Zayıflama büyüsü

Zayıflama Büyü Hoca Seyranı

Zayıflama Büyü Hoca Seyranı Zayıflama Büyüsü yapılışı bakımından ak büyüler içinde yer almaktadır. Eski zamanlardan beri yapılır ve tesirini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür.

Zayıflama Büyüsü, biroldukça kilolu insanoğluın başvurmuş olduğu ve temiz niyetle yapılan bir büyüdür. Kendinizi dışlanmış ve kötü hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak aynaya her bakmış olduğunuzda bedeninizi sevmeyerek kendi kendinize özgüveninizi azaltmış olabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak basit gibi görünebilir fakat diğer büyülerden farklı olarak yapılmaktadır. Mutlaka uzman bir fert eşliğinde yapılmalıdır.

Günümüzde her insanın evinde web mevcut. Vaziyet böyleyken internette her köşede bir medyuma rastlayabilirsiniz. Kahin diyorum fakat birçoğu insanoğluın kanını emen bir vampir misali ortalıkta dolanan ve medyumluk ilmini rahat para kazanma kapısı olarak gören şarlatandan ibaretler.

Siz değerli kardeşlerim artık bilici Nubar ile sorunlarınızı kökünden kazıyarak defedeceksiniz. Her türlü sorununuzda bir telefon kadar yakınınızda olup sizlere kılavuzluk ederek yardımlarını esirgemeyecektir. Medyum Nubar 28 senedir bu ilme gönül vermiş ve biroldukça insanın karanlığa saplanan dünyalarını aydınlatmıştır.

Sizlere Zayıflama Büyüsü ile ilgili kahin Nubar’ın çalışmalarından bir tane örnek vereceğim. Medyum Nubar, biyoenerji konusunda da fazlaca informasyon sahibidir. İnsanların zihinlerine girip iç dünyalarını görebilmektedir. Sizlerinde fazla kilolarınızdan kurtulmanız için öncelikle bir bakım çalışması yapmış olacaktır. Önce zihninizden fazla kilolarınızı atarak işleme başlayacaktır. Çünkü şuuraltınıza işlemiş olan bu olumsuz düşüncelerden kurtulmadığınız sürece yapılacak olan aslabir işlem gerçeğe dönüşmeyecektir. Beyin enerjisinin yapamayacağı aslabirşey yoktur.

Bir siyah kağıda beyaz bir kalem ile vermek dilediğiniz kiloyu yazıp beyaz bir mu eşliğinde bu kağıdı yakıyorsunuz. Daha sonra küle dönen bu zerreleri tılsımlı sözler eşliğinde yüksek biryerden havaya bırakıyorsunuz. Eğer evinizde bir saksı var ise ve yeşil yapraklı bir çiçeğe sahipseniz bir hafta boyunca aynı tılsımlı sözlerle çiçeği sulamanız size ekstra olarak bir meditasyon elde edecektir. Zayıflama Büyüsü yapılmış olduktan sonrasında her sabah ne olursa olsun zihin boşaltma işlemi yapmalısınız. Bu konuda kahin Nubar size yol gösterecektir.

Kıymetli kardeşlerim büyü yapmak anlatıldığı gibi basit değildir. Bu tarz şeylerin hepsinin aşamaları vardır. Kahin Nubar bilgilerinin yanı sıra ruhani varlıklarının yardımıyla bu büyüleri yapmaktadır. Sizlere % 100 sonuç verebilmek adına titizlikle çalışmalarını yapmaktadır.

Çünkü birçoğunuz umut ederek geliyorsunuz. Bir insanın sönen umudunu yeşertmenin bilinci ile işini yapan medyum Nubar yardımıyla fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu