Zenginlik büyüsü nedir?

Zenginlik büyüsü nedir tüm detaylar

Zenginlik Büyüsü Nedir?
Zenginlik büyüsünün ne olduğu da günümüzde merak mevzusudur. Maddi zorluklar çeken kişiler artık zenginlik büyüsüne başvurmaktadırlar. Özellikle ise ülkelerin ekonomisi kötü olduğunda ve insanlar para kazanamadıklarında, paraları azca olduğunda bu büyüyü yapmak yada medyumlar aracılığıyla yaptırmak isterler.

Bu büyü sayesinde de kişiler içinde bulunduğu kötü ve yetersiz maddi durumundan kurtulurlar ve daha rahat bir yaşam yaşarlar. Böylece borçlar ve diğer sıkıntılardan bireyler kurtulmuş olur. Parasal mutluluğa zenginlik büyüsü yardımıyla erişmek mümkündür. Her insan minimum bir kere varlıklı olursa ne yapacağının hayalini kurar ve bu büyü yardımıyla de o hayalleri gerçekleştirebilir. şu demek oluyor ki sihrin asıl amacı insanoğluı maddi zorluktan maddi rahatlığa çıkarıp zengin yapmaktır.

Medyumlar ise bu büyüyü yapmak için çeşitli çabalar sarf ederler. Bu büyüyü yapmak için deneyim gereklidir ve bu nedenle medyum veya büyücülere başvurulmalıdır. Ancak yine de temel bilgiler için zenginlik büyüsünün nasıl yapılacağı merak edilmiştir.

Zenginlik Büyüsü iyi mi Yapılır?
Zenginlik büyüsü 5’ten fazla yöntemle yapılabilir. Ancak bu tarz şeylerin 3 tane sık bilineni vardır. Yapımı çoğunlukla medyumlar tarafından takip edilerek yapılır. Bundan dolayı evlerinizde asla tek başınıza yapmanızı aslabir medyum tavsiye etmez. Çünkü birikimli bir informasyon ister ve bu bilginin doğru olması da gerekmektedir. O yüzden bir medyum gözetmenliğinde bu büyüyü yapmak çok daha doğru olacaktır.

Zenginlik büyüsünü yapmak için öncelikle 7 adet altın gerekmektedir. Bu 7 tane altın yerleşim yerinden uzakta bir toprağa gömülmelidir. Bu yapılacak işlemin temelidir. Bu işlemde her kenarı en az 10 adım uzunluğunda olacak boş bir alan bulunmalıdır. Bu alan kare şeklinde çizilmelidir. Alan çizildikten sonra da her köşeye bir altın gömülür ve toplamda 4 altın gömülmüş olur. Bu işlemden sonra ise kalan 3 altın karenin orta alanına gömülür ve temel işlem yapılmış olur.

Altınlar gömüldükten sonra ortadaki yerde tılsımlı sözler okunması gerekir. Tılsımlı sözler zenginlik büyüsü için en önemli işlemdir. Bu büyüdeki tılsımlı sözler ise kitaplarda geçmemektedir. Bundan dolayı en güvendiğiniz ve iyice araştırdığınız medyumlardan bu tılsımlı sözleri isteyebilirsiniz.

Tılsımlı sözler orta bölümde okunduktan sonrasında ortalama olarak 11 gün beklenmelidir. Büyü averaj olarak 11 gün içinde etkisini gösterir. Bu vade dolduktan sonrasında da işlemler doğru yapılmış olduysa büyü tesirini gösterecektir. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra da herhangi birisi altınları fark edip çıkarırsa büyü etkisine devam edecektir. Bu sihrin yapılışı için gereken yalnızca bir yöntemdir. Büyü farklı yollarla da yapılabilir.

Zenginlik Büyüsünün öteki Yapılışları
Zenginlik büyüsünün yapılışı için başka bir işleme de başvurulabilir. Bu işlem ise daha az maliyetli olacaktır. Sadece bu işlem ticarette başarılı olmaya iter ve yukarıdaki benzer biçimde tecim gerektirmeden varlıklı yapmaz.

Bu yöntemde öncelikle tuzlu su ve beyaz mendil almak gerekir. Burada tuzlu su ticareti beyaz mendil ise parayı temsil etmektedir. Bu eşyalar ile bir gece boyunca beyaz mendil tuzlu suyun içinde ağzı kapalı şekilde durmaktadır. Aslabir şekilde ise kabın ağzı açık olmamalı ve açılmamalıdır. Bir gece geçtikten sonra güneşin doğuşu beklenmelidir.

Güneşin doğduğu zamanlarda kabın ağzı açılmalı ve tuzlu su toprağa dökülmelidir. Kalan mendil ise güzel bir şekilde katlanıp kıyafetin içerisine koyulmalıdır. Kıyafetin içindeki mendil ve kıyafet kesinlikle vücuda değmelidir. Daha sonra ise mendil giysiden belirli bir süre geçince çıkarılmalı ve tuzlu suyun döküldüğü toprağa gömülmelidir. Gömülme esnasında ise medyumların hazırladığı tılsımlı sözler okunmalıdır ve muhakkak emin medyumlardan alınmalıdır. Böylece büyünün yapım aşaması sonlanmıştır. Bu işlemle yapılan büyü ise ortalama olarak 7 gün içerisinde etki göstermektedir.

Zenginlik Büyüsü A4 Kağıdıyla iyi mi Yapılır?
Zenginlik büyüsü, 1 adet siyah kurşun kalem ve 1 tane A4 kağıt ile yapılır. Bu eşyalardan sonra ise sessiz bir yere geçilir ve bu mekanda tamamen sukunet bulunmalıdır.

Daha sonra ise bu ortamda kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden kararlı olmamalısınız. Ve günün her saatinde bu büyüyü bu şekilde yapabilirsiniz. Ortam ve malzemeler hazır olduktan sonra güneşin battığı yöne doğru dönmelisiniz. Batı istikametine döndükten sonrasında ayakta duracak şekilde gözlerinizi kapatmalısınız ve niyetinize yoğunlaşmalısınız.

Zenginlik niyetine odaklanan fert sonraki hayatında bolluk ve bereket sahibi olacağına yoğunlaşmalıdır. 1 Dakika sürecek bu süreçten sonra ise gözlerinizi açmalı ve tam 77 defa Ya Hüddam Neriman Hanım demeli ve yine zenginliği düşünmelisiniz. 77 kere bunu söyledikten sonra dizüstü çöküp kağıda ‘’Ya Hüddam Neriman Hanım, işte geldim kapına’’ benzer biçimde sözler söylemelisiniz.

Bu ifadeden sonrasında kağıda medyum vasıtasıyla aldığınız tılsımlı sözleri yazmalısınız. Bundan sonra ise kağıdın en altına ‘’İşlem tamamlanmıştır ve Hüddam Neriman Hanım devredir’’ yazmalısınız. Bundan sonrasında ise büyü tamamlanmış olur. Tamamlanan işlemden sonrasında yazı yazılan kağıt 4 kez içe katlanmalıdır ve muska haline getirilmelidir. Bu kağıt 4 hafta süresince da kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Böylece bu işlem de gerçekleşmiş olur ancak ilk iki işleme nazaran etkisizliği daha yüksektir.

Altın ile yapılan Zenginlik Büyüsü
Altın ile yapılmış zenginlik büyüsü ile herhangi bir ticaret gerekmeksizin varlıklı olunabilir ve çeşitli şekillerde para sahibi olabilirsiniz. Bu işlemde ise malum bazı seçenekler vardır.

Bu seçeneklerin ilkinde kişiler ceplerine çakıl taşı doldurur. Bu çakıl taşları ceplerinde belli bir vakit sonra altına dönüşür. Fert elini her cebine attığında bir altın ile karşılaşır. İkinci yöntemde ise boş kutu yada torba gerekir. Bu kutu veya torbada her daim para bulunmalıdır. Bu para harcandıkça artar benzer biçimde gelecektir ve ferdin rızkı açılacak, bereket sahibi olacaktır. Üçüncü yöntemde ise varlıklı insanlar büyüyü icra eden insanların üzerine doğru çekilir ve ilişkiler kurar. Bu kişiler ise bir mağazaya veya ünlü mekanlara gidildiğinde mekan sahibi tüm parayı kişiye teslim eder. Bu kişiye niçin yapıldığı sorulduğunda da ya hızlıca kaçar veya mantıksız açıklamalar ile geçiştirir.

Altın ile yapılan zenginlik büyülerinde rastlanılan para kazanma şekilleri bu şekilde olmuştur. Daha bir çok ilginç yol da yine para kazanma yöntemlerinin arasındadır.

Tuzlu Su ve Mendil ile meydana getirilen Zenginlik Büyüsü
Tuzlu su ve mendil ile zenginlik büyüsü yapıldığında kişiler ticarete atılmalıdır. Ticarette ise mevcud insanlar gene bu büyü ile zengin olabilirler. Bu büyüde kişiler ticarette başarılı olur ve önleri kesilmez, kaybetmezler. Zenginlikleri bu şekilde bulurlar.

Böylece kişiler zenginlik büyüsü ile yaptıkları ticaretlerde büyük meblağlarda kazanç elde ederek mutlu bir hayat sürerler. Sadece zenginlik büyüsünün tehlikeli yanları da vardır ve bu yanları büyüyü meydana getirmeye teşvik etmeyebilir.

Zenginlik Büyüsünü Yapmayan Medyumlar neden Yapmaz?
Medyumlar, zenginlik büyüsünü yapmayı bilse de ve başkaları için yapsalar da kendilerinin yapmış olduklarını görmek çok nadirdir. Bunun sebebi ise zenginlik büyüsünün tehlikesi ve ondan sonra oluşturabilecek tehlikeleridir. Zenginlik büyüsü meydana getirecek insanoğlu ise bu tehlikeleri ve olumsuzlukları önceden göz önüne alıp kararlarını vermelidirler. Aksi takdirde bozsalar da iş işten geçmiş olabilir sadece bilmeden yapanlar da gene de bozarak kim bilir riskleri atlatabilirler.

Zenginlik büyüsü çok faydalı bir büyüdür sadece tehlikeleri vardır. Cinler benzer biçimde varlıklar ile mesajşime geçilerek yapılır ve cinler insanların alt aleminde bulunmuş olduğu için yanlış şeyler, bilgiler ve olaylar getirebilirler. Bu başlıca tehlikelerindendir ve kişilerin hayatındaki kaderini değiştirmek de yine bir tehlikedir. Ufak hatalarda büyü kabul olmaz ve olumsuzluklar yaratabilir. A4 Kağıdı ile meydana getirilen büyüde Hüddam Neriman Hanım kişilere ve çevresine dilediği takdirde her bilgiyi öğrendiği için zararlar verebilir. Kişiler çok tehlikeler atlatabilir.

Bunlar başlıca tehlikelerdendir. Ancak zenginlik büyüsü yapmanın en büyük olumsuzluğu ise sonraki kuşaklardır. Zenginlik büyüsünü icra eden insanlar hayatlarını maddi açıdan sorunsız yaşarlar. Ancak sonraki kuşaklar için bu durum bu şekilde olmaz. Çocukları başlarda varlıklı de olsa, çok parası da olsa ve ticarette bir numara da olsa iflas eder ve onları zorluklar bekler. Ailesinin yapmış oldukları çocuklara kalır. Bu yüzden medyumlar ve bu olayı bilenler zenginlik büyüsünden uzak durur. Yapanlar ise bozarak kimi süre bu durumdan kurtulur. Ancak bozduktan sonra da eski maddi gücüne geri dönmelidir ki sihrin tesiri tamamen bitsin. Doğrusu sahip olduğu birden gelen paraları ve etkilerini bırakmalıdır.

Zenginlik Büyüsü iyi mi Bozulur?
Zenginlik büyüsünün bozulması için yapılması gereken çeşitli işlemler de mevcuttur. Sadece bu durumda ise gidilecek yöntem bir medyuma başvurmaktır. Medyumlar çoğu zaman büyüleri bozarlar sadece kimileri ise büyüleri yapar. Büyüleri meydana getiren medyumlar ise bozulmaması için uğraşıp uğraşmaması gerektiğini büyüyü yapmış olduran kişiye sorar. Bozulmamasını dileyen bir birey olursa medyumun yapacağı büyü o kadar güçlü olur ve bozmak o kadar zor olur.

Ancak büyüleri bozan medyumlar ise her türlü sıkıntılığa karşı çalışırlar. Ve büyüyü bozmak için çaba sarf ederler. Sihrin bozma aşamasında medyumlar dualar okurlar. Kişiler de dua okuyup bozabilir ancak gerçek medyumların duası allah’ın yüzü suyu hürmetine kabul edilir. Çünkü medyumlar tanrı tarafınca seçbilimselş kullardır ve 100 yılda bir en değerlilerinin geldiği bilinir. 100 Yıl içindeki medyumların duaları da normal insanlara gore daha hızlı kabul olur. Tabii bu malum bir vakadır. Kesinliği yoktur. Ancak medyumların bozması daha doğru olacaktır.

Kişiler yine de medyuma gitmeyip büyüyü bozdurmak isterse de İhlas, Felak, Nas, Tarık ve Abese gibi büyü bozan sureleri okuyabilirler. Bu surelerin yanında ise büyünün bozulması için bireyler tanrı’a dualar etmeli ve af dilemelidirler. Dualarını ederken ise büyünün bozulacağını düşünerek, ona odaklanarak dua etmelidirler. Büyü bozulduktan sonrasında da aynı büyü tekrar yapılmamalıdır. Çünkü Necm Suresi’nin 39.Ayet’inde de dendiği gibi ‘’Şüphesiz her insana kendi emeğinden başkası verilecek değildir.’’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara