Sevgi Büyüsü Hoca Seyranı

Sevgi Büyüsü Hoca Seyranı SEVGİ BÜYÜSÜ
Sevgi büyüsü; sevgililer, arkadaşlar, yeni tanışan nişanlı çiftler içersinde ya da bir tarafın ötekinin sevgisinden endişe etmiş bulunduğu ya da daha çok alakalı olmasını istediği durumlarda, çiftler arasında sevgiyi meydana getiren ve birbirlerine sevimli ve sıcakkanlı görünmelerini sağlayan, zamanı hayat boyu vakitn etkili bir vefk çalışmasıdır.

Bazı ilişkilerde şahıslar aslında var olan sevgisini ifade etme yada bu sevgiyi anlatma konusu ile alakalı kusur yaşıyor olabilirler. Oysa ki insan, sevmiş olduği kadar sevildiğini de hissetmek ve yaşam sürdürmek ister. Sevgi büyüsü, sevdiğiniz bireyin size olan hislerinin tamamiyle meydana çıkarmasını sağlar.

SEVGİ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Karşı cinsle aranızda oluşturulacak sevgi hisleri amacıyla bireylerin bilgilerinizden hareket edilerek programın ön işlevini gerçekleştirmesine başlanır. Daha sonra VEFK hazırlıklarına başlanır ve bireylerin bireysel özellikleri ve yıldızlarına nazaran en etkili yakarış oluşturulur. Mevzu ile alakalı ruhani hizmetliler atanır. Böylece hazırlık sonuçlanmış olur.

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla beraber harekete geride bıraktığımız enerji yoğunluğu, duanın etkisiyle çalışmaya ismim atar. Bir vakit sonra karşı cinsin size sevgi ve aşk’a dair hisleri yoğunlaşacak ve ilişkiniz bir vakit ardından allah’ın izniyle istediğiniz noktaya gelecektir.