Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Hoca Seyranı

AŞK BÜYÜSÜ
Aşk büyüsü, her ne kadar da büyü olarak adlandırılmış olsa bile, aslen sevgiliye duyulan özlemin, hasretin sonucu ortaya çıkmış ve vefk yardımıyla aşkınıza, sevgilinize ulaşmayı hedefleyen etkin bir dua biçimidir. öteki bir deyişle sevgilinizin, ya da aşık olduğunuz kişinin sizi aklından çıkarmamasını, her bakışta, her seste gece rüyasında, her süre her yerde sizinle birlikte olma isteği uyandıran ve “SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ SİZE AŞIK EDEN” bir uygulamadır.

Bu uygulama çoğunlukla; SEVGİLİSİNDEN, SÖZLÜSÜNDEN, NİŞANLISINDAN, erkek-KIZ ARKADAŞINDAN ayrı olan çiftleri birbirlerine aşırı hayranlık ve tutkuyla bağlanması amacıyla meydana getirilen bir çalışmadır.
AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Belirli bir süre ilişkiniz olan ferdin size karşı aşk ve sevgi anlamında hisleri yoksa ve ilişkinizi dostça yürütme düşüncesinde ise aşık etme vefki ile bu ferdin size olan hislerinin artmasını, aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sizi hiç tanımayan bir kişinin size aşık olma ihtimali yoktur. Başka bir ifadeyle, platonik aşklarda aşk vefkleri sonuç vermez, bu şekilde bir beklenti içinde olmak doğru değildir. Sevgilinizin size olan aşkından endişeleriniz var ise aşkını kuvvetlendirmek ve size aşkla bağlanmasını sağlamak için vefk en kafi yöntemdir.

Aşık etmek arzu ettiğiniz sevgiliniz ve sizin bilgilerinizle beraber ilk çalışmalar yapılır. Daha sonra size ve sevgilinize özel (Günler, Saatler, Uyum Cetvelleri, Ebced Hesabı) çalışmalarla “VEFK” şekil almaya başlar. Hassas ve özel çalışmalar sonrası size yardımcı olacak Ruhaniler görevlendirilir. Son olarak tütsü ve dualarla tamamlanarak vefk hazırlanmış olur.

AŞK BÜYÜLERİ
Halk içinde çiftlerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına, karşılıklı olarak sevgi ve saygıyla, huzurlu ve devamlı bir ilişkiyi idame ettirmek, yeniden başlatmak, ayrılma tehlikesi olan çiftleri daha çok birbirine bağlamak amacıyla meydana getirilen aşk büyüleri tamamı farklı isimler almış olsa bile temelinde Vefk yardımıyla meydana getirilen işlemlerdir. Bu çalışmalarda Vefk’in üstünlüğünü tartışmaya gerek bile yoktur.

En etkili Aşk Büyüsü, kolay Aşk Büyüsü, En Güzel Aşk Büyüsü, kadın için Aşk Büyüsü, adam için Aşk Büyüsü, Eve Bağlama için Aşk Büyüsü, Ayrı olanlar için Aşk Büyüsü, Sevgili için Aşk Büyüsü, Gideni Geri Getirmek için Aşk Büyüsü v.B isimlerle ifade edilmiş olsa bile Aşk Büyüsü, tesiri ve çiftlerin aralarındaki mesafeleri kaldırmada üstünlüğü tartışılmayan vefk yardımıyla yapılır. Ancak; doğru ve uzman kişilerin elinden çıkmış olması şartıyla…

AŞK TILSIMIBir bireyin kalbini kendine bağlayıp aşk’la deli divane etmek istenmesi halinde meydana getirilen çalışmalardır. Fert kavuşma arzusuyla yanar tutuşur ve size kavuşmak için her şeyi oluşturmaya hazır hale gelir. Aşk Tılsımı arzu ettiğiniz kişinin size sırılsıklam aşık olması için meydana getirilen çalışmalardır. Sadece; dikkat edilmesi gereken en önemli nokta burada kötü niyetli olmamaktır. Bireyin size karşı olan hislerinin artması sonrası bunu menfaate çevirmek oldukça tehlikeli bir davranıştır. Çünkü bir süre sonra sizin ayrılma kararı almanızın peşinden size bile zarar vermesi mümkündür. Bu bakımdan gerçekten sevmiş olduğiniz ve ilişkinizin evliliğe gitmesini arzu ettiğiniz durumlarda kullanılması önerilir.

AŞIK ETME BÜYÜSÜ
erkek veya kadın çiftlerden biri, öteki bireyin hissettiği aşka karşılık aynı hisler içerisinde değilse, arkadaşça ve arkadaşça bir ilişki yürütüyorsa veya gel-git yaşıyorsa bu bireyin diğerine sırılsıklam aşık olması için meydana getirilen en etkili çalışmalardır. Aşık Etme Büyüsü yöntemiyle insanoğlu birini kendine aşık etme konusunda başarılı olurlar.

KAVUŞMA BÜYÜLERİ
Kavuşma Büyüsü, birbirini çok seven iki çiftten birinin uzakta durması yada farklı sebeplerle başka bir yerde olması sebebiyle biraraya gelemeyen çiftlerin maksimum tercih etmiş olduğu yöntemdir. Sevdiğine Kavuşma Büyüsü, her vakit çiftlerden birisi tarafınca tercih edilmeyebilir. Çiftlerden birinin bir yakını yada ailesinden biri tarafınca da Sevenleri Kavuşturma Büyüsü adı altında, çiftlerin biraraya gelmesi sağlanır.

SEVGİLİ BÜYÜSÜ
Çevresinde oldukça kalabalık bir arkadaş grubu olsun-olmasın, kendini yalnız ve mutsuz hisseden kişilerin, yaşamına renk katmak, mutlu bir yuva kurmak, hayallerini gerçekleştirebileceği doğru insanı, sevgiliyi bulmak amacıyla başka bir ifadeyle Hayırlı Kısmet için meydana getirilen çalışmalardır. Kişi çevresine daha cazibeli ve hoş görünür, karşı cins kendisine ilgi duymaya adım atar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu