Yumurta Büyüsü Hoca Seyrani

Yumurta Büyüsü, aslolan çıkış yeri Azerbaycan olmasına karşın en çok Anadolu ve Suriye halkı tarafınca yapılmaktadır.

Yumurta Büyüsü kara büyüler içersinde yer alır. Yapılışı bakımından genelde iki bireyi ayırmaya yöneliktir. Zira insanoğlu içersinde ayırma büyüsü olarak bilinir ve uygulanır. Yumurtanın sarı alanı kismini temsil eder. Yumurtanın en iç alanı kısaca evin merkezi kadındır. Onu çevreleyen resmen bir zırh vazifiyeti gören akı ise erkeği temsil eder. Yumurtanın beyazı ile sarısını ayırmak ile kişileri birbirinden kolayçe ayırabilirsiniz.

Bu büyüyü yaptırmak amacıyla ilk olarak eksper bir medyumun yardımını almanız gerekir. Tek başınıza hiçbir büyüyü yapmanız olası olmayacaktır. Büyüyü hazırlamak değil söylenecek tılsımlı sözleri bilmek ve tam hemen söylemek gerekir. Özel güçleriniz yok ise bunları yapmanız vakit kayıbı olacaktır. Bilici Nubar uzun yıllar medyumluk ilmine gönül vermiş ve hergeçen gün kendini geliştirerek çoğu kişinin problemini çözmüş seyrek medyumlarımızdandır.

Değerli kardeşlerim sizlere Yumurta Büyüsü ile alakalı bilici nubar’ın bir çalışmasını doğrusu anlatacağım. Öncelik ile prosedür yapılacak bireylerin ismi gerekmektedir. Daha ardından bir adet yumurtayı alıp sarısı ile akını birbirinden ayırıyoruz. Ayrılan sarı bölümünü gündüz güsevinç bırakıyoruz. Neden güsevinç bırakıyoruz derseniz güneş hanımı temsil eder. Akınıda erkeği temsil eden geceye, dolunaya bırakıyoruz. Daha ardından sarı alanına bayanın ismini zikrederek tılsımlı sözleri söylüyor akınada anı şekilde erkeğin ismini zikrederek tılsımlı sözleri tekrarlıyoruz. Bundan ardından birazda ruhani varlıkların işi olacaktır. Sabaha kadar o yumurtalar okunacak ve ertesi gün yumurtanın alacağı biçimi sizlerde görmüş olacaksınız.

Bukadar kolay biçiminde görünen Yumurta Büyüsü katiyen tek başına yapabileceğiniz bir büyü değildir. Kara büyü bulunduğu amacıyla ruhani varlıkların yardımı alınması gerekir. Kahin Nubar sizlere kılavuzluk ederek sorunlarınızı çözecek ve sizlere % 100 kati netice verecektir. şundan ötürü hayatlarınızı bataklığa saplamaktan vazgeçin. Daha mutlu olacağınız şekilde yaşam sürdürmek amacıyla medyum Nubar’ın yardımlarını isteyin. Kesin olun kendisinin yapamayacağı ve bozamayacağı büyü yoktur. Küçük yaşlardan beri kahin bir ailenin içersinde büyüdüğü amacıyla biroldukça mevzuya hakim ve medyum olmanın sorumluluklarının bilincinde olan biridir.

Sizlerde Yumurta Büyüsü ile istemediğiniz kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bunun amacıyla medyum Nubar’a bir telefon açmanız yeterli olacaktır.