Nohut Büyüsü Geri Getirme Büyüsü

Nohut Büyüsü Geri Getirme Büyüsü Hoca Seyranı

Nohut Büyüsü Geri Getirme Büyüsü Hoca Seyranı Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut büyüsü isminde de anlayacağınız üzere nohut ile yapılmakta olan bir büyü çeşididir. Nohut büyüsü hem ak büyü, bununla birlikte kara büyü sınıfında yer almaktadır. Nohut büyüsü genel olarak aşk işlerinin çözümü için tercih edilmektedir. Nohut büyüsünün ak büyü kategorisindeki yeri evlilik bağları kopma derecesine gelen çiftlerin aralarını düzeltmek için yapılmaktadır. Nohut büyüsünün kara büyü derslikındaki yeri ise bir kişiye karşı aşk acısı çeken bireyin aşka düştüğü ferdin de aşık olan kişiye bağlı olmasını sağlamaktır. Nohut büyüsünün çoğu zaman her büyücü veya kahin yapabilirken, ak büyü kategorisindeki yapımını ise genellikle Müslüman dinine doğal olarak olan medyumlar yahut büyücüler yapabilmektedir.

Nohut Büyüsü iyi mi Yapılmaktadır?

Nohut büyüsünün yapımı ve uygulanması medyumdan medyuma ya da büyücüden büyücüye değişkenlik göstermektedir. Yine bu büyünün yapımı için dini inançlarda değişiklıklar gösterebilmektedir. Hepimiz ise siz kıymetli ve kıymetli okurlarımıza bu yazı içeriğimizde nohut büyüsünün ak büyü kategorisindeki yeri olan evli çiftlerin aşk bağlarını yine onarmak amacı ile yapımından bahsetmeye çalışacağız. Nohut büyüsünün yapımına geçmeden evvelde, bu büyünün ak büyü kategorisindeki yapımı olsun ya da kara büyü derslikındaki özelliğinin uygulanması olsun kesinlikle bu işin ehli olan bir büyücüden yahut medyumdan destek almadan tek başınıza yapmaya kalkışmamanız gerekmektedir. Şayet bu durumun tersini yapar iseniz nohut büyüsü size ters etki olarak dönebilmektedir.

Nohut büyüsünün ak büyü derslikındaki özelliğini uygulamak için öncelikli olarak evli olan çitlerin bu büyü için rızasının ve bilgisinin olması gerekmektedir ve büyünün uygulanması için ne olursa olsun bu sihrin yapımına tam anlamıyla vakıf olan Müslüman bir medyuma yaptırılması gerekmektedir. Nohut büyüsünde rızası olan evli çiftlerin kendilerinin ortak bir karede bulundukları kağıt üstü fotoğrafları, çiftlerin ayrı ayrı anne adları, çiftlerin doğum tarihleri, çiftlerin kendi adları, çiftlerin evlendikleri tarih, çiftlerin kendilerinin tercih ettikleri ve medyuma büyü için teslim edilmesi ihtiyaç duyulan birer tane kişisel eşyaları (gözlük olur, cüzdan olur, elbise parçası olur, fark etmez), çiftlerden alınmış olan birer tane vücut örnek parçası (ten parçası olur, tırnak olur, saç yahut sakal teli olur, fark etmez) gibi belge, bilgi ve materyallerin nohut büyüsü öncesi hazır olması gerekmektedir.

Nohut büyüsün yapımı için tercih edilecek mekan şehir yaşantısından uzak, bir mezara yakın, eğer bulunabiliyor ise mağara benzer biçimde bir yer olmalıdır. Nohut büyüsünün yapımında bu büyüyü meydana getirecek olan medyumunda bir takım materyalleri büyü öncesi bulundurması gerekmektedir. Büyü ak büyü kategorisindeki özelliği için uygulanacağından dolayı taze 2 tane nohut, özel nohut büyüsü sunak kabına koyulmuş incir ağacı sütü, soğan ve sarımsak kabukları şeklinde materyallerin nohut büyüsü öncesinde edinilmesi gerekmektedir.

İlk olarak çiftlerden alınmış ortak karede yer aldıkları resimlerinin boş bir alanına yine çiftlerin alınan kişisel bilgilerinin nohut büyüsü çemberinin içerisine işlenmesi gerekmektedir. Daha sonrasında resim sunak kabı içine alınan incir ağacı sütünün içerisine koyulmalı ve bu esnada da soğan ve sarımsak kabukları da kül olana dek yakılarak, külleri bu sunak kabının içine eklenmeli ve 12 saat süreç beklemeye alınmalıdır.

İkinci olarak 12 saat geçtikten sonra fotoğraf nohut büyüsü sunak kabı içinden çıkarılarak kurutulmalı ve üzerine çiftlerden alınmış olan şahsi eşyaları ile birlikte yine çiftlerden alınan vücut örnek parçaları çam sakızı eritilerek yapıştırılması gerekmektedir.

Son olarak ise fotoğraf beyaz bir kefen parçasına sıkıca sarılarak, nohut büyüsünün yapıldığı yere en yakın olan bir mezarlığa gömülmelidir. Böylelikle nohut büyüsünün yapımı tamamlanmış olup, büyü en az 14 gün ile en fazlaca 41 gün içinde tutmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu