Şirinlik büyüsü nedir?

Şirinlik büyüsü nedir tüm detaylar

Şirinlik büyüsü, Yaşamınızda olmasını isteseniz de bir türlü yaşamınıza dahil edemediğiniz insanoğlu olabilir, onları hayatınızın en anlamlı yerine koymayı sevmeyi ve sevilmeyi isteyebilirsiniz. Bu aslında gayet doğal bir durumdur ve bunu istemekten çekinmenize gerek yok. Bu tarz durumların yanı sıra arkadaşlarınız içinde veyahut bir gezide ekibiniz tarafınca sevilmek yada iş yerinde sevilen kişi olmak istiyorsanız da büyüyü yapabilirsiniz. En sık kullanım amacı ise eşler arasında oluşan kavgalar yada soğukluğun son bulması içindir ve bu tür konularda bu büyü çok tercih edilir. Zannedildiğinın aksine bu büyü eş yada sevgilinizin sizi sevmesi için yapılan bir büyü değildir, şu demek oluyor ki cemiyet içerisinde kendinize bir yer edinmek isteyebilirsiniz arkadaş çevrenizde sevilmek sayılmak isteyebilirsiniz bu tarz durumlarda da gene şirinlik büyüsü yapabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü ve Muska
Şirinlik muskası kullanılarak meydana getirilen bir büyüdür. Çevrenizde sevilmek ve daha çok ilgi görmek isteyebilirsiniz. Size gösterilen sevgi ve ilginin artmasını sağlayabilirsiniz ve daha mutlu, huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz. İşinin ehli olan medyum hocalar tarafınca bu işlemi doğru bir şekilde yaptırmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

Şirinlik büyüsü ile bu büyüyü yaptığınız birey sizi daha fazla sevecektir size olan ilgisi artacaktır. Aranızdaki kavgalar yada soğukluklar ortadan kalkacak ilgi odağı olacaksınız birazcık vakit tanıyarak daha sağlıklı bir halde ilerlemenize olanak sağlamış olmuş olursunuz. Büyüyü ister tek bir kişiye eşinize yada sevgilinize veyahut çok sevmiş olduğiniz bir arkadaşınıza yapabilirsiniz bunu yapmakla beraber bir topluma da yapabilirsiniz iş arkadaşlarınız tarafından daha çok ilgi ve sevgi görebilirsiniz.

Büyü herkes de aynı etkiye sahip olmayabilir, büyüyü başkasına yaptırıyorsanız sürekli bir şekilde göz önüne sizinle olan vakalar gelir ve devamlı o anlamış olurın ne kadar güzel bulunduğunu düşünmesine neden olur, eğer ki yaşadığınız bir an yoksa sizi orada düşünür ve ne kadar güzel olacağını aklından geçirir. Büyü yapılan kişide ise özgüvene sebep olur her durumda daha sakin ve alımlı davranır buda ona olan ilgiyi ve sevgiyi artırma isteğini karşıdaki kişiye aşılar. Bu şekilde hızlı bir etki alınır.

Bir toplumda mevzuşma meydana getirdiğinız sırada herkes sizi pür dikkat dinler ve içlerinde size karşı bir sevgi ve yakınlık doğar, toplumdaki herkes size şefkatli gözlerle hayranlıkla bakmaya adım atar. Sevmiş olduğiniz kişi ile mevzuştuğunuz da ve ona bir şeyler anlattığınızda ise sizi sürekli bir şekilde hayal eder dediklerinizi en ince detaysına kadar dinler ve size kıymet verdiğini sizi sevmiş olduğini size belli eder.

Bu büyüyü yaparken öteki alemden doğa üstü güçleri olan varlıklar ile mesajşime geçilmiş olduğu için büyüyü güvenilir, bu konuda bilgisi üst düzey olan ve tanınan kişilere yaptırmak gereklidir. Büyüyü yapmaya karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanız gereklidir kendinize bu konuda değer verin ve araştırmanızı derinleştirin hangi medyum hocalardan bu mevzu hakkında yardım alacağınızı belirleyin. Aksi gerçekleşmesi durumda istemediğiniz durumlar içinde olabilirsiniz sevilmeyi hayal ederken daha da fenaye giden ilişkileriniz olabilir bu konuda kendinize çok dikkatli bir araştırma dönemi ayırmanız gerekiyor.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde tesir Eder?
Büyünün tesiri yaptıran kişiye niyetine kime yaptığına gore değişkenlik gösterebilir yani sevgilinize karşı yapmanız ve arkadaşlarınıza karşı yapmanız büyünün etki süresini uzatır yada azaltabilir. Ortalama olarak 10 gün şeklinde bir süre içerisinde tesirini göstermeye başlar, belli bir süre geçtikten sonra tam olarak dilediğiniz hale gelir ve etkisini tam olarak yerine getirir. Araştırmış olduğunız ve bulduğunuz işin ehli bir medyum hocasına yapmış oldurmak bu büyünün süresini ve tesirini önemli ölçüde artırır.

Şirinlik Büyüsü niçin Tercih Edilir?
Bir çok amacı vardır lakin aslına bakarsak bir fert yada cemiyet tarafınca sevilmek için yapılır bu durumlar iş yerinizde ekip içinde sevilmek olabilir sevgilinizle ayrılmaya yönelme durumlarında veyahut evlilik organize ettiğinüz kişiye karşı yapmak tercih durumları içerisindedir.

Büyüyü doğru zamanda yapmak mutlaka etkisine ve ne kadar sürede olacağına tesir etmekle birlikte sizlerin de ne kadar iyi hissedeceğinizi değiştirir. Doğru birey ile bu büyüyü yapmanız gerekir aynı zamanda doğru bir medyum hocası olması da en önemli maddelerden biridir. Bu konulara dikkat etmeniz doğrultusunda bir çok sevgisizlik anlarından kurtulacak artık sevilen ve ilgi gören biri olacaksınız

sizin de merakınızda olan şirinlik muskası da bir fakatçla bu büyünün içerisinde yer almıştır. Üçgen olan muska şeklinin içine, Kur’an’ı Kerim’de olan ayetlerden yazılarak hazırlattığınız bu şirinlik muskasını da üzerinizde taşıyarak etkisini görebilirsiniz.

çoğu zaman bu büyüyü taşımak için boyundan geçirilerek muska kısmı sağ koltuk altınıza gelecek şekilde doğrusu vücudunuzu çapraz olarak kesecek şekilde şirinlik muskaları hazırlanabilir. Sizde bu biçime gelecek şekilde takmalısınız daha etkili bir halde etkisini gösterir ve daha pozitif anlar yaşarsınız.

Ayrı olarak şirinlik büyüsü için hazırlanmış olan vefkler de çoğu fert tarafınca rağbet görür ve kişiler buna çok başvurmaktadır. Tercih sebebi olmasının gerisinde tesirinin olduğunu ne olursa olsun söyleyebiliriz. Sizde tercih edebilir düşünebilirsiniz.

Aynı zamanda bu büyüyü okulda’ da kullanabilirsiniz notlarınızın daha yüksek olmasını isteyebilirsiniz hocaların sizlere karşı daha sıcak ve şefkatli davranmasını isteyebilirsiniz bunun içinde gene şirinlik vefklerine başvurabilirsiniz.

Irinlik Büyüsü Aşamaları nedir?
İlk olarak büyüyü yaptıran kişi iyi bir araştırma sonucu bulduğu işinin ehli bir medyum hocasını bulacak ve ona giderek ebced hesabını yapmış oldurmalıdır. Ebced hesabını yaptırdıktan sonrasında ulaşılan bilgiler doğrultusunda medyum hocası şirinlik büyüsünün adımlarını kişiye uygun olacak bir şekilde gerçekleştirir.

Bu sayede medyum hocanın yaptığı size özel vefki veya büyüyü evinizde saklamanız gerekiyor ve 1 hafta içinde de büyüyü yapmış oldurma amacınızda ki dilediğiniz her kimse bu bir kişide olabilir bir arkadaş gurbuda olabilir, daha ılımlı ve sevgi dolu görünmeye başlayacaksınız.

Şirinlik Büyüsünün belirtileri nelerdir?
Büyünüzü araştırıp bulduğunuz işinin ehli denilecek bir medyum hocası ile yapmanızın peşinden eşinize yaptıysanız eşinizin size daha sıcak ve sevgi dolu davrandığını görmüş olacaksınız, okulda olan arkaşa grubuna yaptıysanız sizi aralarında görmekten daha çok mutluluk duyacaklarını size söyleyecek ve devamlı davette bulunacaklar.

Eğer ki sevgiliniz için yaptıysanız da bu fert size tekrar sevgi duymaya başlar ve bu aşk her geçen gün daha da artmaya devam ederek hep sizinle kalır.

Bunun dışında şirinlik büyüsünü hepimiz tarafından sevilmek için yaptıysanız, sonucunda toplumda daha sevilen ve sayılan biri haline gelirsiniz size gösterilen saygı, sevgi ve ilgi yüksek düzeyde artacaktır sizin yanınızda olmak isteyecekler sizinle vakit geçirmek isteyecekler devamlı şekilde hayatlarında size yer ayırmak isteyecekler. Yine belirtelim ki bu iş bilindik bir medyum tarafından yapılması takdirinde böyle etkisinde bırakır izah edebilir.

Boşanma Büyüsünü Kim Bozar
Büyüyü kimin için yaptırıyorsanız o kişinin kişisel bilgileri medyum hocaya doğru ve eksiksiz bir halde verilmelidir. Verdiğiniz bilgiler ile medyum hocanız kişiye özel bir muska hazırlayacaktır ve bu şekilde daha etkili ve daha sağlam bir büyü olacağını görmüş olacaksınız.

Şirinlik büyüsünün bozulması için sadece fakat yalnız büyüyü yapmış olduran kişiler isterse bunu medyum hoca ile görüşüp bozmak istediklerini belirtebilirler. Bunun haricinde kimse kendine meydana getirilen sihrin bozulması için medyum hocaya gidip isteklerini söylemesi imkansız, söylese bile bunun aslabir faydası olmaz. Bu arada başka bir medyum hocasına gidip bu büyüyü bozduramazsınız büyüyü hangi hocada yaptıysanız o hoca ile görüşme sağlamanız gerekir ve orada bozabilirsiniz bu bilginin mutlaka aklınızda yer etmesini sağlayın.

Yani eğer ki şirinlik büyüsünü hangi medyum hocaya yaptırdıysanız, ona giderek sihrin deformasyona uğramış aşamalarını düzgün bir şekilde tamamlamanız gerekir. Medyum hocanız bunun için gerekli olan işlemleri yapar ve kim için ne için yapmış olduysanız büyünüzün etkisi yok olur.

Başka bir çözüm yöntemi olarak, şirinlik büyüsünün bozulması için her gün okunması gereken dualar vardır. Bu duaları aksatmadan okunması gereken günlerde okunması ile büyü yavaş yavaş etkisini kaybetmeye adım atar ve insanoğluın gözüne eski haliniz gelir.

Şirinlik Büyüsünün Bozulmasında Okunması gereken Dualar;
Ayet-el Kürsi, Abese Suresi, Bakara Suresi, Fatiha Suresi, Nas Suresi, Felak Suresi ‘ dir. Bu süreleri okumanız takdirde büyü yavaş yavaş etkisini yitirecektir.

Her süre olduğu şeklinde yapılan büyülerin tesirini göstermesi için sizin inancınıza da ihtiyaç vardır, büyüyü yaptığınız birey ve ya arkadaş grubunuzun sizi seveceğine sizi aralarında görmekten mutluluk duyacaklarına inancınızın tam olması gereklidir.

Şirinlik Vefki Çeşitleri
kadınların ayda erkeklerin eşleri, sevgilileri yada arkadaşları ile muhabbetlerinin, birlikte geçirdikleri vakitlerin ve en önemlisi sevgilerinin artması için yapmış oldurdıkları şirinlik büyüleri ve şirinlik vefkleri genel tarafınca çok fazla başyaralanan bir işlemdir.

Şirinlik vefki çeşitleri içinde öğrencilerin hocalarına şirin görünmek ve notlarının artması için yapmış oldurdıkları şirinlik vefkleri de vardır.

Büyü yapmış oldurmak bir anane halinde çok eski bir geçmişten günümüze kadar ulaşmış ve halende çoğunlukla meydana getirilen bir durumdur sevgi ve saygı istemek şeklinde şirinlik büyüsü adı altında da evli olan kişiler, eşleriyle aralarındaki sıcaklığın artması ve ona sıcak ve samimi gelmek için en

probleminin çözümü için inanılan bir yöntem olduğu için de günümüzde de biroldukça birey işinin ehli medyum hocalara başvurarak problemlerını dile getirirler. Medyum hocasının büyü yaptıracak kişiye sunduğu şartları bireyin yerine getirme ile beraber istenen bilgilerde medyum hocasına verilir ve büyü işlemine başlanır kısa sürede etkisini gösterir ve bu süreçte beklemeniz yeterlidir.

Bu işlemin sonucunda da mutlu bir yaşamın sizi beklediğine var enerjisiniz ile emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara