Kara Büyü Hoca Seyrani

Kara Büyü Hoca Seyranı Maddi ya da tinsel bakımdan kendisine çıkar sağlamaya, karşı yönü zarara uğratmaya çalışan bireylerin yaptığı, bütün dinlerin yasakladığı, tabiatüstü ve kötü yöntemlere denmektedir. İnsanlığın tarihi kadar eskidir ve kim yönünca ilk defa nasıl yapıldığı bilinmemektedir. Semavi olan dinlerin hepsinde büyü gerçekleştirme ya da yaptırmak muhakkak yasaklanmıştır. Dinimizde de büyü haram kılınmış ve ortaya getiren yaptıran şahsa nalet edilmiştir.
Büyü ortaya getirilen şahıslarda fazlası vakit görülen açıklanan; ruhsal değişiklikler, korkunç rüyalar görmek, gece korkarak ya da sıçrayarak uyanmak, geceleri kalp ya da ciğer hastalığı olmadığı şekilde göğüste ağrı ve nefeste daralma duymak, yalnızca kalmaktan korkma ve ayak tabanlarında yanma biçiminde örneklendirilmektedir. Bu saydığımız açıklanan en sık görülen açıklanandir. Büyü nedir, büyü emareleri nedir, büyü tedavisi nedir şeklinde sorular bu durumda yanıtlamak mümkündür.
Büyü gerçekleştirme ya da büyü bozmak büyük bir önem, informasyon ve tecrübe isteyen bir programdır. Bir büyüyü bozmak amacıyla o sihrin özelliklerini kesinlikle bilmek gerekmektedir. Bu nedenler de büyü her insanın yapabileceği ya da her insanın kolay bozabileceği bir program değildir.

İşin uzmanı olmayan ve İslami bilgi kapasitesi, mertebesi olmayan şahıslar büyü bozma mevzusunda doğru ve etkili şekilde şahıslara yardımcı olmamaktadır. Büyü bozmak amacıyla gelişigüzel yöntemler yürütmek doğru ve güvenilir bir program olmayacaktır. İlim irfan sahibi olmayan, büyü ile alakalı tecrübei ve bilgi kapasitesi olmayan şahıslar büyü bozmak amacıyla uğraştıkları vakit hem kendisine bununla birlikte büyü oluşturulan şahsa geri dönüş olmayan zararlar verebilmektedir.

Dolayısıyla bu tür hallerde eksperler ile çalışmak gerekmektedir. Uzman metafizikçi umut temiz, bölümünde çok ilerlemiş birisidir ve büyü ile alakalı her mevzuda insanlara başarı ile yardım etmektedir. Dolayısıyla büyü şikayeti olan şahıslar umut pak ile mesajşime geçerek şikayetlerinden kurtulabilir.