Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Hoca Seyranı


İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi yada eşleri birbirinden ayırmak amacıyla meydana getirilen büyülere Ayırma Büyüsü adı verilir. Genel anlamda iyi niyet taşımayan kişilerin eşleri ve sevgilileri bu yöntemle ayırdıkları bilinmektedir. Ailelerin dağılmasında etkili bir güce sahip olan ayırma büyüsü ile bir çok aile bilincinde olmadan ayrılır ve boşanırlar. Elbet her ayrılan eş yada sevgililerin ayrılığı / boşanması büyüye bağlanamaz. Sadece; böylesi bir büyünün varlığını ve tesirini ihmal etmemek gerekir. Ayırma büyüsünün etkisiyle birbirlerinden ayrılan eşlerin bir süre sonra bu kararlarının yanlışlığı ve yapmış olduklarından pişman olduğu durumların yaşanmaması için dikkate alınması gerektiği bilinmelidir.

Ayırma büyüsü, tasvip edilmeyen bir çalışma olmasına karşın, haklı nedenlerin olduğu durumlarda yok değildir. Sadece, burada hareket edilen yöntem büyüleme değildir. Eşlerden birinin başka bir kadın yada erkekle olan ilişkisinin devamı halinde ailenin dağılması ve boşanma ihtimalinin varlığı gibi durumlarda bu tehlikenin önlenmesi amacıyla meydana getirilen vefklerden destek alınır. Aralarında nikah olan eşlerde nikah bağından hareket edilerek Esma-ûl Hüsnalar, Ayetler ve dualarla meydana getirilen ayırma vefkleri kullanılır. Ayırma vefkinden alınacak destekle eşin birlikte olduğu kişiden ayrılıp soğuması ve tekrar eşine dönmesi fakatçlanır.
BİR KİŞİYİ KADINDAN AYIRMA
erkeğin başka bir hanımla ilişkisi olduğu durumlarda, bu kadından ayrılması amacıyla yapılan büyülerdir. Bu büyü aldatılmış olan yada evli erkeklerin başka bir kadınla beraber olması hallerinde tercih edilir. Bir kişiyi kadından ayırma haklı ve iyi niyete dayanırsa vefklerle yapılmalıdır. Temel amaç ilişkiyi korumak olmalıdır.

ERKEKTEN AYIRMA
Evli yada ilişkisi olan hanımı seven ve onda gözü olan bir erkeğin, sevdiği kadının eşinden / beraberliğinden ayrılması için yapmış oldurdığı ayırma büyüsü çeşididir. Genellikle erkeğin, kadın tarafından reddedilmiş olması yada farklı nedenlerle eşinden ayrılamadığı durumlarında tercih edilir. Erkekten ayırma, bir kadının kabul edilmeyen bir ilişkisinin olduğu durumlarda da tercih edilir. Yapılış amacına nazaran farklılık gösterir.

SEVENLERİ AYIRMA
Birbirini seven kişilerin arasında tartışma, gerginlik ve soğukluk oluşturup aralarını bozarak ayrılmaları amacıyla yapılır. Sevenleri ayırma, birbirlerini seven çiftleri çekemeyen, imrenen, onda gözü olan kişiler tarafından yapılabileceği gibi bu çiftlerin aile yakınları tarafınca da yapılabilir. Bu büyü sonrası birbirini seven kişiler anlam ifade etmeyen uzaklaşmalar sonrası birbirinden soğur ve ayrılır.

BİRBİRİNDEN AYIRMA
Birbirini seven, aralarında dostlık bulunan veya yakın olmaları istenmeyen kişilerin birbiriyle ilgisini kesmek ve tamamen ayrılmaları için meydana getirilen büyülere Birbirinden ayırma büyüsü denir. Burada amaç iki türlü olabilir. Sevdiğiniz bireyin herhangi biriyle olan beraberliğinin o kişiye zarar vereceğini düşünerek o kişiyi bu tehlikeden kurtarma amacıyla yapılabileceği gibi tamamen çekememezlik, kıskançlık ve nefret amacıyla da yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu