Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü tüm detaylar

Ayırma büyüsü, Büyülerle ilgili maksimum dört gözle beklenen sual yapım aşaması olduğundan ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusu medyum hocaya başvuracak kişilerin akıllarında bulunuyor. Bu ve benzeri ayırmak için meydana getirilen her türlü büyü hakkında merak ettiğiniz tüm mevzuları aydınlığa kavuşturmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Öncelikle ayırma büyüsünün ne anlam ifade ettiğinden bahsedeceğiz. Bu sihrin yapılmış fakatçlarından en sık karşılaşılan sevgilileri ve evli çiftleri birbirinden ayırmaktır.

Ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kötü niyetle meydana getirilen bir işlem olduğu için kara büyü derslikına girmektedir. Eski dönemlerde ve günümüzde fazlasıyla rağbet gören bu işlem uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Bir çok kişinin yaşamına dokunan bu büyü yardımıyla dertlerinden kurtulanların sayısı fazlaca fazladır. Içsel ritüeller uygulanılarak meydana gelen bu büyü işinde uzman bir medyum tarafınca icra edildiğinde çok etkili olmaktadır.

Tesiri inanılmaz derecede güçlü olan ayırma büyüsü mutsuz giden beraberlikleri bitirmek için de yapılabilmektedir. Bununla birlikte elbet bir kişiye platonik olarak aşk besliyorsanız fakat âşık olduğunuz kişinin hali hazırda eşiyle olan evliliği varsa veya evli ise onları ayırmak için de bu büyüyü yapmış oldurabilirsiniz. Hatta medyum hocaya ayırma büyüsü yapmış oldurmak için başvuran kişiler de en fazla bu niyetle gelmektedir.

Birbirini hiç sevmeyen fakat bir türlü ayrılamayan çiftler bu büyü sayesinde hiç zorluk çekmeden birbirinden ayrılabilirler. Çiftlerin evli yada flört halinde olması sorun teşkil etmeyecektir. Medyum hocalar her şekilde başarıya ulaşabilirler. Huzura kavuşmanızı sağlayacak ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunun detaylıca cevabına ulaşmak isterseniz yazımızın devamını dikkatlice okuyabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü iyi mi Yapılır?
Ayırma büyüsü yapım aşamaları mevzusuna detaylı bilgiyi alabileceğiniz ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtında ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan medyum hocaların yaptığı ayrıma büyüsünün hangi adımlar izlenerek yapılacağına değinecek olursak;

Öncelikle yapılması ihtiyaç duyulan işlemler içinde medyum hocaya başvuran kişilere de pay düştüğünü belirtmek gerekir. Bunlardan en önemlisi de medyuma derdinizi, isteklerinizi ve büyü yapmış oldurmaktaki niyetinizi dürüst bir şekilde ifade etmeniz gerektiğidir.
İsteklerinizi ve niyetinizi dürüstçe belirttikten sonra kendinize ve büyü yapmış oldurmak dilediğiniz kişiye ait tüm bilgileri net ve doğru bir halde medyum hocaya anlatmalısınız. Kendisinin sorduğu her soruya doğru cevap vermelisiniz. Sorulacak sorular sonucunda doğum zamanı, isim ve soy isim, kişilerin anne adı şeklinde detayları medyum not ederek büyüleri ona bakılırsa icra edecektir. Yanlış informasyon verdiğiniz takdirde sihrin tutmasına sebebiyet vermiş olacaksınız.
Alınan bilgiler ışığında medyum hoca hangi yöntemle işlemi gerçekleştireceğine karar vererek tılsım ve vefkleri hazırlamaya koyulacaktır. Büyü yapımında dualardan yardım almak tercih edilirse bu aşamada yakarış seçimi de yapılacaktır.
Kişileri birbirinden ayıracak tılsımlar, vefkler ve dualar hazırlandığında büyü yapmış oldurmak için medyuma başvuran kişiye takdim edilecektir. Hepsi kişiye teslim edildiğinde uygun koşullarda saklanması gerektiği söylenecektir. En azından tesir altına alınmak istenen kişinin göremeyeceği bir yere saklanmalıdır.
İşlemleri bitirdiğindi belirten medyum hocanın verdiği tüm direktifleri yerine getirerek sabırla sihrin tutmasını bekleme aşamasına geçilecektir.
Yukarıda belirtilen tüm aşamalarda medyum kadar sizinde emeğiniz olacaktır. Vermeniz ihtiyaç duyulan en büyük emek de medyuma duyduğunuz güveni aslabir zaman azaltmamaya çaba etmektir. İnanç duyduğunuz işlem ve güvendiğiniz medyum unsurları birleştiğinde ortaya çıkan işlemin başarılı olmama ihtimali yoktur demek yanlış olmaz. Tam tersi güven duymadığınız bir medyum ve gerçekleşeceğine inanmadığınız bir sihrin de tutma ihtimali yoktur diyebiliriz.

Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri de Birbirinden Ayırabilir Mi?
Birbirine deliler şeklinde âşık olan evli veya flört aşamasında olan çiftleri ayırma büyüsü yaparak birbirinden ayırmak normal olarak ki mümkündür. Hatta bu büyü özellikle eski sevgililerinin yeni aşk hayatlarından rahatsız olan kişiler tarafınca yaptırılmak istenmekte ve başarılı olduğu da görülmektedir. Bu sayede eski sevgilisinden intikam almak isteyen kişiler hedeflerine ulaşmış olacaklardır.

Peki ya aşık çiftleri ayırmak için yapılan ayırma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız birbirinden haz etmeyen çiftler için meydana getirilen uygulamalardan birazcık farklı olarak işlemin gerçekleştirileceğini söyleyebiliriz. Öyle ki arada aşk olmadan yapılacak işlemle aşık çifti ayırmak için yapılan işlemin aynı olması beklenemez. Ortadaki sevgiyi yok edip ayırmak birazcık daha sabır gerektiren bir işlemdir.

Eğer ki kaybettiğiniz eski sevgiliniz mutlu bir beraberliğin içindeyse veya evlendiyse onları ayırmanın yolu ne olursa olsun bu büyüyü yapmış oldurmak için işinin ehli bir medyum hocaya başvurmaktır. Eski sevgilinizin beraberliğinin sonlanması ve size geri dönmesini istiyorsanız bu büyünün tam da sizlik bulunduğunu söyleyebiliriz. Almış olduğunız neticelar karşısında büyük bir şaşkınlığa uğrayacağınıza kararlı olabilirsiniz.

Resimle meydana getirilen Ayırma Büyüsü
resim kullanılarak meydana getirilen ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusu medyum hocalara çoğunlukla yöneltilmektedir. Ayırma büyüsünün resim kullanılarak yapıldığında daha etkili olduğunu düşünen veya bu bilgiyi çevresinden duyan bireyler medyumlara başvurup bu suali soracaklardır. Aldıkları cevap karşısında da tabii ki büyü yapım işlemine bir an önce geçilmesini istediklerini söyleyeceklerdir. Öyle ki medyumlar bu büyünün tesirinin ne denli kuvvetli bulunduğunu anlattığında kişiler kayıtsız kalamayacaklardır.

Resimle ayırma büyüsü de yine diğer türler gibi kara büyü sınıfına girmektedir. Cinsiyet fark etmeksizin her bireye uygulanabilmektedir. Bunu da büyünün avantajları arasında gösterebiliriz. Yapılış amacı da hepsiyla ferdin niyetini bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Eğer ki birinden ayrılmak istiyorsanız ilişki içinde olduğunuz kişiye, başkalarını ayırmak niyetiyle yaptıracaksanız da taraflardan bir tanesine yapmış oldurmanız mümkündür.

Fotoğraf kullanılarak yapılan ayırma büyüsü soğutma büyüsü olarak da anılmaktadır. Çiftlerin arasındaki hoş duyguların yok olmasını sağlayarak aradaki bağları yavaş yavaş koparacaktır. Aradaki bağların kopması da takdir edersiniz ki ayrılık demektir. Bu büyü yapılmış olduktan sonra aradan ortalama 15 gün geçtiğinde etkileri oldukca belirgin bir halde görülecektir. Yavaş yavaş ayrılma sinyalleri veren çift bu 15 günlük sürecin sonucunda tamamen birbirinden kopacaktır.

Ayırma Büyüsü nasıl Bozulur?
Üzerinde ayırma büyüsü tesiri bulunduğunu düşünen kişiler işinin ehli olan tecrübeli medyum hocalara kesinlikle başvurmalıdırlar. Ayırma büyüsünün her çeşidine hâkim olan medyumlar öncelikle büyünün hangi yöntemlerle yapıldığını belirleyip daha sonrasında bozma işlemini meydana getirmeye başlayacaklardır. Hangi yöntemle yapıldığı tespit edilemeyen büyülerin bozulması mümkün değildir. İşte tam da bu nedenle medyum hocaların yardımına ihtiyacınız olduğunu söylemekteyiz.

Ayırma büyüsü nasıl bozulur sorusunun en net cevabını almak istiyorsanız bunu için medyum hocayla karşı karşıya görüşmeniz icap ettiğini söyleyebiliriz. Ayırma büyüsü bozma işlemine geçmeden önce yapmanız gereken medyum hocaya başınıza gelenleri tüm gerçekliğiyle anlatmaktır. Her şeyi en ince detaysına kadar anlatarak medyum hocanın doğru teşhisi koymasına yardımcı olabilirsiniz. Bu aşamada medyuma başvuranların payı büyüktür diyebiliriz.

medyum hoca bununla birlikte sihrin kişiye ne fakatçla yapıldığını kim tarafınca yapıldığını ve meydana getiren ferdin niyetinin ne olduğunu da rahatça tespit edecektir. Bu bilgileri normal olarak büyü bozma işlemi için kendisine başvuran kişiye de anlatarak onu bilgilendirecektir. Tüm bu aşamalar başarıyla tamamlandıktan sonrasında yapılması ihtiyaç duyulan yöntem uygulanarak büyü bozma işlemi için medyum işe koyulacaktır.

İşinin ehli olan tecrübeli medyum hocalar tılsım ve vefkler hazırlayarak ayırma büyüsü bozma işlemini kusursuzca olması gerektiği şeklinde yerine getirecektir. Gerek görüldüğü durumlarda vefk ve tılsımların yanı sıra dualardan da faydalanıldığı bilinmektedir. Dualar da muskalara yazılarak kullanılacaktır. Tüm bu işlemler bittikten sonra kısa süre içerisinde büyü etkilerinin sonlandığı birey tarafından fark edilecektir. Ayrıma büyüsü tesirleri geçerken bireyin karşılaşacağı durumlardan şu demek oluyor ki bahsedecek olursak;

büyünün başlıca etkilerinden kurtulma sürecinde kişiler ruhani açıdan rahatlama ve aydınlığa kavuşma olduğu gözlenecektir.
Büyü bozma işlemi başarıyla tamamlandığında kişi artık kendi iradesini kullanmaya başlar. Eskiden istemsizce yaptığı hareketler son bulur ve içinden geldiği şeklinde yaşamını sürdürmeye devam eder.
Büyü etkisinden medyum hoca sayesinde kurtulmayı başaran kişiler ayırma büyüsü bozulmadan önce ne hatalar meydana getirdiğinın farkına verecek ve hayrete düşecektir.
Büyü tesiri geçmeye başladıktan sonrasında kişiler büyü yapmış olduran kişiye karşı yeni ve hoş duygular beslemeye başlayabilir. Özellikle büyü bozma işlemi ayırma ve kendine aşık etme niyetiyle yapılmış olduysa bu sonuç kesinlikle oluşacaktır.
Ayırma Büyüsü yaptırmanın zamanı Var Mıdır? Var ise Ne vakit Yapılmalıdır?
Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu gibi ne süre yaptırılmalı sorusu da medyum hocalara çoğunlukla yöneltilen bir sorudur. Bu soruya verilebilecek en doğru cevap ne olursa olsun bu büyünün yapımı için belli bir vakitın olmadığıdır. Bir tek geri dönüşü zorluk derecesi yüksek bir büyü uygulaması olduğundan kati kararınızı vermeden yaptırmamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Neticelarını iyice medyum hocadan öğrendikten sonra net bir halde sonucunızı verip işlem yaptırmak istediğinizi kendisine söylemelisiniz.

Eğer ki pişman olamayacağınızdan eminseniz de hiç zaman kaybetmeden ayırma büyüsü işlemini uygulaması için medyum hocaya başvurmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Öyle ki sizi rahatsız eden bir eşiyle olan evliliği bir an önce sona erdirıp yaşamınızı huzurlu bir hale getirebilmek bu anlamda sizin elinizdedir diyebiliriz. Senelerdir hayatınızı zindana çeviren bir durumdan kurtulmak bu denli basitken fırsatı değerlendirmenizde fayda vardır.

Ayırma Büyüsü Yapımı için Kime Başvurulması Gerekir?
Ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunu yönelteceğiniz medyum hoca işlemi kusursuzca yerine getirip sizi isteğinize kavuşturacak tek kişidir demek yanlış olmayacaktır. Kendisine derdinizi ve isteklerinizi dürüstçe ve tüm çıplaklığıyla anlattığınızda uygulamadan sonuç almam ihtimaliniz nerede ise yok denecek kadar azdır. Bir tek bu süreçte medyuma ve büyüye karşı inançlı olmanız fazlaca kıymetlidir. Aksi takdirde istemsiz bir şekilde büyünün etkilerini azaltabilir ve gerçekleşme sürecini de uzatabilirsiniz.

Ayırma büyüsü bir kara büyü olduğu için yapım esnasında oldukca dikkatli olunması gerekmektedir. Öyle ki hiç kimse büyü yapılırken başına tehlikeli olaylar gelmesini istemeyecektir. Fakat büyü yapımı medyumluk ödatına erişmeyen kişiler tarafından uygulanmaya çalışıldığında ne yazık ki tehlikeli durumların oluşması kaçınılmazdır diyebiliriz. Bu uygulama gerçekleştirilirken atlanmaması gereken hususlara hâkim olan kişiler sadece işinde uzman olan medyum hocalar olduğu için onlar haricinde ayırma büyüsü oluşturmaya çalışan kişilerin başına bir çok istenmeyen olay gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara