İkna Etme Büyüsü

İkna Etme Büyüsü Hoca Seyranı

İkna Etme Büyüsü Hoca Seyranı AİLEYİ EVLİLİĞE İKNA ETME
Sevgililik dönemi sonrası gençlerin ilişkisi bir süre sonrasında evlilik kararına dönüştüğünde aileler evliliğe izin vermeyerek engel olabilirler. Bu bir çok gerekçeyle olabilir.

Mezhep değişiklıkları, yaş problemlerı, evlenme vakitın erken olduğu düşüncesi, ailenin başka bir kişiyi düşünüyor olması, maddi ya da yaşam tarzı sebebiyle yaşanmış olan sorunlar, akrabalık ilişkileri, erkeklerde askerlik, çiftlerin daha önce yaşadığı talihsiz evlilikler gibi bir çok niçin gösterilerek aileler evliliğe şiddetle itiraz ederler. Hatta bu itiraz öyle bir hal alır ki, evlatlıktan ret etme noktasına kadar geldiği görülmüştür.

Bu benzer biçimde sebepler öne sürülerek eşiyle olan evliliği kabullenmeyen ön yargılı olan aile fertlerinin (Anne – Baba – Kardeş – Akraba) ilişkiye pozitif yaklaşmaları ve kendi iradeleriyle birbirini seven gençlerin evliliğine izin vermeleri ikna etme büyüsü ile sağlanabilir. Ailenin evlilikle ilgili itirazlarına yol açan tüm korkular, endişeler, toplumsal tedirginlikler, kuru inatlar ortadan kaldırılır ve evliliğe ikna olmaları sağlanır. Aileyi evliliğe ikna etme başarılı sonuçlar verir.

SEVGİLİYİ EVLİLİĞE İKNA ETME
Sevgililerden birinin evlilikten uzak durması, konu açıldığında mevzuyu kapatması yada hiç evlilik düşünmediği durumlarda ilişkinin evlilik sonucuyla sonuçlanmasını sağlayan bir yöntemdir. Bu çalışma özellikle adamların hiç evlilik planları yapmadan birlikteliğin devamından yana olmaları durumunda tercih edilir. Erkek ya daha önceden talihsiz bir evlilik geçirmiştir veya evliliğin mesuliyet ve bağlılığından uzak durma düşüncesinde olabilir.

Evlilik hazırlığı ve planlarının ekonomik yük getireceği düşüncesi, maddi olarak kendini hazırlama bahanesiyle adamın evliliği devamlı ertelediği görülebilir. Hatta ailenin bu evliliğe onaylama vermeyeceğini bildiği için bu kararın gündeme gelmesine bile cesaret edemeyebilir. Oysa ki, kız için bu durum hayallerinin yıkılması, emeklerin boşa gitmesi korkusuyla endişeli bir bekleyişe dönüşür. öteki taraftan da aile baskısı ve birlikteliğin uzaması nedeniyle içinden çıkılamaz bir hâl alabilir.

Sevgiliyi evliliğe ikna etme çalışmaları bu korku, cesaretsizlik, umursamazlık, kaygı ve tereddütlerin erkek üzerindeki etkilerinin hiçbir olumsuz etki yaratmadan ortadan kaldırılması nedeniyle çok tercih edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu