Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Hoca Seyranı

Bağlama Büyüsü Hoca Seyranı  Bağlama büyüsü ilişkinizde problem olduğunda, eşiniz yada sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanmış olan zamanlarda, ilişkinizi minimum eski haline veya arzu edilen noktaya getirmek amacını taşıyan tinsel bir yöntemdir. Bu konuda sonuca bağlama büyüsü yapılarak ulaşılır.

Oysa ki, yolunda geçindiren bir ilişkide gelecekte yaşanmaması istenilen olaylara fırsat vermemek için bağlama büyüsü yapıldığı durumlarda ilişkide sorun olmadığı gözlenmiştir. Problemli ilişkilerde bağlama etki etmez anlamına gelmez. Düzgüsel seyrinde devam eden ilişkilerde zaman anlamında mesele olmayacağı için daha rahat davranmak mümkündür. Ayrılma riski taşıyan vakalarda süre sınırı olduğu için sabırsızlanma ve hata yapma ihtimali yüksektir.

Osmanlı döneminde, evlenmesi düşünülen gençlerin yıldız uyumuna bakılır. Birbirlerine uygun olup-olmadıkları tespit edilirdi. Bunun yanında, eşler birbirine bağlama vefkiyle bağlanır, boşanmaların ve olası problemlerin önüne geçilerek aile birliği sağlanırdı. Başka bir ifadeyle, ilişki başlamadan önlem alınırdı. Zira, evlilik sonrası yaşanacak problemlerin eşler, çocuklar ve aileler açısından ciddi anlamda yıpratıcı olduğu bilinirdi. Şimdilerde ise her konuda icra ettiğimız şeklinde problem yaşandığında aklımız başımıza geliyor ve bazen geç kalmış olabiliyoruz. Bağlama büyüsü, birlikteliğin başlangıcında önlem alınması halinde daha etkili neticelar verecektir..

EŞİ BAĞLAMA
Aralarında her hangi bir nedenle mesele olan çiftlerin, eşlerinin kendilerinden başka hiç kimselerle ilgilenmemeleri ve tamamen kendilerine bağlanmaları, eşlerden biri olmadan ötekinin yapamamasını sağlayacak kadar etkili bir Vefk çalışmasıdır. Eşi bağlama büyüsü veya Erkeği kendine bağlamak için büyü adıyla da anlatılır, en çok tercih edilen yöntemdir. Eşi Bağlama büyüsü sayfasına gitmek için tıklayınız…

SEVGİLİYİ BAĞLAMA
Sevgiliyi bağlama büyüsü, birbirini seven ancak aralarında adı konulmamış anlaşmazlıklar ya da devamlı gerginlik ve anlaşmazlıklar yaşayan çiftlerin, birbirlerine eskiden olduğu benzer biçimde bağlı olmaları ve aşk, sevgi hislerinin kuvvetlenmesine yönelik olarak yapılan başarılı çalışmalardır. Bu çalışmanın sonucunda sevgililer birbirlerine son aşama bağlı, sevgi ve saygılı olacak, bununla beraber da tavır ve davranışlarıyla partnerini kırmadan incitmeden ilişkilerini devam ettireceklerdir. Evli ve evliliğe yakın sözlü, nişanlı olan çiftlerin sevmiş olduği kişinin kendisinden soğuduğunu hissetmesi halinde en çok tercih ettikleri başarılı bir yöntemdir. Sevgiliyi Bağlama sayfasına gitmek için tıklayınız…

UZAKTAN BAĞLAMA
Sevgiliniz ve eşiniz sizden uzaktaysa, öteki karşı cinslerden etkilenmemesi, aklında, düşüncesinde sadece siz olmanız için yapılan bir yöntemdir. Kimi zaman şartlar gereği eşler/sevgililer içinde geçici ayrılıklar olabilir ya da sevmiş olduğiniz kişiyle uzaktan görüşüyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, sevmiş olduğiniz kişinin karşı cinsle yakınlaşmaması sadece size bağlanması ve sizden başkası olmaması amacıyla yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu