Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Hoca Seyranı


Soğutma Büyüsü, geçindiren ilişkilerde sevgililerden birinin ani bir kararla uzaklaşması, hislerinin yok olması ve ilişkiyi sona erdirma kararı almasını sağlayacak güçte bir büyüdür. Düne kadar sizi sevmiş olduğini söyleyen eşiniz/sevgiliniz ani bir kararla sizden soğuduğunu ve ayrılmanın doğru olacağını söylüyorsa soğutma büyüsünden şüphelenmek gerekir. Elbette her soğumayı ve uzaklaşmayı büyüye bağlamak doğru değildir. Ancak, sihrin varlığını ve etkisini yok sayarak ilişkisi sonlanmış olan, ayrılan bir çok sevgilinin, karı – kocanın olduğunu da unutmamak gerekir.

Bu büyüyü yaptırma tercihinde olanlar genelde sevenleri birbirinden soğutarak ayırmak ve soğuttukları kişiye haiz olmak amacını taşırlar. Kimi zaman çiftlerden birinin eşlerinin kendisinden soğuması ve uzaklaşması için birlikte olduğu kişiye soğutma büyüsü yaptığı da bilinmektedir. Eşler arasında yapılan bu soğutma çok etkilidir ve karı -koca içinde hiç bir bağ kalmamasını sağlayarak boşanmaya kadar giden neticelar doğurur. Bu gibi durumlarda eşinizin sizden soğumasını elde eden büyüler bozularak ilişki normale döndürülmelidir. Yapılan bu büyünün üzerinden zaman geçtikçe bozulması zorlaşır. En kısa sürede büyü bozulmalıdır.

KOCAYI SOĞUTMA BÜYÜSÜ
bundan önceki mevzuda da açıklandığı üzere evli olan eşlerde özellikle hanımların boşanma sonucuna erkeklerin duyarsız kalması yada boşanma halinde tehdit ve zarar verme ihtimalinin varlığında başyaralanan bir yöntemdir. Kocayı Soğutma Büyüsü, kocanın kendi kararıyla karısından soğuması ve uzaklaşmasını elde eden etkili bir büyüdür. Kocanın, karısına karşı hiç bir ilgisi ve isteği kalmaz, sorunsuzca ayrılma kararını kabullenir.

KADINDAN SOĞUTMA BÜYÜSÜ
Eşinizin bulunduğu şartlar gereği çevresinde fazlaca kadın var ise yada kendi özelliği sebebiyle hanımlarla beraber oluyorsa, eşinizi kadınlardan soğutup uzaklaştırmanın en etkili yolu kadından Soğutma Büyüsüdür. Burada fakatç, ilişkinizi – ailenizi diğer kadınlar vasıtasıyla yaşanmış olan tehditlerden korumaktır. Adam sizden başka hiçbir kadınla duygusal yada cinsel beraberlik yaşayamaz.

SOĞUMA BÜYÜSÜ
kişinin beraber olduğu, ancak; ilişkinin doğru ve olmaması icap ettiğinin düşünüldüğü durumlarda son aşama etkili olan bir yöntemdir. Birlikte olduğunuz kişi sizden değil, siz bu kişiden soğumuş olmuş olursunuz, gerçekte katlanması zor bir durumdur. Soğuma Büyüsü, hayatını mantıklı olarak yaşayan, aşk ve sevginin körü körüne olmaması gerektiğini düşünen mantıklı insanların tercih etmiş olduğu bir yöntemdir.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Bu büyünün yapılışı kişinin içine bulunduğu duruma bakılırsa farklılık gösterir. Eşinizi evine ve kendinize bağlı olmasını istiyor ve kabul edilebilir bir fakatç taşıyorsanız başka, intikam almak ve zarar vermek amacı taşıyorsanız başka şekilde yapılır. İntikam ve zarar verme amacıyla yapılan yöntemler tamamen büyü ile yapılır. Ancak, iyi niyet amacı taşıyan soğutma büyülerinde en etkili yöntem vefk ve hüddamlarla meydana getirilen çalışmalardır. “Soğutma Büyüsü nasıl Yapılır” sorusuna yanıt arayan kişiler, büyü yaparak bir amaç için kişiyi soğutabilecek yöntemler ararlar. Unutulmamalıdır ki, büyü herkesin yapabileceği kadar bayağı bir iş değildir. Her duyulan yöntem ve tariflere de itibar etmemek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu