Medyum

Medyum Hoca Seyranı

Medyum Hoca Seyranı Bilici; kelime anlamı itibari ile kimilerine göre Latince kökenlidir, sadece bazılarına göre ise Fransızca kökenli bir kelimedir.

Medyumlar doğuştan gelen tanrı vergisi bir kabiliyet ile enerjisel boyutta bulunan varlıklar ile iletişim kurabilen ve onlara hükmedebilen kişilerdir. Bu yetenekleri sayesinde kendilerini geliştirip büyü ilmine de sahip olup bu konuda başarılı olabilmeleri mümkündür. Çünkü yapılan hiçbir büyü ruhani varlıkları yardım olmadan yapılamamaktadır. İletişimleri sayesinde de büyü yapmış oldurmak ya da büyü bozdurmak isteyen kişiler medyumlara gitmektedir.

 

Medyumlar Ne Yapmaktadır?

Günümüzde insanlar medyumlardan genel olarak büyü mevzusunda yardım almaktadırlar. Çünkü kendi adım atarına yapamadıkları, üstesinden gelemedikleri şeyleri büyü ile yapmış oldurabilecekleri inanmaktadırlar.

Bunun haricinde medyumlar kaybolan eşyaları bulmakta da kişilere yardım edebilmektedirler. Normal şartlar altında kaybedilen eşyayı bulmak süre açısından oldukca zordur. Fakat medyumlar çok kısa süreler içerisinde yitik eşyaları bulabilmektedir.

Medyumluk Nedir?
Medyumluk genel olarak ruhani canlılarla bağlantı kurma ve onlar yardımıyla büyü yapabilme veya insanoğluın üzerine bulunan büyüleri anlayıp çözebilme şeklinde kabiliyetlere haiz olan kişilerin yaptığı iştir. Sadece asla bir meslek sayılmamaktadır. Medyumluk bir kabiliyettir ve geliştirilerek iyilik için kullanılması gerekmektedir. Yoksa kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Spiritüel metafizik Uzmanı umut temiz, uzun senelerdir insanlara hizmet veren bir medyum örneğidir. Kendisine özel ritüelleri olan biridir ve bu ritüeller yardımıyla de adından oldukca sık bahsedilmektedir. Medyumluk yaparak kişilerde bulunan büyüleri çözmek için kişilere yardım etmektedir. Dolayısıyla üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiler ümit pak ile iletişime geçerek nasıl bir yol izleyeceklerini ve kurtulabileceklerini öğrenmiş olurlar.

Medyumlar Ne Yapmaktadır?

Günümüzde insanlar medyumlardan genel olarak büyü konusunda yardım almaktadırlar. Çünkü kendi adım atarına yapamadıkları, üstesinden gelemedikleri şeyleri büyü ile yaptırabilecekleri inanmaktadırlar.

Bunun haricinde medyumlar kaybolan eşyaları bulmakta da kişilere yardım edebilmektedirler. Düzgüsel şartlar altında kaybedilen eşyayı bulmak süre açısından oldukça zor olsa gerek. Fakat medyumlar çok kısa süreler içerisinde yitik eşyaları bulabilmektedir.

Medyumluk Nedir?
Medyumluk genel olarak ruhani canlılarla bağlantı kurma ve onlar yardımıyla büyü yapabilme veya insanların üzerine bulunan büyüleri anlayıp çözebilme şeklinde kabiliyetlere haiz olan kişilerin yaptığı iştir. Sadece asla bir meslek sayılmamaktadır. Medyumluk bir kabiliyettir ve geliştirilerek iyilik için kullanılması gerekmektedir. Yoksa kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Spiritüel doğa ötesi Uzmanı ümit temiz, uzun senelerdir insanlara hizmet veren bir bilici örneğidir. Kendisine özel ritüelleri olan biridir ve bu ritüeller sayesinde de adından oldukça sık bahsedilmektedir. Medyumluk yaparak kişilerde bulunan büyüleri çözmek için kişilere yardım etmektedir. Dolayısıyla üzerinde büyü bulunduğunu düşünen kişiler ümit pak ile bildirişime geçerek nasıl bir yol izleyeceklerini ve kurtulabileceklerini öğrenmiş olurlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu