Sabun Büyüsü Nedir

Sabun Büyüsü Nedir Hoca Seyranı

Sabun Büyüsü nasıl Yapılmaktadır?

Hepimiz her ne kadar bu yazı içeriğimizde siz kıymetli okurlarımıza sabun büyüsünün yapımı hakkında informasyon paylaşımı yapsak da İslam dinine bakılırsa büyünün iyisi veya fenasü olsun günah olduğundan ötürü mutlaka yapmış oldurmamanızı önermekteyiz. Sabun büyüsünün yapımını anlatmadan evvelde bu büyü için burada paylaşacağımız yapımı ile alakalı bazı ana noktaları ne olursa olsun sizler tek başınıza yapmayınız. Çünkü bu büyü çok kuvvetli bir büyüdür ve yanlış bir uygulama sonucunda size ters tesir olarak dönebilir. Doğrusu sabun büyüsünü siz bir başkasına yapmış oldurmaya çalışırken kendinize karşı yapmış oldurmış bir hale dahi gelebilirsiniz.

Bizler siz değerli okuyucularımıza burada sabun büyüsünün evli olan iki çiftin arasını bozmak üzere olan yapımını anlatmaya çalışacağız. Sabun büyüsünün yapımına başlamadan önce bu büyüyü meydana getirecek olan büyücü yahut medyumun öncelikle büyünün yapımında tercih edeceği ortam yahut mekan kesinlikle insan nüfusunun olmadığı, şehir yaşantısından uzak, içerisi susuz kalmış olan bir kuyu altına yakın, ucube bir yerde bu sihrin yapımına başlaması gerekmektedir. Sabun büyünün yapımında Çarşamba gecesi saat 03:00 süreı en uygun gün ve saat olacaktır. Bu şartlar yerine getirildikten sonra İlk olarak büyü yapılacak olan çiftlere ait ortak karede yer aldıkları bir adet fotoğraf gerekmektedir. Yine evli olan çiftlerin kullanmış olduğu bir tane eşya (gözlük, cüzdan, tırnak makası, vs.) gerekmektedir.

Çiftlerin vücutlarından alınmış olan bir parça (deri parçası, tüy, kıl, tırnak, vs.) gerekmektedir. Çiftlerin ayrı ayrı anne adları, kendilerinin ayrı ayrı doğum tarihleri, evlendikleri tarih şeklinde bir takım kişisel bilgiler gerekmektedir. Ayrıca büyüyü meydana getirecek olan medyumun kullanması üzere bir adet kalıp sabun (bu sabunun evli çiftlerin kullanmış oldukları sabun olması sihrin daha etkili olmasında daha iyi olacaktır, sadece bu sabuna ulaşılamıyor ise herhangi bir yerden alınmış temiz bir sabunda kullanılabilir.) gerekmektedir. İlk önce içerisinde incir ağacı sütü, defne yaprağı külü, soğan ve sarımsak kabuklarının küllerinin yer aldığı bir mürekkep yardımı ile çiftlerin ortak karede yer aldıkların resmin boş bir yerine yine çiftlerden alınmış olan bilgiler işlenmelidir. Daha sonrasında bu fotoğraf 1 gün bekletilmek üzere bilici tarafınca temin edilmiş olan domuz kanında bekletilmelidir. İkinci olarak 1 gün bekletilen fotoğraf alınarak kurutulmalı ve ortadan ikiye yırtılmalıdır. Yırtılan fotoğrafın bir parçası sabunun bir yüzüne, öteki parçası ise öteki yüzüne çam sakızı desteğiyle yapıştırılmalıdır. Üçüncü olarak bu sabunun üzerine çiftlerden temin edilen diğer materyallerde eklenerek, kahin tarafından temin edilen domuz derisine sıkıca sarılıp, ardından da üzeri bir muşamba ile sıkıca sarılıp, büyü meydana getirilen mekana yakın olan dibi susuz olan kuyu içine atılmalıdır. Böylelikle sabun büyüsü tamamlanmış olup, sihrin tutması beklenmelidir. Sabun büyüsü ortalama olarak 13 gün ile 31 gün içinde görevini tam olarak yerine getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu