvvetli büyüler yapılması gerekir. Lakin bu en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi zayıf insanlara yapılırsa üzücü neticelar doğurabilir. İradesi zayıf insan bu çok etkili büyüyü kaldıramayacak ve fizyolojik olarak baş ağrıları halsizlik ve yorgunluk gibi sorunlarla baş etmek zorunda kalacaktır. En tesirli gideni geri getirme büyüsü oldukça zor olduğundan, bayağı medyumların bile bu büyüleri yapmaları önerilmez bu nedenle bu büyüyü yalnızca işinde çok iyi ve deneyimli medyumlar yapabilir.

İple meydana getirilen Gideni Geri Getirme Büyüsü iyi mi Yapılır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Gideni geri getirme büyüleri medyumların gizli bilgilerini barındırsa da bazı büyülerin nasıl yapıldığı halk tarafınca da bilinmektedir. Örneğin:

İple yapılan gideni geri getirme büyüsü oldukca meşhur olan gideni geri getirme büyülerinden biridir. İple yapılan gideni getirme büyüsünün en önemli püf noktası, büyüde kullanılan ipin rengidir. Bu büyüde genel olarak ip siyah renktedir. Bazı medyumlar beyaz renkli ipte tercih edebilir fakat sayıları fazlaca azdır. Ancak renkli ipler bu büyünün felaketi olur. Çünkü renkli ip kullanılan gideni geri getirme büyüsü istenilen şekilde tutmadığı şeklinde niyetin tersine bir etkide gösterir. Bu yüzden ipin rengi çok önemlidir deneyimsiz medyumlardan ve sihrin bu biçim zararlarından korunmak için ne olursa olsun büyüye başlanmadan ne renk ip kullanılacağını sormak gerekir.

Büyüye ise ipi alıp bir sini üzerine koyarak başlanır. (İp ne olursa olsun renkli olmamalıdır) daha sonra tepsideki ipin yanına kişilerin resmi konur. İp tepsiden alınır ve okunmuş suya batırılır ve kuruyana kadar resimlerin yanında bekletilir. İpin kurumasıyla resimler ateşe verilerek kül olana dek beklenir. Resimlerin kül olduğu durumda tarafındaki ipe hiçbir şey olmayacaktır. Son aşama olarak ip ve küller tepsiden alınarak bir ağacın altında toprağa gömülür ve işlem sona erer. Bu işlem doğru şekilde yapıldığında etkili olacaktır lakin iple meydana getirilen gideni geri getirme büyülerinin tesiri birazcık uzun vakit almaktadır.

Resimle yapılan Gideni Geri Getirme Büyüsü nasıl Yapılır?
Resimle meydana getirilen gideni geri getirme büyüsü, iple meydana getirilen gideni geri getirme büyüsünün aksine çok hızlı etki eder. Bu nedenle en hızlı gideni geri getirme büyüleri arasında yer alır. Bu sihrin püf noktasını ise enerji oluşturur. Ayin esnasında oluşacak enerjiyi yönetmek ve yönlendirmek yüksek örutubet arz eder. Püf noktasının enerji olması yönüyle resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü ritüeli sırasında enerjiyi yönetememek yahut yanlış yönlendirmek benzer biçimde bir sorun yaşanırsa büyü amacından sapar ve kötü neticelar doğurabilir. Bu yüzden mutlaka gerçek ve deneyimli bir medyumla çalışılmalıdır.

Resimle yapılan gideni geri getirme büyüleri en çok sevgililer içinde yaşanmış olan ayrılıklarda kullanılır. Hızlı olması ve biroldukça faydası bulunması sebebiyle sık tercih edilen resimle gideni geri getirme büyüsü, hakiki ve deneyimli medyumun ritüelde oluşan enerjiyi büyü yapılacak kişiye göndermesiyle etki etkisini göstermeye adım atar. Büyünün adından da anlaşılacağı üzere bu büyü için fotoğraf gereklidir. Ama büyü için kullanılan öteki malzemeler halk tarafından bilinmemekte yalnızca gerçek medyumlar tarafınca bilinip tedarik edilebilmektedir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün son aşaması resimlerin toprağa yok olmasıyla olur. Resimler toprağa gömüldükten sonra büyü tamamlanır ve hızlı bir halde tesir gösterir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün hızlı olmasının yanı sıra çok faydalı etkilerinin olması da tercih sebebidir. Bu faydaları sıralamak gerekirse:

Büyü tamamlanıp hızlı bir halde tesirini gösterdikten sonra büyü yaptıran kişinin aslabir şey yapmasına gerek yoktur. Çünkü büyü meydana getirilen birey işlem tesirini gösterir göstermez saplantılı bir halde büyü yaptıran kişiden haber almak isteyecek, merak edecek ve ona erişebilmek için her yola başvuracaktır.
Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli yararlarından biri de büyü meydana getirilen ferdin, büyü yaptırana saygı ve sevgisinin artmasıdır. Hatta bu saygı ve sevgi o kadar artar ki dünyada büyü yaptıran kişiden daha fazla kimseyi o aşama sevmez ve saygı duyamaz.
Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli avantajlarından biri de terk eden sevgili yeni bir aşka yelken açmışsa bile bir anda partnerinden soğuyacak ve ondan kurtulmak isteyecektir. Çünkü büyü tesirini gösterdikten sonrasında büyü yaptırılan fert yalnızca büyü yaptıranı düşünecek onunla olmak isteyip onun sevgisiyle mutlu olacaktır. Geri kalan tüm ilişkiler büyü yaptırılan için adeta bir işkence olacaktır. Büyü yapmış olduran kişide resimle gideni geri getirme büyüsü sayesinde iki farklı büyü yapmış olup süre yitirmek yerine tek büyüyle amacına ulaşabilecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü tesirleri nelerdir?
Gideni geri getirme büyüsü direk insan iradesine karşı yapılır bu nedenle büyüye maruz kalan kişilerde köklü ve sıra dışı değişikliklere niçin olur. Gideni geri getirme büyüsü, umutsuz aşıklar için olmasıyla birlikte maddi çıkarları sarsılmasın diye uğraşan insanoğlu için de muhteşem bir çözüm yoludur. Gideni geri getirme büyüsü yardımıyla sevgilerinden ayrılmak istemeyen fakat partnerleri tarafınca buna zorluk çeken insanlar yeniden mutlu bir ilişki başlatıp, ömür boyu kalıcılığıyla sevgi ve saygı dolu ilişkiler kurabilirler. Hatta bu büyü yardımıyla ilişkileri öncesinden bile güzel olma şansı yakalar çünkü artık arada koparılamayacak bir bağ oluşmuştur.

İş partnerlerinden kopmak istemeyen insanoğlu ise gideni geri getirme büyüsü yardımıyla işlerini kurtaracak ve kim bilir iflastan kurtulacaktır. Işbirliği ilişkileri de daha sağlam olacak çünkü büyü yapılan partner, büyü yapmış olduran iş partnerine sevgi ve saygıyla bağlı olduğundan onun ziyanına olacak her türlü işten kaçınacak ve işlerini ömür boyu şeffaflık ve sadakat içinde yürütecektir. Bir başka örnek olarak da çocukların ebeveynlerine yapmış oldukları gideni geri getirme büyülerinin etkilerinden bahsedilebilir.

Bazen sonlanmış olan evlilikten sonra bir tarafın sadece eşi değil çocuklarını da terk etmesiyle yaşanmış olan üzücü vaziyet için gideni geri getirme büyüsü kullanıldığında evini terk eden anne-baba ailene geri dönecek ve eskisinden daha çok sevgi duyduğu ailesiyle mutlu bir hayat sürecektir. Bunun tam tersi bir örneğinde de aşktan gözü kör olmuş bu nedenle ailesine karşı çıkan, artık ailesiyle görüşmeyen çocukları için ebeveynler gideni geri getirme büyüsüne başvurur. Bu büyü yardımıyla yanlışa sürüklendiğine inandıkları çocuklarını kurtarabilir bununla birlikte aile huzurlarını ve mutluluklarını yine sağlayabilirler.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Zararlı mıdır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Gideni geri getirme büyüsü büyü kurallarına uyularak ve hakiki, deneyimli medyumlar tarafınca açık niyetlerle yapıldığında kesinlikle zararsızdır. Ancak deneyimsiz medyumlar yahut medyuma ihtiyaç duymayacağını düşünecek gaflete kapılan sıradan insanoğlu tarafından yapılan gideni geri getirme büyülerinin tutmadığını görecektir.

Büyülerin tutmaması dışında deneyimsiz bir şekilde meydana getirilen gideni geri getirme büyüleri, büyük yanlışlara sebep olacak bu da büyü meydana getiren bireyin öyle bir amacı olmamasına rağmen büyü yapılan kişiye zarar vermesine olanak sağlayacaktır. Bu zarar meydana getirilen hatasın boyutuna nazaran değişim gösterir. Fakat genel olarak rastlanan büyü yapılan bireyin baş ağrıları çekmesi, devamlı kendini halsiz, yorgun hissetmesi ve kendini bir boşluk içinde bularak mutsuzluk hissi yaşaması benzer biçimde geçici durumlar söz mevzusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara