Papaz Büyüsü Bozma

Papaz Büyüsü Bozma Hoca Seyranı

Papaz Büyüsü Bozma Hoca Seyranı BÜYÜ BOZMA
Büyü, sufli (şeytani) cinler kullanılarak kişinin fikir ve duygu merkezini bozan içsel bir etkidir. Başka bir ifadeyle, büyü şeytani cinlerle yapılır. Bu cinler, bir tek insanlarda olan yıldız merkezinin dengesini bozarak istenilen şekilde yönetimi ele geçirir. Büyü bozma için cin veya cinlerin kişiyi terk etmesi gerekir.

Büyü sebebiyle cinlerin tesirine girmiş kişide, ilk önce onu yöneten Cin‘in kimliği ve durumu tespit edilir. Sonrasında Cin‘e o kimseyi özgür bırakması için buyruk verilir. Sadece; Cin’in bu emri kabul edip etmeyeceği şüphelidir.

Bu bakımdan; Büyü bozma işine, okuma yöntemiyle o cinin yapısına etki edecek, onu yaralayacak ölçüde dualar edilerek başlanır. Bu durumda cin için iki yol vardır; ya duaya geçindiren kişiyi tesiri altına alarak kendine bağımlı hale getirmek veya emirlerine boyun eğmek.

Bunun haricinde 3.Cü bir yol daha vardır ki, o da Cin’in ölmesidir. Buna da “CİN YAKMAK” denir. şu demek oluyor ki cin elini kişiden çekmediği takdirde yanmakla doğrusu ölmekle karşı karşıya kalır. Bazen de cinin ailesinden öteki bir cin işe el atar ki, böylece iki-üç cinin yanmasına kadar iş uzar.

Bugün iç sorunları, boğulurcasına haller, çeşitli şeyler görme veya işitme vakaları, özellikle hanımlarda görülen sık yıkanma halleri ve bunlara benzer çeşitli durumlar büyük oranda cinlerden meydana gelmektedir. Sadece bu konum henüz tıbbî olarak tespit edilemediği için uyuşturucu ilaçlarla meydana getirilen tedaviler bir sonuç vermemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu