Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü Hoca Seyranı

Yumurta Büyüsü, aslolan çıkış yeri Azerbaycan olmasına rağmen en çok Anadolu ve Suriye halkı tarafınca yapılmaktadır.

Yumurta Büyüsü kara büyüler içinde yer alır. Yapılışı bakımından genellikle iki kişiyi ayırmaya yöneliktir. Zira insanoğlu içinde ayırma büyüsü olarak bilinir ve uygulanır. Yumurtanın sarı kısmı kadını temsil eder. Yumurtanın en iç kısmı kısaca evin merkezi kadındır. Onu çevreleyen adeta bir zırh görevi gören akı ise erkeği temsil eder. Yumurtanın beyazı ile sarısını ayırmak ile kişileri birbirinden kolayca ayırabilirsiniz.

Bu büyüyü yaptırmak için öncelikle uzman bir medyumun yardımını almanız gerekir. Tek başınıza hiçbir büyüyü yapmanız mümkün olmayacaktır. Büyüyü hazırlamak değil söylenecek tılsımlı sözleri bilmek ve tam anında söylemek gerekir. Özel güçleriniz yok ise bunları yapmanız süre kaybı olacaktır. Bilici Nubar uzun seneler medyumluk ilmine gönül vermiş ve hergeçen gün kendini geliştirerek birçok bireyin sorununu çözmüş nadir medyumlarımızdandır.

Değerli kardeşlerim sizlere Yumurta Büyüsü ile ilgili bilici nubar’ın bir çalışmasını doğrusu anlatacağım. Öncelikle işlem yapılacak kişilerin ismi gerekmektedir. Daha sonrasında bir adet yumurtayı alıp sarısı ile akını birbirinden ayırıyoruz. Ayrılan sarı kısmını gündüz güsevinç bırakıyoruz. Neden güsevinç bırakıyoruz derseniz güneş hanımı temsil eder. Akınıda erkeği temsil eden geceye, dolunaya bırakıyoruz. Daha sonrasında sarı kısmına kadının ismini zikrederek tılsımlı sözleri söylüyor akınada anı şekilde erkeğin adını zikrederek tılsımlı sözleri tekrarlıyoruz. Bundan sonrası birazda ruhani varlıkların işi olacaktır. Sabaha kadar o yumurtalar okunacak ve ertesi gün yumurtanın alacağı şekli sizlerde görmüş olacaksınız.

Bukadar basit şeklinde görünen Yumurta Büyüsü asla tek başına yapabileceğiniz bir büyü değildir. Kara büyü olduğu için ruhani varlıkların yardımı alınması gerekir. Kahin Nubar sizlere kılavuzluk ederek sorunlarınızı çözecek ve sizlere % 100 kati sonuç verecektir. şundan dolayı hayatlarınızı bataklığa saplamaktan vazgeçin. Daha mutlu olacağınız şekilde yaşamak için medyum Nubar’ın yardımlarını isteyin. Kesin olun kendisinin yapamayacağı ve bozamayacağı büyü yoktur. Küçük yaşlardan beri kahin bir ailenin içinde büyüdüğü için biroldukça konuya hakim ve medyum olmanın sorumluluklarının bilincinde olan biridir.

Sizlerde Yumurta Büyüsü ile istemediğiniz kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bunun için medyum Nubar’a bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu