Güvenilir Medyum

Güvenilir Medyum Hoca Seyranı

Güvenilir Medyumlar
emin medyumlar için medyumluk insanların en mahrem sırlarını bilmeyi gerektiren bir meslektir. Örneğin herkes tarafınca iyi kalpliliği ile malum birisi medyuma gelerek birisi için kara büyü isteyebilir. Emin bir medyum hakkında bilgi vermek için hazırladığımız yazımız yayında.

Güvenilir medyumlar gelen danışanlamış olurının karakter özellikleri her ne olursa olsun, mesleki ünvanları her ne olursa olsun sır tutmasını bilirler. Medyumların mesleklerini yapabilmeleri için vazifelendirilirken onlara öğretilen kurallardan ilki kendisine güvenen danışanlarının ve kendisinden hizmet alan danışanlamış olurının güvenlerini sarsmamaktır. Emin medyumlar öncelikle danışanlamış olurının büyü taleplerini ve sırlarını şantaj fakatçlı kullanmazlar. Aksi takdirde hüddam davetleri ellerinden alınır ve bir daha büyü veya muska yapamazlar. Sadece bu bilgiler ile tehdit ve şantaj icra eden adlar esasen düzmece hocalardır. Bu hocaların yapacakları büyülerde tutmayacağı için danışanların onların tehdit ve şantajlarına kulak asmamaları gerekmektedir.Güvenli medyumlar gelen danışanlarının karakter özellikleri her ne olursa olsun, mesleki ünvanları her ne olursa olsun sır tutmasını bilirler. Medyumların mesleklerini yapabilmeleri için vazifelendirilirken onlara öğretilen kurallardan ilki kendisine güvenen danışanlarının ve kendisinden hizmet alan danışanlamış olurının güvenlerini sarsmamaktır. Güvenilir medyumlar öncelikle danışanlamış olurının büyü taleplerini ve sırlarını şantaj fakatçlı kullanmazlar. Aksi takdirde hüddam davetleri ellerinden alınır ve tekrar büyü veya muska yapamazlar. Ancak bu bilgiler ile tehdit ve şantaj icra eden isimler aslına bakarsan düzmece hocalardır. Bu hocaların yapacakları büyülerde tutmayacağı için danışanların onların tehdit ve şantajlarına kulak asmamaları gerekmektedir.

İçindekiler
güvenilir medyum özellikleri
emin bilici hocalar
güvenilir kahin iyi mi anlaşılır?
Emin medyumlar kimlerdir?
Güvenilir bilici iyi mi bulunur?
En iyi ve güvenli medyumlar kimlerdir?
Güvenilir bilici yorumları
güvenli medyum özellikleri
Öncelikle güvenli medyumlar gelen danışanınan makam ve mevkisine yaptığı mesleğin gelirine göre büyü veya muska fiyatı belirlemezler. Onların sunmuş odlukları hizmetin fiyatını belirleyen temel öge talep edilen büyünün ne kadar bir uzmanlık gerektirdiğidir. Güvenilir medyumlar fiyatlar konusunda ise her zaman danışanına yardımcı olurlar. Çünkü esas görevleri insanlara yardım etmektir. Emin medyumların en bilinen özellikleri ketum olmalarıdır. Kendilerine herkesin blip tanıdığı adlar gelir ancak onlar bu adları reklam olarak kullanmazlar.

Güvenilir medyum hocalar
emin medyumlar ayrıca bu adları suistimal edecek paylaşımlar gerçekleştirmezler. Çok yakın bir zamanda yaşanan vakada yarışma rpogramında birinci olmak isteyen bir karı medyum yardımı almıştır. Ancak bu medyum düzmece medyum odluğu için daha daha sonra buu sömürü aracı olarak kullanmıştır. Bu nedenle güvenli medyumlar danışanlarının kimlik bilgileri gizli tutarlr hatta kendisinden hizmet almadığını danışanın kimliğini korumak adına söylerler.

Güvenlir medyumların mesleki yönden getirmiş olduğu itimat ise bu kişilerin yapmış oldukları büyülerin gerçek olmalarıdır. Fert bir büyü talebi ile geldiği takdirde büyü kısa sürede tesir edecektir ve danışan istediğini elde decektir. Aksi takdirde sihrin tutmadığına dair yalanlar silsilesi birbirini takip edecektir. Tüm bunlara ek olarak emin medyumlar yaptıkları büyüleri bozmasını da bilmelidir. Bir tek büyü icra eden ancak bozmadığını söyleyen medyumlar işin ehli olmayan kişilerdir. Bu kişilere ise büyü yapmış oldurmak çok tehlikelidir.

Güvenilir bilici nasıl anlaşılır?
Öncelikle emin bir kahin senelerdir bu işi yaptığı için kulaktan kulağa duyulur. Emin kahin hem de bu işi yaparken danışanı ile sağlıklı bir iletişim kurar. Kendisine ulaşılmasından çekinmez, dijital mecralardan hareket etmekten korkmaz. Çünkü güvenli olduğu için hiç kimseye bir zararı olmayacağından kesin olarak hareket etmektedir. Bir danışan olarak büyü yapmış oldurmak istediği medyumun emin olup olmadığını idrak etmek isteyen birisi öncelikle yakınlarından birisinin probleminin halletmiş olup olmadığına bakmalıdır.

Örneğin en yakın dostunuzın eşini eve bağlamakta başarı göstermiş ise büyük istimal sizin içinde emin bir isim olacaktır. Ancak çevrenizde büyü ilminden faydalana birisi yok ise medyum hakkında meydana getirilen yorumlardan yola çıkabilirsiniz. Ek olarak güvenli bilici için medyumun sitesine bakarak ilme ve mevzulara ne kadar hakim olup olmadığını görebilirsiniz. Tüm bunlar birer done olmakla birlikte aslına bakarsak medyumla olan ilişkinizde onun güvenilir olup olmadığına dair sizde bir his uyandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu