Sabun BüyüsüSabun Büyüsü Hakkında Bilinmesi GerekenlerSabun büyüsü nedir?

Sabun Büyüsü nedir?

Sabun büyüsü nedir? Diye baktığımız da aslına bakarsak iki farklı amaçla kullanılan bir büyü çeşididir. Hem sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek bağlamak için kullanılan bir büyü, bununla birlikte intikam fakatçlı kullanılan bir büyüdür. Sevmediğiniz, hoşlanmadığınız bir kişiye sabun büyüsü yapmış oldurarak sizinle mesajşim kurmasına engel olabilirsiniz. Bununla beraber sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için de bu büyüyü tercih edebilirsiniz. Bu büyü yardımıyla sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır.

Sabun büyüsü yapımı oldukca zor bir büyüdür. Bu nedenle de bu büyüyü yaparken hata yapma oranı oldukca yüksektir. Sabun büyüsü yaptırmak isteyen kişiler muhakkak bir medyum yahut hocaya danışarak informasyon almalı ve ona nazaran işlem yapmalıdır. Sadece en iyi sonucu almak için bir medyum veya hocaya yaptırmalıdır.

Sabun Büyüsü iyi mi Yapılır?
Sabun büyüsü nasıl yapılır? Birçok kişi tarafından dört gözle beklenen bir mevzudur. Sabun büyüsü yapmak için bir medyum veya hocadan destek alınmalıdır. Burada büyünün yapılmış olduktan sonrasında etkisini çabuk göstermesi için sihrin yapımında kullanılan malzemeler fazlaca önemlidir. Sabun büyüsü yaparken kullanılacak olan malzemelerin hepsi satın alınmalıdır. Ayrıca dikkatli bir şekilde hoca yada medyum tarafından verilen bilgiler doğrultusunda dikkatli bir halde büyü yapılmalıdır. Bu büyü kara büyüler listesinde yer almış olduğundan çok dikkatli olunmalıdır. Sabun büyüsünü yaparken şu adımlar izlenmelidir.

Öncelikle daha önceden kullanılmamış bir sabun alınmalıdır. Bu sabunun temiz olması oldukça önemlidir.
Ardından 23 ya da 41 tane toplu iğne başı temin edilmelidir.
Sabun büyüsünün yapılması için 5 ila 7 gün benzer biçimde bir sürenin geçmesi gerekir. Çünkü bu büyüyü yaparken sabuna 41 tane iğne batırılır ve iğnenin her batırılışında 41 adet farklı tılsımlı sözcük söylenir. Bu tılsımlı sözcüklerin okunması için medyuma giderek büyü yapılacak bireyin adı ve doğum detayları verilmelidir. Bunun yanı sıra ferdin fotoğrafı da verilebilir.
41 kere tılsımlı sözcükler söylenip iğneler sabuna batırıldıktan sonrasında sabun büyüsünün yapım aşaması sona erer. Peşinden bu sabun bir yere gömülür.
Bu adımlar dikkatli bir halde yapıldığında sabun büyüsü etkisini derhal göstermeye başlar. Bu büyüden daha etkili sonuç almak için büyünün bir medyum veya hoca tarafından yapılması gerekir.

Sabun Büyüsü Kendini iyi mi Belli Eder?
Sabun büyüsü kendini nasıl belli eder? Sorusunu cevaplandıracak olursak eğer, sabun büyüsü yapıldıktan sonra kısa sürede bazı etkiler göstermeye başlar. Aşağıda vereceğimiz bilgiler sabun büyüsü meydana getirilen kişide görülen değişikliklerdir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler:

Sabun büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişide bazı sağlık problemlerı olur. Özellikle karin bölgesinde ağrılar meydana gelir.
Bu sihrin tesiri altına giren birey, tüm çevresi ile bildirişimini koparır.
Cinsel anlamda güçsüzlük ve isteksizlik problemleri yaşar.
Maddi olarak problemler ile karşılaşırlar.
Bu tarz şeylerin yanı sıra büyünün tesiri altında olan kişiler devamlı sınırlı ve öfkesi bir tavır sergilerler.
Büyüyü yapmış olduran kişiyi rüyalarında görür ve ona karşı büyük bir özlem duygusu duyarlar.
Sabun büyüsü 14 gün içerisinde kendini gösterir ve sihrin tesirinde olan kişi büyüyü yapmış olduran fert ile bir araya gelerek birlikte yaşamaya başlar.
Sabun Büyüsü Etkili Midir?
Sabun büyüsü etkili midir? Sorusu büyüyü yaptıracak olan kişiler arasında merak edilen mevzular içinde yer almıştır. Sabun büyüsü tesiri güçlü olan bir büyüdür. Büyü yapılmış olduktan sonrasında ortalama 10 gün içinde büyü meydana getirilen kişi üzerinde tesirini göstermeye adım atar. Kullanılan malzemelerin kalitesi büyünün tesiri üzerinde büyük öneme sahiptir. Bunun yanı sıra medyumun önerdiği talimatlara gore yapılan sabun büyüsü tesirini daha çabuk göstermektedir. Bundan dolayı bir uzman tarafınca destek alınması önemlidir.

Sabun Büyüsü niçin Yapılır?
Sabun büyüsü neden yapılır? Temalı alt başlıkta ise bununla ilgili bilgi vereceğiz. Sabun büyüsü biroldukça fakatçla yapılabilecek bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler ve sabun büyüsü neden yapılır inceleyelim.

Sevilmeyen bir insanın akıl ve beden sağlığını bozmak için yapılabilir.
Sevilmeyen birinin ailesi ve eşiyle arasını bozmak için yapılabilir.
Sabun büyüsü bununla birlikte iş yerinde başarısı kıskanılan birinin işlerinin fenaye gitmesini sağlayarak ekonomik olarak kötü bir duruma düşmesi için yapılabilir.
İyi niyetle meydana getirilen sabun büyüsü sayesinde sevilen kişinin yaptıran kişiye aşık olması sağlanır.
İş yerinde çok çaba sarf etmeden sabun büyüsü sayesinde yüksek mertebelere ulaşılabilir.
Verilen bu amaçlar için yapılan sabun büyüsü tesiri yaklaşık olarak 7 ila 10 gün içinde gösterir.

Sabun Büyüsünün Tutma Süresi Ne Kadardır?
Sabun büyüsünün tutma süresi ne kadardır? Sorusu büyü yapmış olduracak kişiler tarafınca dört gözle beklenen bir konudur. Burada sabun büyüsünün etkili olması için öncelikle atıldığı suda tamamen erimesi gerekmektedir. Sabun suda eridikten sonra büyü tesirini tamamen gösterir. Sabun suda ne kadar sürede erir diye bakmış olduğumız da burada büyü yapımında kullanılan sabunun markası ve kalitesi önem taşımaktadır. Örnek verecek olursak eğer kaliteli bir sabun suda yaklaşık 1 haftada erir. Kalitesiz olan bir sabunun erime süresi ise yaklaşık olarak 15 gündür. Bunun için sabun büyüsü yapımında kolay eriyen sabunlar tercih edilmelidir.

Bunun yanı sıra sabun büyüsü yapılırken telkinlerin doğru bir halde okunması ve niyet edilmesi gerekir. Bu ritüeller doğru bir şekilde okunup yapılmış olduktan sonrasında sabun büyüsü yaklaşık olarak etkisini bir haftada tesir göstermeye başlar. Bu sayede büyü yapılan kişi büyüyü yapana bir ömür boyu sevgi duymaya başlar.

Sabun Büyüsünde Suret Verme
Sabun büyüsünde suret verme işlemi sabun büyüsü yapılırken geçilen aşamalardan bir tanesidir. Kabiliyet gerektiren bu işlem muhakkak bir medyum veya hoca tarafınca yapılmalıdır. Burada büyü yapılacak kişiye ait el, ayak, baş figürleri şeklinde figürler medyum tarafından sabuna çizilmektedir. Sabun üzerine suret verilirken büyü yapılacak kişinin cinsiyetinin de belirtilmesi oldukça önemlidir.

Çünkü medyum suret verirken karşı tarafın cinsel organlarını da sabun üzerine çizmektedir. Sabun büyüsünün tutmadı için cinsel organlarında sabun üzerine net bir şekilde çizilmesi gerekir. Suret Verme işlemi bittikten sonrasında sabun büyüsü yapımında uygulanan diğer bir aşamaya geçilmelidir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler daha bitmedi.

Sabun Büyüsünde Telkin Verme
Sabun büyüsünde telkin verme işlemi sabun büyüsünde uygulanan bir diğer aşamadır. Bu aşamanınsa dikkatli ve doğru şekilde yapılması gerekir. Sabun büyüsünde öncelikle sabuna suret verilir ardından yakarış okunur. Bu dualar yardımıyla büyü daha basit bir şekilde meblağ. Bu büyüde okunacak dua, sihrin yapıla şekline göre belirlenmelidir.

Eğer büyü yapılacak bireyin zarar görmesi isteniyorsa, sabuna çizilen suretin üzerine toplu iğne batırılmalıdır. Batırılan bu toplu iğneler sihrin direk karşı tarafı etkilemesin sağlamaktadır. Bu aşamadaki işlemin yapılması için de uzman bir medyum veya hocadan yardım alınması gerekir.

Sabun Büyüsünde Nazar ve Su İşlemleri
Sabun büyüsünde nazar ve su işlemleri telkin verme aramasından sonra yapılan işlemlerdir. Telkin aşamasından sonrasında nazar işlemi yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken daha önceden üzerine suret çizilen ve dualar okunan sabun beyaz bir beze sarılır. Beze sarıldıktan sonra evde 3 gün 3 gece bu sabun kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Bu işlemden sonrasında sabun son aşama yani su işlemleri için hazır hale gelir.

Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler ve sabun büyüsünün son aşaması ise su ile vasıl kılma işlemidir. Bu işlemde bir bez içinde 3 gün 3 gece bekletilen sabun çıkartılıp su olan bir yere gdolayılmelidir. Bu bir çeşme, göl yada deniz gibi su kaynakları olabilir. Arkasından büyü yapılırken aşamalardan geçirilen bu sabun suya atılır. Sabun suyun altına çöktüğünde ise karşı tarafta sihrin etkileri görülmeye adım atar.

Sabun büyüsünün etki etmesi için sabunun suda tamamen erimesi gerekir. Sabun eridikten sonrasında büyü yapılan fert yaptıran kişiyi devamlı olarak rüyasında görür. Devamlı olarak büyü yaptıran kişinin yanında olmak ister ve ona özlem duyar. Aynı zamanda büyü yaptıran birey ile mesajşime geçmeye çalışır. Ve sonuç olarak iki ferdin kavuşması gerçekleşir.

Sabunu büyüsü yaparken yapan kişinin yanında hiç kimsenin olmaması gerekir. Bunun yanı sıra suda eriyen sabunu kimsenin görmemesi gerekir. Nazar aşamasında meydana gelen sabunun 3 gün 3 gece bekletilme alanı ise karanlık bir oda olmalıdır. Bütün bu aşamalar dikkatli bir halde uygulanmış olduğunda sabun büyüsü tesirini gösterir.

Sabun Büyüsü iyi mi Bozulur?
Sabun büyüsü nasıl bozulur? Sorusu da iyi mi yapılır, ne vakit etki soruları kadar önem arz eden bir sorudur. Yapımı dikkat ve meşakkat gerektiren bu büyünün bozulması da fazlaca zor olsa gerek ve zaman gerektirir. Sabun büyüsünün bozulması için kati medyum ve hocalardan yardım almak gerekir. Burada medyum öncelikle büyü var mı yok mu onu denetim eder. Eğer büyü olduğu saptanırsa onu bozmak için tılsım ve vefk yazar. Bu tılsım ve vefklerinde bir hafta boyunca ya evde ya da kıyafetlerin içinde saklanması gerekir. Büyü tesirini 3 gün içinde kaybeder ve büyü meydana getirilen fert eski haline döner.

Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler içinde sabun büyüsünün bozulması için bazı duaların okunması gerektiği mevzusudur. Bu dualar Felak ve Nas sureleridir. 7 gün süresince bu surelerin okunması gerekir. Bir hafta içerisinde bu büyü etkisini kaybeder ve yapılan birey tekrar eski haline rotatif.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara