Mum ila yapılan Ölüm BüyüsüÖlüm Büyüsü

Mum ile Ölüm büyüsü nasıl yapılır?

Mumla Ölüm Büyüsü nasıl yapılır? 
Yapılacak olan büyünün adından da anlaşılacağı üzere ana madde mum olmaktadır. Mum üzerine tılsım ve belli başlı dualar okunduktan sonra ve ölmesi istenilen ferdin bilgileri ile birlikte yapılmaktadır. Burada ana maddenin mum olmasının anlamı da açıktır. Mum eridikçe büyü meydana getirilen birey de acı çeksin ve mum bittikten sonra da büyü yapılan fert ölsün anlamında olmaktadır.

Burada yapılacak olan büyü ile beraber eriyip yanan mum benzer biçimde eriyip yok olsun gitsin şeklinde anlamlandırılmaktadır. Bundan dolayı de en çok kullanılan ölüm büyülerinden olmaktadır. Ölüm büyüsü çok dikkat edilerek yapılması ihtiyaç duyulan büyü türüdür. Kara büyüler içinde yer almaktadır.

Ölüm Büyüsü tesirini iyi mi Gösterir?
Ölüm büyüsü etkileri içinde bulunan durumlar derhal hemen bir hafta içinde gözlemlenmeye başlamaktadır. Bir haftadan sonra ölüm büyüsü yapmış oldurılan kişilerde belli olacak derecede etkisinde bırakır görülmeye başlanır. Ölüm büyüsü yapmış olduran kişiler bu konuda bir pişmanlık duyar ve caymak isterse bu büyünün geri dönüşünün olmadığını bilmeleri gerekmektedir.

Bu yüzden de yapmış olduran kişi bu sonucunı vermeden önce çok fazla düşünmelidir. Yapılacak olan sihrin geri dönüşü olmamaktadır. Medyumlar tarafınca yapılacak olan büyü çok dikkatli bir şekilde hiçbir detay atlanmadan yapılmalıdır. Bazı durumlarda ölüm büyüsü yapılması esnasında domuz bağlarırsağı ya da köpek dili istenebilmektedir.

Bu açılardan bakıldığında da çok fazla maliyeti olan bir büyü türü olarak da bilinmektedir. Bu nedenle yapılmak istendiğinde hem maddi hem de tinsel açıdan düşünülmelidir. Bu büyü türü ile ilgili informasyon sahibi olmadan yaptırılmaması önerilmektedir. Informasyon almak için ustalaşmış olarak bu işle uğraşan medyumlardan data alabilirsiniz.

Ölüm Büyüsü yaptıran neden yaptırmaktadır?
Bazı zamanlarda bir birey hakkında kin ya da nefret duygusu taşıyor olabilirsiniz. Bundan dolayı de onun ölmesini ve bu dünyadan göçüp gitmesini isteyebilirsiniz. Bu biçim durumlarda ölüm büyüsü için medyumlara başvurulmalıdır. Bazı durumlarda bu büyüler eski eş yahut sevgiliye yapmış oldurılmak istenirken kimi zaman de iş yerinde ayağını kaydırmak dilediğiniz bir birey için de yapılabilmektedir. Hatta bazen da akrabalar için de aynı mevzuda hizmet alınabilmektedir.

Bu büyüyü yaptırmak isteyen insanlar gene olarak bir vaziyet karşısında canları yanan ve bunun intikamını almak isteyen kişiler tarafından yapmış oldurılabilmektedir. Bu yüzden canı yanan ve gözü kararan kişiler bu büyüyü yapmış oldurabilmek için hiç çekinmeden bu büyüye başvurmaktadırlar.

Ölüm Büyüsü yaptırılan kişi de yaşanan değişiklikler nelerdir?
Ölüm büyüsü yaptırılan kişiler farklı fiziksel ve ruhsal emareler vermektedirler. Meydana getirilen büyü mum ile yapıldığından mum eriyip bitene kadar acılar içinde kıvranmaktadır. Bu nedenle de büyü meydana getirilen fert her vakit acı içinde yaşamını sürdürmekte ve en sonunda ölüm gerçekleşmektedir.

Maksimum görülen emaresi de aşırı derecede zayıflık ve karın ağrısıdır. Zayıflığın nedeni de yapılan büyü sebebiyle iştahtan kesilmeden kaynaklı olmaktadır. Tarifsiz acılar çekmekte ve bu acılar ölümle neticelanmaktadır. Hem de cinsel olarak da kendilerini kuvvetsiz hissetmektedirler. Cinsel yaşamları da negatif bir halde etkilenmektedir.

Ek olarak başına musallat edilen varlıklar ile sürekli rahatsız ve huzursuz zamanlar geçirirler. Yaşamları da bir o denli huzursuzluk içinde geçmeye adım atar. Her an her saat agresif ve acılı zamanlar geçirmektedirler. Ruhsal açıdan da bu şekilde emareler göstermektedir. Bu şekilde olunca da ruhsal problemlerde çökkmeşhurk hissi yaratmakta ve yaşamdan zevk almaları engellenmektedir.

Ölüm Büyüsünün Bozulması Mümkün müdür?
Her ne kadar bu büyü bozulmaz gibi bir durum olmuş olsa da işin ehli tarafınca yapılan büyüler sıkıntılı bir şekilde de olsa bozulabilmektedir. Yine bu mevzuda medyumlardan destek almak en doğru karar olacaktır. Meydana getirilen büyü her ne şekilde olursa olsun bunun bozulması için bir medyumdan yardım alınabilir.

Ölüm büyüsü nasıl bozulur şeklinde birçok sual bulunmaktadır. Bunun cevabı ise tek başına bozmanın mümkün olmadığıdır. Çok daha meşakkatli bir halde bozulmaktadır. Bunun için yapılması ihtiyaç duyulan yaptırılmış olan medyuma başvurmak olacaktır. Kişiye özel olarak yapıldığından dolayı yapmış oldurılan medyumun bozması çok daha basit olmaktadır.

Ölüm büyüsü yaptırılırken dünyevi olmayan varlıklardan yardım alınıyorsa bozma işlemi için de gene onlardan yardım alınmalıdır. Evde kendi başınız çözülecek bir büyü değildir. Bazıları yapmış oldurdıkları mumla ölüm büyüsü için mumu atmakta veya denize fırlatmaktadır. Unutulmamalıdır ki; bu vaziyet bu şekilde çözülmemektedir. Bu yüzden de yapmış oldurırken nasıl ustalaşmış destek alınmışsa, bozulurken de aynı şekilde medyumlardan profesyonel bir destek alınmalıdır.

Ölüm Büyüsünün Tutmama İhtimali Var mıdır?
Bazı durumlarda her büyü de olduğu şeklinde ölüm büyüsü tutmama durumu vardır. Bu yapılan şekille alakalı olabileceği şeklinde fert ile de ilgili olabilmektedir. Bazı bireylerin büyü tutmayan bir yapısı olabilmektedir. Bundan dolayı de nasıl yapılmış olursa olsun tutmayabilir. Bu şekilde bir surumla karşılaşırsanız tekrar medyuma gitmeniz gerekmektedir.

Tekrar medyuma gittiğinizde farklı bir halde büyü yapabilir ya da daha önce meydana getirilen büyü ile ilgili tekrarlama yapabilir. Bu mevzuda size en iyi şekilde destek vereceklerdir. Bir de bazı kişiler mesafenin büyü üzerinde negatif tesirleri bulunduğunu savunmaktadırlar. Bu savunmanın gerçeklikle alakası yoktur. Sihrin mesafe ile aslabir ilgisi bulunmamaktadır.

Ölüm Büyüsü yapılan kişi iyi mi Anlaşılır?
Mumla meydana getirilen ölüm büyüsü kendini çok kusa sürede göstermektedir. Adından da anlaşıldığı üzere kullanılan ana madde mum olduğundan eriyip sona erdiğinde ölüm gerçekleşir. Bu da çok kısa bir süre içinde olmakta ve çok acılı bir süreç olarak görülmektedir. Kişinin tahammül edemeyeceği kadar fazla acı çekmektedir.

İnsan yaşamını olumsuz yönde etkilemekte ve hiçbir şey meydana getirmeye mecali kalmamaktadır. Hatta çok şiddetli bir depresyon içine gireceği görülecektir. Batın bölgesinde yaşayacağı sancılar ve iştahsızlıkla beraber aşırı yorgunluk hissi ve zayıflık meydana geldiği görülecektir. Tabiri caizse mum gibi eriyecektir.

Ölüm büyüsü etkisi nedir diye bakıldığında büyü yapılan birey yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle agresif ve duygu durumu duyarlı olarak yansıyacaktır. Her mevzuşulan yahut her meydana getirilen hareketten negatif anlamlar çıkarmaya başlayacaktır. Daha önceleri sinirlenmediği vakalarda çok daha farklı tepkiler verebilmektedirler. Hatta zamanla halüsinasyonlar görebilmektedirler. Vakit vakit ağlama nöbeti yaşayabilmektedirler. Bütün bunların sonunda da birey direkt olarak en son aşama olan yatağa düşme be daha sonra iyileşme gözlenmeden ölüm durumu ortaya çıkmaktadır. Kişi son aşama olarak ölüme yaklaştığında yaşadıkları duygu durumu ve meydana getirilen tahammülsüzlükler baş göstermeye başlayacaktır.

Mumla yapılan Ölüm Büyüsü Kimlere Yapılır?
Mumla meydana getirilen ölüm büyüsü kimlere yapılır sorusunun aslında tek bir cevabı yoktur. Problem yaşanılan ve sürekli sorun olan iş arkadaşına, eski eşe, eşinin akrabalarına, eski sevgiliye ya da kendi akrabalarından birine yapılabilmektedir. Bu büyü çok güçlü ve tesirini anında gösteren bir büyü olması sebebiyle ne olursa olsun çok dikkatli ve özenli bir halde yapılması gerekmektedir.

Sonucunda ölüm olan bu büyü ile birlikte kin ve nefret duyulan kişinin ölmesi ve yaşamdan gitmesi fakatçlanmaktadır. Özellikle bu konuda evde yapılacak bir büyü türü olmadığı bilinmelidir. Çok fazla işlem barındıran bir büyü olması sebebiyle mutlaka bu işi profesyonel olarak yapan medyumlardan destek alınmalıdır. Çünkü yapılacak olan yanlış bir işlem ondan sonra daha farklı neticelar ortaya çıkabilmektedir.

Özellikle bu mevzuda eski eş veya sevgiliye yapıldığı bilinse de akrabalara da yapıldığı meydana getirilen araştırmalarda ortaya çıkmıştır. Ölüm ile neticelanacak bu büyü ile birlikte yapmadan önce tam anlamıyla ve net bir şekilde karar verilmelidir daha sonra yapılacak olan bozma işlemi için geç kalınabilmektedir. Dolayısıyla kim için ve ne için yapılırsa yapılsın sonucunız net olmalıdır.

Canı yanan ve bu konuda hakkaten intikam almak isteyen kişiler tarafınca yaptırılan büyüler medyumlar eşliğimde yapmış oldurılmalıdır. Her büyü de olduğu gibi bu büyü çeşidinde de belli bir süre ve belli bir süre mevcuttur. Dolayısıyla bu işi ustalaşmış olarak üstlenen kişiler tarafından yapılmalıdır. Medyumlar bu mevzuda sizlere bilgi verecek ve yapılması gereken büyü ile ilgili detayları aktaracaklardır.

Mumla yapılan ölüm büyüsü için medyumların özel tılsım ve duaları bulunmaktadır. Bu nedenle de doğru bir zaman ve vakitte yapılacak olan büyünün tutmaması şeklinde bir durum söz mevzusu değildir. Bundan dolayı de özel ve sessiz bir odada büyüye yoğunlaşmaktadırlar. Sonrasında yapılan büyü ile ilgili informasyon verilmekte ve bir hafta içinde de etkilerini göstermektedirler.

Büyü yapılan birey de bu büyünün etkilerini çok hızlı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak bu konuda yaşadıklarını sosyal yaşantısına da yansıtacaktır. Özellikle çok sancılı bir süreçten geçecekleri için de bunu görmemenin olanakı yoktur. Gözle görülür şekilde değişiklikler meydana gelecek ve en nihayetinde da ölüme maruz kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara