Kara Büyü

Kara Büyü Hoca Seyranı

Kara Büyü Hoca SeyranıMaddi ya da tinsel bakımdan kendine çıkar sağlamaya, karşı tarafı zarara uğratmaya çalışan kişilerin yaptığı, tüm dinlerin yasakladığı, tabiatüstü ve kötü yöntemlere denmektedir. İnsanlığın tarihi kadar eskidir ve kim tarafınca ilk defa nasıl yapıldığı bilinmemektedir. Semavi olan dinlerin hepsinde büyü yapmak veya yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Dinimizde de büyü haram kılınmış ve meydana getiren yaptıran kişiye nalet edilmiştir.
Büyü meydana getirilen kişilerde çoğu zaman görülen belirtiler; ruhsal değişiklikler, korkunç rüyalar görmek, gece korkarak veya sıçrayarak uyanmak, geceleri kalp veya ciğer hastalığı olmadığı şekilde göğüste ağrı ve nefeste daralma duymak, sadece kalmaktan korkma ve ayak tabanlarında yanma biçiminde örneklendirilmektedir. Bu saydığımız belirtiler en sık görülen belirtilerdir. Büyü nedir, büyü emareleri nedir, büyü tedavisi nedir şeklinde sorular bu halde yanıtlamak mümkündür.
Büyü yapmak ya da büyü bozmak büyük bir önem, informasyon ve deneyim isteyen bir uygulamadır. Bir büyüyü bozmak için o sihrin özelliklerini mutlaka bilmek gerekmektedir. Bu nedenler de büyü her insanın yapabileceği veya her insanın basit bozabileceği bir uygulama değildir.

İşin uzmanı olmayan ve İslami bilgisi, mertebesi olmayan kişiler büyü bozma mevzusunda doğru ve etkili şekilde kişilere yardımcı olmamaktadır. Büyü bozmak için gelişigüzel yöntemler yürütmek doğru ve güvenli bir uygulama olmayacaktır. İlim irfan sahibi olmayan, büyü hakkında tecrübesi ve bilgisi olmayan kişiler büyü bozmak için uğraştıkları süre hem kendine bununla beraber büyü yapılan kişiye geri dönüş olmayan zararlar verebilmektedir.

Dolayısıyla böyle durumlarda uzmanlar ile çalışmak gerekmektedir. Uzman metafizikçi umut temiz, alanında çok gelişmiş birisidir ve büyü ile ilgili her mevzuda insanlara başarı ile yardım etmektedir. Dolayısıyla büyü şikayeti olan kişiler umut pak ile mesajşime geçerek şikayetlerinden kurtulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu