Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü Hoca Seyranı

Kendine Bağlama Büyüsü Hoca Seyranı Bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır şeklinde sorular büyü ile ilgilenen ve büyü yapmış oldurmak isteyen kişilerin aklında oluşması olası sorulardandır.

Bilindiği üzere bağlama büyüsü günümüzde çok sık rastlanan büyülerden bir tanesidir. Bu kadar sık rastlanmasının sebepleri arasında bağlama büyüsü nedir, iyi mi yapılır sorusuna yanıt arayan fert sayısının çok olması da yer almaktadır.

İkili ilişkiler kişiler arası etkileşim ile başlamaktadır. Sadece bazı kişiler ise platonik olarak duygularını bastırmak ve tek taraflı idame etmek ya da bir öteki tarafı kazanmak ister. Genel olarak erkeklere hanımlar tarafınca uygulanan bağlama büyüsü bir çok alanda da farklı niyetlerle kullanabilmektedir.
Bağlama Büyüsünün etkileri nelerdir?
Her büyüde olduğu şeklinde bağlama büyüsünde de gerçekleşen çeşitli etkisinde bırakır bulunmaktadır. İlk belirti olarak; büyü yapmış oldurılan kişinin büyü yaptıran kişiyi rüyasında görmesi gerçekleşmektedir. Bundan sonrasında büyü yaptıran bireyin sesi büyü meydana getirilen bireyin kulaklarında çınlamaktadır. Sırası ile bu işlemler devam etmektedir ve zaman içinde büyü tesirini daha da artırarak büyü meydana getirilen ferdin etrafına baktığı her yerde büyü yaptıran kişiyi görmesine dönüşmektedir.
Bağlama Büyüsünün Çeşitleri nedir?
Bağlama büyüsü çeşitleri birkaç farklı yöntem ile yapılmasından dolayı meydana gelmektedir. Bu çeşitler; iple bağlama, fotoğraf ile yapılan bağlama, kaşıkla meydana getirilen bağlama, mumla yapılan bağlama ve nohut tanesi yapılan bağlama şekline sıralanmaktadır.

Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?
Her büyü gibi bağlama büyüsü de bozulabilmektedir. Bunun için tam tersi bir işlem yapılmalıdır. Meydana getirilen bir ak büyünün tersi bir kara büyü olmalıdır. Kısacası bağlama büyüsünü bozmak için soğutma büyüsü yapılması gerekmektedir ve soğutma büyüsü bir kara büyüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu