Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Hoca Seyranı

Sabun büyüsü kesinlikle uzmanlık gerektiren bir büyü türüdür. Bu işlemler için bir kalıp sabuna ve siyah bir ipe ihtiyaç vardır. Yaptığımız sabun büyüsünün etkisi hemen ortaya çıkmayacak, tesiri ağır ağır kendini gösterecektir.

Sabun büyüsü kimin üzerine yapılacaksa, o kişiyi simgeleyen bir sabun kullanılır. Çeşitli araştırma çalışmaları yaparak sunduğumuz bilici hizmetlerimizde sabun büyüsü için sabun kalıbı bir su içerisine konulur.

Sabun suyun içerisinde bulunmuş olduğu süre boyuncu, büyü yapılacak olan kişinin adı anne adıyla beraber 14 kere söylenir. Sudan çıkartılan sabun soğuk suda durulanarak sertleşmeye bırakılır. Sabun kısa sürede tamamen sertleşirse büyü gerçekleşmeyecek demektir.
Sabun büyüsü mutlaka uzmanlık gerektiren bir büyü türüdür. Bu işlemler için bir kalıp sabuna ve siyah bir ipe ihtiyaç vardır. Yaptığımız sabun büyüsünün tesiri derhal ortaya çıkmayacak, tesiri ağır ağır kendini gösterecektir.

Sabun büyüsü kimin üzerine yapılacaksa, o kişiyi simgeleyen bir sabun kullanılır. Çeşitli araştırma çalışmaları yaparak sunduğumuz bilici hizmetlerimizde sabun büyüsü için sabun kalıbı bir su içerisine konulur.

Sabun suyun içinde bulunduğu süre boyuncu, büyü yapılacak olan ferdin adı anne adıyla beraber 14 defa söylenir. Sudan çıkartılan sabun soğuk suda durulanarak sertleşmeye bırakılır. Sabun kısa sürede tamamen sertleşirse büyü gerçekleşmeyecek anlamına gelir.

İçindekiler
Sabun Büyüsü iyi mi Yapılır?
Sabun Büyüsünün etkisi Ne Kadar süre gelir?
Sabun Büyüsü Bozma Duaları
Sabun Büyüsü iyi mi Bozulur?
Sabun Büyüsü iyi mi Yapılır?
Sabun büyüsü hedef kişinin üzerinden fizyolojik hasar oluşturmak için yapılan kara büyüler içinde yer verilmiştir. Sabun büyüsü için lüzumlu olan tek şey aslen büyü ehli olarak doğmuş bir medyumdur. Kahin Saliha hocanın bu zamana kadar yaptığı sabun büyülerinin tuması onun büyü ehli birisi bulunduğunu göstermektedir.

Sabun büyüsü nasıl yapılır diyenler bizi arayabilirler. Öncelikle sabun büyüsü için hedef kişiyi temsil eden bir sabun kullanılır ve bu sabuna iğne batırılır. Sabun büyüsü kullanılarak ferdin kalbinde bir hasar olsun istiyorsanız sabun kalbe batırılır. Hedef ferdin beyninde bir hasar olsun istiyorsanız kafa bölgesine batırılır.

Sabun Büyüsünün etkisi Ne Kadar süre gelir?
Sabun büyüsü etkisini hemen göstermez. Çünkü aslına bakarsanız zahmetli bir büyü olduğundan dolayı kara büyüler içerisinde bir hayli tesirlidir. Sabun büyüsü için mutlaka minimum 2 hafta benzer biçimde çok uzun sürenin geçmiş olması önemlidir. Bu süre geçirildikten hemen sonrasında ağır ağır tesirini hissettirerek sihrin tesiri altında kalan kişide bazı değişimler yaşatır.

Sabun büyüsü bilinmiş olduğu üzere çoğu zaman ayrılık yaşaması istenen kişiler için yahut kendine aşık etmek istenen kişiler için yaygın olarak tercih edilmektedir. Fakat bu sihrin gerçekleşmesi biraz da danışanın büyüye inançlı olmasına bağlıdır. Çünkü ortaya olumlu enerjinin atılması gerekir. Bu sayede tesirini gitgide göstererek arttırması sağlanmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu