Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü Hoca Seyranı

Sevgi Büyüsü Hoca Seyranı SEVGİ BÜYÜSÜ
Sevgi büyüsü; sevgililer, arkadaşlar, yeni tanışan nişanlı çiftler içinde veya bir tarafın ötekinin sevgisinden kaygı etmiş olduğu veya daha fazla ilgili olmasını istediği durumlarda, çiftler arasında sevgiyi oluşturan ve birbirlerine sevimli ve sempatik görünmelerini sağlayan, süresi ömür boyu süren etkili bir vefk çalışmasıdır.

Bazı ilişkilerde kişiler gerçekte var olan sevgisini ifade etme yada bu sevgiyi anlatma konusunda eksiklik yaşıyor olabilirler. Oysa ki insan, sevmiş olduği kadar sevildiğini de hissetmek ve yaşamak ister. Sevgi büyüsü, sevdiğiniz kişinin size olan hislerinin tamamen ortaya çıkarmasını sağlar.

SEVGİ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Karşı cinsle aranızda oluşturulacak sevgi hisleri için kişilerin bilgilerinizden hareket edilerek uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Daha sonra VEFK hazırlıklarına başlanır ve kişilerin bireysel özellikleri ve yıldızlarına nazaran en etkili yakarış oluşturulur. Mevzu ile ilgili ruhani hizmetliler atanır. Böylece hazırlık tamamlanmış olur.

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla birlikte harekete geçen enerji yoğunluğu, duanın etkisiyle çalışmaya adım atar. Bir süre sonra karşı cinsin size sevgi ve aşk’a dair hisleri yoğunlaşacak ve ilişkiniz bir süre sonrasında allah’ın izniyle dilediğiniz noktaya gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu