Nohut Büyüsü ile aşık etme

Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?
Nohut büyüsü nasıl yapılır sorusunun onlarca cevabı bulunmaktadır. Örneğin 41 tane nohut büyüsü, 3 tane haşlanmış nohut ile büyü bu büyü türleri arasında en yaygın olanlarıdır. Her birinin ayrı yapılışları ve şekilleri bulunmaktadır. Bu yapılı şekillerinin iyi mi bulunduğunu alanında uzman medyumlar belirleme etmektedir. Çünkü yapılacak bir hata ile geri dönüşü olmayan sorunlar meydana gelebilir. Bu yüzden ne olursa olsun uzman bir medyum yahut hocadan destek almak gerekmektedir.

Alanında uzman ve deneyimli Medyum Seyrani Hocamız sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak belirtilmesi gereken ilk mevzu şudur. Büyüler ne olursa olsun iyi kalpli yapılmalıdır. Çünkü kötü amaçlı yapılan büyüler ciddi sorunlar ortaya çıkarabilirler. Hocamız bu noktada ve her durumda sizlere yardımı olacaktır. Okunması gereken dualar ve yazılması ihtiyaç duyulan tılsımlar için hocamız sizleri yönlendirecektir.

Kullanılacak Nohut Sayısının Seçilmesi
Nohut büyüsü nohut sayısı her büyü için farklı olabilir. Çünkü nohut büyüsü kişiye özeldir ve o birey için yapılacak işlemler gerektirir. 41 nohut büyüsü genel bir büyü olarak karşımıza çıkar. Sadece kişiye özel büyü yapıldığı vakit tesirleri daha iyi hissedilir.

Nohut büyüsünde nohut sayısı iki unsura nazaran belirlenir. Bunlardan birincisi büyü yapmış oldurılan kişinin ismi diğeri de annesinin ismidir. Bu iki isim büyü yapılırken fazlaca önem taşımaktadır.

Nohut büyüsü yapılırken hem yapılacak kişinin hem de annesinin isminin sessiz harfleri adedi kadar nohut alınır. Burada örnek verilecek olursa yapılacak kişinin adı altı harfli, annesinin adı ise sekiz harfli ise, isimlerin sessiz harfleri kadar nohut alınır. Sonrasında yaptıran kişinin anası ve kendi ismi kadar nohut alınır. Her iki grup nohutlar ayrı kapların içine alınır. Nohutların ayrı olması oldukca önemlidir.

Her iki grupta bulunan nohutlar için her gün tılsım okunması gerekmektedir. Bu tılsımlar uzman Medyum Seyrani Hocalar tarafından belirlenecek ve sizlere verilecektir. Yine söylenecek sözler bilici hoca tarafından belirlenmelidir. Çünkü her büyünün ayrı tılsımlar ile yazılması söz konusu olabilir. Tılsımlar ve nohut sayıları doğru olduktan sonra büyü ortalama 6 gün içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. 6 gün nihayetinde ise nohutların karıştırılması ve tek bir kabın içine konulması gerekmektedir.

Yine tüm mevzularda olduğu benzer biçimde bu konuda da Medyum Seyrani Hocamız sizlere ihtiyaç duyulan tüm detayları verecek ve yapılması ihtiyaç duyulan tüm işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de kahin hocamız ile mutlaka doğruları paylaşmanızdır. Aksi takdirde yapılacak hatalı bir işlem ağır sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Nohut Büyüsü belirtileri
Nohut büyüsü belirtileri ilk yapıldığı günden itibaren hissedilmeye başlanır. Ancak bunu idrak etmek mümkün olmayabilir. Etkilerini yapılan ferdin çevreındakiler hissedebilir ve gözlemleyebilir. Bu etkilerin bazıları şunlardır.

Kişi tembelleşir ve herhangi bir şey yapmak istemez.
Meydana getirilen fert yaşamından keyif almamaya adım atar.
Tüm insanlardan uzak durmaya çalışır.
Büyü meydana getirilen fert ruhsal sıkıntılar ve depresif belirtiler gösterir.
Bu etkiler alanında uzman ve deneyimli Medyum Seyrani Hocaları tarafınca yapıldığında görülecektir. Aksi taktirde yanlış insanlar tarafından yapılan büyüler asla bir işe yaramadığı şeklinde, ters etkiler de oluşturabilir. Bu yüzden alanında uzman ve tecrübeli kahin hocalardan yardım alınması ilk şartlardandır.

Belirtilerin görünmesi ve büyünün tutması için Medyum Seyrani Hocamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Gereken tüm mevzuları size aktaran bilici hocamız okunacak dualardan, yapılacak tüm işlemlere kadar sizlere her mevzuda data verecek ve sihrin tutmasını sağlayacaktır.

Nohut Büyüsü Yaparken Kaba Kalem Kırmak
Nohut büyüsü yaparken kaba kalem kırmak Azerbaycan çevrelerinde uygulanan bir işlem olarak görülmektedir. Bu işlem genelde uzakta biri için yapılacak ise uygulanmaktadır. Uygulanacak kişi uzakta ise bu işlem yapılır. Sadece nohut kabına kalem kırmak için altıncı günü beklemek gerekmektedir.

Altıncı günün nihayetinde büyü yapılan kaba mürekkep damlatılır veya divit kalem içine kırılır. Bu işlem de gene alanında uzman ve tecrübeli bir hoca veya kahin tarafından önerilmeli ve uygulanması anlatılmalıdır. Eğer kalem kırılması işlemi uygun görülmüş ise mutlaka kalem mümkün olan en ufak parçalara ayrılmalıdır.

Sonrasında kalem ile nohutlar beraber karıştırılmalıdır. Kalem parçaları ile beraber asla aşık olmayacak kişilerin bile aşık olması beklenmektedir. Kişiler birbirine gönül verir ve evlilik yapmak isterler.

Nohut Büyüsü Evli Kişilere Yapılır mı?
Nohut büyüsü evli kişilere yapılır mı sorusu bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin merak ettikleri sorulardan biridir. Elbet bu mümkündür. Sadece bundan çeşitli işlemler yapması gerekmektedir. Bu tarz şeylerin başlangıcında alanında uzman ve deneyimli hoca veya medyumlara başvuru yapılmalıdır. Bunun yanında yaptıran ferdin niyetinin kötü olmaması gerekir. Bu iki duruma dikkat edilmez ise büyü tutmayacağı gibi bununla birlikte ters etkiler de oluşabilir. Bunun yanında evli çiftlere meydana getirilen büyü sonucunda yuvalar da dağılabilir.

Nohut büyüsü meydana getirilen kişi, bağlandığı birey hakkında hiçbir negatif düşüncede bulunmaz ve bulunanlar ile de münakaşaya girer. Bu nedenlerle aileleri ile arası açılır ve o kişiyi korumak için herkesten ve her şeyden vazgeçer.

Ters İşlemler ile Nohut Büyüsü Bozma
Ters işlemler ile nohut büyüsü bozma elbet mümkündür. Özellikle kara nohut büyüsü yapıldığı zaman, tersten bozma işlemlerinin yapılması tercih edilir. Büyünün bozulması için en az 6 gün boyunca ritüellerin yapılması sağlanmalıdır. 6 gün boyunca ev içinde tılsımlı sözcükler belirtilen şekil ve sayılarda okunur. Bunun sayısını ve şeklini medyumlar sizlere bildirecektir.

Gene yaptırma işleminde olduğu gibi bozdurma işleminde de işinin ehli ve alanında uzman ve deneyimli hoca veya medyumlardan yardım alınmalıdır. Çünkü yapılacak herhangi yanlış bir işlem ters durumları ortaya çıkardığı benzer biçimde, herhangi bir sonuç ta ortaya çıkarmayabilir.

Alanında uzman Medyum Seyrani Hocamız sizlere büyü yapmış oldurma konusunda olduğu benzer biçimde bozdurma mevzusunda da yardımcı olacaktır. Uzun senelerdir alanında insanlığa hizmet veren bilici hocamız ile sizler de kısa sürede isteklerinize kavuşabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan yalnız bilici hocamızı aramak. Geri kalan tüm işlemler Medyum Seyrani Hocamız tarafından yerine getirilecektir.

Bilici hocası tarafından belirlenen tılsımlı dualar ve öteki yapılacak ritüeller yapıldıktan sonra Kuran’dan dualar ve sureler okuyabilirsiniz. Özellikle Felak ve Nas sureleri her türlü musibet ve şer işlerden korumaktadır. Bunun yanında sure okumanın diğer bir önemi daha vardır. Tersten bozma işlemi ile birlikte sizden giden büyü, başka birine etki edebilir. Ancak bolca bol sure ve yakarma okumak bu etkinin ortadan kalkmasını elde edecektir. Gene akşam vakitleri ile yatmadan önce okunması oldukca koruyucu olacaktır.

Başa dön tuşu

Hemen Ara