Güvenilir Medyum

Güvenilir Medyum Seyrani Hoca Seyrani

Güvenilir Medyumlar
emin medyumlar amacıyla medyumluk insanların en mahrem sırlarını bilmeyi gerektiren bir meslektir. Mesela herkes tarafınca iyi kalpliliği ile malum birisi medyuma gelerek birisi amacıyla kara büyü isteyebilir. Emin bir medyum ile ilgili bilgi vermek amacıyla hazırladığımız yazımız yayında.

Güvenilir medyumlar gelen danışanlamış olurının karakter özellikleri her ne olursa olsun, mesleki ünvanları her ne olursa olsun sır tutmasını bilirler. Medyumların mesleklerini yapabilmeleri amacıyla vazifelendirilirken onlara öğretilen kurallardan ilki kendine güvenen danışanlarının ve kendisinden hizmet alan danışanlamış olurının güvenlerini sarsmamaktır. Emin medyumlar ilk olarak danışanlamış olurının büyü taleplerini ve sırlarını şantaj fakatçlı kullanmazlar. Aksi takdirde hüddam davetleri ellerinden alınır ve bir daha büyü ya da muska yapamazlar. Sadece bu bulgular ile tehdit ve şantaj icra eden adlar zaten sahte hocalardır. Bu hocaların yapacakları büyülerde tutmayacağı amacıyla danışanların onların tehdit ve şantajlarına kulak asmamaları gerekmektedir.Güvenli medyumlar gelen danışanlarının karakter özellikleri her ne olursa olsun, mesleki ünvanları her ne olursa olsun sır tutmasını bilirler. Medyumların mesleklerini yapabilmeleri amacıyla vazifelendirilirken onlara öğretilen kurallardan ilki kendine güvenen danışanlarının ve kendisinden hizmet alan danışanlamış olurının güvenlerini sarsmamaktır. Güvenilir medyumlar ilk olarak danışanlamış olurının büyü taleplerini ve sırlarını şantaj fakatçlı kullanmazlar. Aksi takdirde hüddam davetleri ellerinden alınır ve yine büyü ya da muska yapamazlar. Fakat bu bulgular ile tehdit ve şantaj icra eden isimler aslına bakarsan sahte hocalardır. Bu hocaların yapacakları büyülerde tutmayacağı amacıyla danışanların onların tehdit ve şantajlarına kulak asmamaları gerekmektedir.

İçindekiler
güven edilir medyum özellikleri
emin bilici hocalar
güven edilir kahin iyi mi anlaşılır?
Emin medyumlar kimlerdir?
Güvenilir bilici iyi mi bulunur?
En iyi ve güvenilir medyumlar kimlerdir?
Güvenilir bilici yorumları
güvenilir medyum özellikleri
Öncelikle güvenilir medyumlar gelen danışanınan makam ve konumuna yaptığı mesleğin gelirine göre büyü ya da muska fiyatı belirlemezler. Onların sunmuş odlukları hizmetin fiyatını belirleyen asli öge talep edilen büyünün ne kadar bir uzmanlık gerektirdiğidir. Güvenilir medyumlar fiyatlar konusu ile ilgili ise her vakit danışanına yardımcı olurlar. Çünkü temel görevleri insanlara yardım etmektir. Emin medyumların en tanınan özellikleri ketum olmalarıdır. Kendilerine her bireyin blip tanıdığı adlar gelir fakat onlar bu adları reklam olarak kullanmazlar.

Güvenilir Medyum Seyrani Hocalar
emin medyumlar ilaveten bu adları suistimal edecek paylaşımlar gerçekleştirmezler. Çok yakın bir vakitte yaşanan vakada müsabaka rpogramında birinci olmak isteyen bir karı medyum yardımı almıştır. Fakat bu medyum sahte medyum odluğu amacıyla daha daha sonra buu sömürü aracı olarak kullanmıştır. Bu amaçla güvenilir medyumlar danışanlarının kimlik verileri saklı tutarlr hem de kendisinden hizmet almadığını danışanın kimliğini güvenilirğini sağlamak adına söylerler.

Güvenlir medyumların mesleki açıdan getirmiş bulunduğu güven ise bu bireylerin yapmış oldukları büyülerin gerçek olmalarıdır. Fert bir büyü isteği ile geldiği takdirde büyü kısa sürede etki edecektir ve danışan istediğini elde decektir. Aksi takdirde sihrin tutmadığına dair yalanlar silsilesi birbirini takip edecektir. Bütün şunlara ek olarak emin medyumlar gerçekleştirdikleri büyüleri bozmasını da bilmelidir. Bir tek büyü icra eden fakat bozmadığını ifade eden medyumlar işin ehli olmayan kişilerdir. Bu şahıslara ise büyü yapmış oldurmak çok tehlikelidir.

Güvenilir bilici nasıl anlaşılır?
Öncelikle emin bir kahin senelerdir bu işi yaptığı amacıyla kulaktan kulağa duyulur. Emin kahin hem de bu işi yapar iken danışanı ile sıhhatli bir etkileşim kurar. Kendisine ulaşılmasından çekinmez, dijital mecralardan hareket etmekten korkmaz. Çünkü güvenilir bulunduğu amacıyla hiç kimseye bir zararı olmayacağından net olarak hareket etmektedir. Bir danışan olarak büyü yapmış oldurmak istediği medyumun emin olup olmadığını idrak etmek isteyen birisi ilk olarak yakınlarından birisinin sorununun halletmiş olup olmadığına bakmalıdır.

Mesela en yakın dostunuzın eşini eve bağlamakta başarı göstermiş ise büyük istimal sizin içersinde emin bir isim olacaktır. Fakat çevrenizde büyü ilminden faydalana birisi yok ise medyum ile ilgili ortaya getirilen yorumlardan yola çıkabilirsiniz. Ek olarak güvenilir bilici amacıyla medyumun sitesine bakarak ilme ve mevzulara ne kadar hakim olup olmadığını görebilirsiniz. Bütün şunlar birer done olmakla beraber aslına bakarsak medyumla olan ilişkinizde onun güven edilir olup olmadığına dair sizde bir his uyandıracaktır.

Başa dön tuşu