Soğutma Büyüsü Yapan Medyum

Soğutma Büyüsü Yapan Medyum

Soğutma büyüsü meydana getiren kahin araştırması içine girdiyseniz doğru yerdesiniz demektir. Soğutma büyüsü, evli çiftleri veya sevgilileri birbirinden ayırmak için kullanılan bir büyüdür. Bu büyünün zamanı oldukca eskilere dayanmaktadır. Günümüzde ise popüler olarak kullanılan kara büyülerden biridir. Oldukça etkili olan bu büyü, tabiatın normal akışına ters bir halde ansızın etki gösterebilmektedir. Araları çok iyi olan, asla ayrılamaz dediğiniz kişilere bile bu büyü çok tesirli olabilmektedir. Bakıldığında oldukça yıkıcı ve olumsuz etkileri olan bu büyünün yapılışı da karmaşık ve meşakkatlidir. Soğutma büyüsü olarak geçen çeşitli büyüler, bu ilimde yıllardır araştırılan ve denenen uygulamalardır. Sadece her soğutma büyüsü tam olarak etkili olmayabilir. şundan dolayı soğutma büyüsü yapan kahin hocalar, konu üzerinde deneyimli ve bilgili olmalıdır.

Bilici hocalar, büyü ilimi üzerinde kendini yetiştirmiş kişilerdir. Yalnızca ilim üzerinde yetişmiş insanlar olmaları yeterli olmayabilir. Hem de manevi ve ruhani duyguları çok gelişmiş kişilerdir. Farklı alemlerle mesajşime geçebilen, enerji hisleri gelişmiş kişilerdir. Halk arasında bilinen 6.His, bu kişilerde çok yoğundur. Medyumların bu özellikleri genellikle doğuştan kazanır ve zaman içerisinde bu özellikleri gelişmektedir. Bilici hocalar, içinde bulunduğumuz maddi alemin ötesine geçebilmektedir. Bilici olmak isteyen hepimiz, bunu gerçekleştiremez. Medyumlar doğuştan gelen özelliklerle bu işi icra edebilmektedirler. Her ne kadar öğrenilebilir bir alan olsa da sizde bulunması ihtiyaç duyulan bazı özel yetenekler gerekmektedir.

Soğutma Büyüsü Nedir?
Soğutma büyüsü, geçmişte de dünyanın birçok yanında yapılan büyülerden biriydi. Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla, bu büyü web sitelerinde de yoğun olarak aratılmaktadır. Geçmiş zamanlarda büyüler belirli bir zümre içerisinde gizli kapaklı kalabilmekteydi ancak şu an çoğu yerde bu büyüler birçok fert tarafınca bilinmeye başlanmıştır. Soğutma büyüsü bir kara büyü uygulaması olarak bilinir. Çeşitli ritüeller ve manevi inançlarla bu büyüler hayata geçirilebilmektedir. Özellikle evli çiftler ve sevgililerde işe yaramaktadır. Bunun yanında bir bireyin çok sevmiş olduği maddi ve içsel şeyler için de soğutma büyüleri başarılı olabilmektedir. Çeşitli şekillerde bu büyü uygulanabilmektedir. Soğutma büyüsü yapan bilici hocalar, siz değerli üyelerimizin ihtiyacınıza gore seçimi yapmış olacaktır.

Soğutma büyüleri doğru bir şekilde yapıldığında oldukca etkili olmaktadır. Bir kara büyü olduğu için fert üzerindeki etkisi de yoğun bir şekilde kendini gösterebilmektedir. Sihrin kimleri ayırdığını sıralayacak olursak:

Aralarında büyük bir sevgi olan sevgililer
Uzun yıllardır sorunsuz bir halde yaşayan evliler
Yeni birlikte olmuş kişiler ve evlenen çiftler
Bir ilişkide bir tarafın ayrılma isteği olmasına karşın ayrılamayan kişiler
İçki, kumar gibi bağımlılıkları olan kişiler
Bu kişiler üzerinde, soğutma büyüleri kullanılabilmektedir. Bilici hocalara başvurduğunuzda, derdinizi açık bir şekilde anlatırsanız sizler için uygun olan soğutma büyüsünü seçeceklerdir. Bazı hocalar, duruma gore soğutma büyüsünü yapıp yapmayacağına karar verir. Kara bir büyü olduğundan yapılması da tehlikelidir. çünkü büyünün yapılması Medyum Seyrani Hocanın sonucuna bağlıdır.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri
yaşamımızın her alanında etkili olabilecek büyüler vardır. Kara büyüler içinde bulunan soğutma büyüsü, çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Bu büyüleri yapacağınız kişiye veya kişilere yakın olarak yapabilirsiniz. Bununla birlikte soğutma büyüleri uzaktan da yapılabilmektedir. Geçmişten bu yana her kültürde soğutma büyüleri bulunmaktadır. Gizli saklı bir şekilde yapılan bu büyüler, günümüzde de açık seçik bir halde yapılmamaktadır. Kara büyü olması sebebiyle toplumda pek hoş karşılanan bir uygulama değildir. Özellikle Anadolu topraklarımızda bu büyü konusunda büyük çalışmalar ve uygulamalar geliştirilmiştir. Ledün ve Havas ilimlerinde de soğutma büyüleri üzerinde biroldukça informasyon bulunmaktadır.

Pek çok birey tarafınca yüksek oranlarda sonuç veren soğutma büyüleri merak edilmektedir. Sihrin tesir etmesinde birçok müessir rol oynar. Medyum, inanç, etkilenecek ferdin ruh hali benzer biçimde çeşitli durumlar sihrin sonucunu belirler. En etkili soğutma büyülerini sıralayacak olursak:

Evlilik içinde hanımları soğutma büyüsü
Uzaktan yapılacak soğutma büyüleri
Resimle soğutma büyüsü
Sevgililerin arasını bozma büyüsü
Eş ayıran karabiber büyüsü
Nişan attıran soğutma büyüsü
Yukarıda saydığımız şeklinde bunlara benzer biroldukça soğutma büyüsü bulunmaktadır. Büyülerin uygulaması, etkinin kıymetini de değiştirmektedir. Soğutma büyüsü meydana getiren bilici hocalar, bu noktada çok önemlidir. Bu mevzuda deneyimli ve bilgili hocalardan yardım almanız sonuca daha kolay ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Ayırma Büyüsü Zamanlaması iyi mi Olmalıdır?
Büyüler, eğer samimi bir inanç ve inanç varsa arzu ettiğiniz her zaman yapılabilmektedir. Çiftleri ayırmak için kullanılan soğutma büyüleri de derhal derhal süre fark etmeksizin etki yapabilir. Özellikle araları limoni olan çiftlerde bu büyü doğrudan sonuç verecektir. Bu noktada önemli olan, bilici hocanızı bu büyüye ikna etmenizdir. Çoğu medyum, gerçekçi bir sebep görmedikçe kara büyüleri yapma taraftarı değildir. Medyum Seyrani Hocanızla anlaştıktan sonrasında bu büyüleri hem kendinize hem de başka kişilere yapabilmektesiniz. Daha önce de söylemiş olduğimiz gibi eğer bir kişiyi bağlarımlılıklarından kurtarmak istiyorsanız soğutma büyüsü yapan kahin hocalar, sizlere yardımcı olacaktır. Durum hakkında onlara detaylı bilgi vererek en doğru büyüyü sizler için yapacaklardır.

Soğutma Büyüsü emareleri nelerdir?
Çiftler üzerinde uygulanan bu büyüler, çeşitlerine gore farklı etkenler göstermektedir. Eğer başka bir insan bir çifte soğutma büyüsü yapıyorsa çift dahilinde neticelar ortaya çıkabilir. Bir çift içinden birisi bu büyüyü yapacaksa yalnızca karşısındaki insan etkilenir. Sevgililer üzerinde yapılan soğutma büyüleri çoğu zaman 1 hafta içerisinde tesirini gösterebilmektedir. Büyüden sonraki 2 hafta ayrılma kesinleşmeye adım atar. En geç 1 aylık süreç içinde büyü kendini göstermektedir.

Soğutma büyüleri ilk başlarda kişilerin duyguları üzerinde etkili olmaya adım atar. Duygusal olarak bir huzursuzluk yaratarak bireyin ısısının düşmesinin başlangıcını yapar. Kimi zaman ortada herhangi bir sebep olmasa bile fert soğuma izah edebilir. Kişiler birbirlerini her ne kadar sevse de soğutma büyüleri etkiliyse durum tam tersine dönebilmektedir. Soğutma büyüsünün tesiri bazı zamanlar o denli büyük olmaktadır ki seneler geçse bile kişiler bir daha bir araya gelemez. Uzun süreçte bakmış olduğumızda, soğutma büyüleri kişilere fizyolojik ve ruhsal zararlar vermez. Sadece bu büyü, kötü niyetli kullanıldığında kişiler istemese bile ilişkilerini bitirmek zorunda kalmaktadır.

Soğutma büyüsü eğer bir alışkanlıktan, bağlarımlılıktan ayırmak için yapılacaksa burada etkiler değişim gösterir. Büyü etkisi altında kalan birey yavaş yavaş alışkanlığından soğumaya adım atar. Ara ara bu birden kendini gösterir ara ara ise bir süreç içerisinde olur. Tamamen ferdin durumuyla ilintili olan bu mevzu, soğutma büyüsü yapan Medyum Seyrani Hocalar tarafından tahmin edilebilmektedir.

Eşten Soğutma Büyüsü nasıl Yapılır?
Bu büyü, özellikle karı koca çiftler için yapılmaktadır. Kara büyüler içinde sık sık uygulanmaktadır. Uzaktan yapılabilen bir büyü olduğundan de kişiler bu büyüden yararlanmaktadır. Büyünün yapılabilmesi için çiftin birlikte oldukları bir fotoğrafın elinizde olması önemlidir. Soğutma büyüsü yapan kahin hocalar, bu fotoğrafların üstüne çeşitli efsunlu sözler ve dualar söyleyerek büyüyü tutturur. Doğru bir şekilde uygulanmış olduğunda en etkili büyülerden biri olacaktır. Fotoğrafı medyumlara verdiğinizde, lüzumlu duaları 21 defa fotoğrafa okuyarak büyüyü yapar. Kısa süre içerisinde soğutma büyüsünün tesiri görülmeye başlanır. Büyüyü yaparken olan inancınız ve sabrınız, uygulamanın etkisini arttıracaktır.

Sevgiliden Soğutma Büyüsü Nedir?
Kara büyü kategorisinde olan soğutma büyüleri, günümüzde sevgililer arasında sandığımızdan daha yoğun bir halde kullanılmaktadır. Özellikle internette büyü bilgilerinin dolaşması, biroldukça insanın bu uygulamalara yönelmesini elde etmiştır. İnternet üzerinde yer edinen büyüler hakkında bilgilerin hepsi doğru değildir bundan dolayı soğutma büyüsü yapan kahin hocalar tarafından yardım almanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Bu büyü tesir ettiği andan itibaren, sevgililerin arası 180 derece tersine dönmektedir. Tekrar düzelemeyecek şekilde kişilerin arasındaki ilişkileri yok edecektir. Büyüyü yapmanız için kırmızı bir ruj, sarı tonlu saç telleri ve beyaz bez parçası gereklidir. Beyaz bez parçasına erkeğin adını yazarak saç tellerini üzerine bırakınız. Daha hemen sonra Medyum Seyrani Hoca, gerekli olan sözleri söyler ve sihrin tutması için tüm inancınızla yakarma etmelisiniz.

En Etkili Soğutma Büyüsü Hangisidir?
Kara büyülerin tesiri, kendini çok net bir halde gösterebilmektedir. Eski dönemlerde bu kara büyüler oldukca gizli saklı bir şekilde tutulmaktaydı. Çünkü tehlikeli görülmekte ve toplumda kabul edilmemekteydi. Günümüzde halen bu büyülere kötü gözle bakılmaktadır sadece internet yardımıyla birçok birey kara büyüler hakkında data sahibi olmaktadır. Biroldukça büyü ilmi kitabında soğutma büyüleri bulunmaktadır ve bunlar arasında hangisi daha etkili karar verebilmek oldukça zor olsa gerek. Sihrin tesir edebilmesi için inancınızın ve sabrınızın yüksek olması gerekmektedir. Bu tarz etkenlere bakılırsa en etkili soğutma büyüsünü uygulayabilirsiniz.

Biroldukça kişi tarafından tercih edilen soğutma büyüsü, kahin hocalardan destek almadan yapılabilecek seviyelerde değildir. Bunun yanında, evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz uygulaması bayağı ve etkili olabilecek bir soğutma büyüsü vardır. Bu büyülerin etkili olabilmesi için uygulamaya karşı olan inancınızı yüksek tutmalısınız. Bununla birlikte bu vaziyet, büyünün etkisini de değiştirebilmektedir. Büyüyü meydana getirmeye karar verdiyseniz elinizde bulunması gereken tek şey bir makastır. Makas ve lüzumlu tılsımlı sözler ile büyüyü etki ettirebilirsiniz.

İlk olarak karanlık bir odaya geçmeniz gerekmektedir. Ortamın sessiz ve sakin olması odaklanmanız için önemlidir. Daha sonrasında şimal kutbuna doğru yüzünüz dönük oturmalısınız. Gözlerinizi kapatın ve efsunlu olan şu sözleri 21 kere içinizden yine ediniz:

“Ya Hüddam Garaminar, kapına geldim senin, ayır kalpleri artık, bana itaat günü.”

Daha hemen sonra dizlerinizin üstüne oturun ve bacakların arasına makası koymalısınız. Tekrardan tılsımlı sözleri söyleyiniz. Sihrin tesiri kendini 2 hafta içerisinde göstermelidir. Eğer büyü etki etmediyse tekrardan bu ritüelleri uygulamanız gerekmektedir.

Ayırma Büyüleri ile alakalı sual İşaretleri
Ayırma büyüleri nerede ise tüm eski büyü kitaplarında yer almıştır. Geçmişten bu yana büyü, toplumlarda yoğun olarak uygulanmaktadır. Kara büyüler içinde olması, çok fazla ön planda tutulmasa da kapalı kapılar ardında bu uygulamaya başvurulmaktadır. Kara büyüler, tesirini gösterdiğinde çok sert bir şekilde kişileri etkilemektedir. Soğutma büyüsü yapan Medyum Seyrani Hocalar, bu durumun farkında olduğundan herkesin isteklerine cevap vermemektedir. Tüm bunların yanında büyü ritüelleri doğru ve eksiksiz bir inanç ile yapılırsa soğutma büyüleri tesirini gösterecektir.

Kara büyüleri doğru bir halde uygulayamazsanız kişilerde büyük hasar bırakabilmektedir. Çünkü büyü sürecinde yapılan yanlış bir hareket, büyünün farklı sonuçlara yol açmasına sebep olur. Bu konum ise kişilerde ruhsal ve fizyolojik hasarlar açabilmektedir. Doğru ve sorunlardan uzak durarak soğutma büyüsü yapmak istiyorsanız bilinçli Medyum Seyrani Hocalara ulaşmalısınız.

Soğutma büyüleri, kahin hocalardan yardım alarak yapılabileceği şeklinde yukarıda bahsettiğimiz tarzda evinizde de rahatlıkla yapabilmektesiniz. Doğru şekilde ritüelleri gerçekleştirir ve sabırlı olursanız sihrin etki etmeme mümkünlığı çok düşüktür. Bazı büyülerin etki kuvvetini arttırmak için ritüelleri periyodik olarak tekrarlamanız gerekebilmektedir.

Başa dön tuşu

Hemen Ara