Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü nedir?

Kara Büyü, Büyüler arasında maksimum tesir gösteren büyüler arasında yer almaktadır. Büyü yapılan bireyin yaşamını fazlasıyla etkilemektedir. Adından anlaşılacağı üzere bu büyü meydana getirilen kişi ruhsal ve ruhsal olarak etki altına alınmaktadır. Her ne kadar kötü niyetli olarak meydana getirilen büyüler olarak adlandırılsa da bazı durumlarda aşık etme gibi durumlar içinde kullanımı görülmektedir.

Kara büyü nedir iyi mi yapılır soruları da gündemi çok meşgul eden sorulardan bir tanesi olmaktadır. Böyle bir sual karşısında verilen cevap; kötü ruhani varlıklarla kurulan bildirişim sonucu yapılan büyülerdir şeklinde olmaktadır. Kara büyü yaptırılması için uzman medyum hocalardan destek alınmalıdır.

Kara büyü yapılmış olan kişinin ruhsal ve fizyolojik problemleri ortaya çıkmaktadır. Genel olarak sinir sistemi üzerinde etkili olmaktadır. Temelinde yatan vaziyet bunun olmasından yanadır. Genel dengenin bozulması için yapılan bir büyü çeşididir. Büyü meydana getirilen kişide ortaya çıkan bazı sıhhat problemleri vücut dengesini bozacak niteliktedir. Bunların en başlangıcında da dünyaya ve çevresinde olan olaylara karşı ilgisiz davranma gelmektedir. Baş dönmesi durumu da eşlik etmektedir.

Kara Büyü Ne Yapar?
Büyü ile ilgili yapılan araştırma mevzuları içinde kara büyü ne yapar sorusu sıklıkla yer almaktadır. Kötü amaçlar güderek meydana getirilen bir büyü olarak düşünülse de başka fakatçlar içinde yapılmaktadır. Bu nedenle insanlar üzerindeki etkisi farklılıklar göstermektedir. Bundan dolayı de büyü meydana getirilen kişiler çoğu vakit kendisinde böyle bir durumun olduğunu anlayamamaktadır. Kara büyü nedir? Kara büyüler iyi mi bozulur? Mevzusunda da bu yüzden net bir informasyon sahibi olunamamaktadır.

Çevrenizde ya da kendinizde kara büyü olduğunu düşünüyorsanız, bu konuda uzman olan medyumlardan informasyon alınması gerekmektedir. Konusunda uzman olan medyum hocalar tarafından nasıl yapıldığı ve ne amaçla yapıldığı hakkında informasyon alabilirsiniz. Bazı durumlarda evde büyü bozma işlemlerinin yapılacağı belirtilse de kara büyü için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Kara büyü ne yapar konusunda aşağıda yer alan maddeler örnek olarak verilebilir.

Bireyin özgür iradesini engellemekte ve yoksun kılmaktadır.
Kara büyü meydana getirilen bireyin ölüm ile yüzleşmesi an meselesi olabilmektedir. Kişide meydana gelen biyolojik ve psikolojik değişimlere tıbbi anlamda çare bulunamamaktadır. Böylelikle hastalık oluşmasına sebebiyet verecektir.
Kötü niyetli olarak yapılan bu büyü ile bazı durumlarda evli çiftlerin birliktelikleri risk altına girebilir. Ailevi durumlar parçalanmış bir hal alabilir.
Kara büyü yaptırıldığında istenilen biri ile evlenme veya ayırma işleri yapılabilmektedir. Hem de sosyallik anlamında da adımlar atılabilmektedir.
Ticari olarak zarar görme sağlanabilir. Ticaret yaşamı sona erdirılabilir.
Kara büyü yapmış oldurılan ferdin felç geçirmesi veya organ yetmezliği yaşaması an meselesidir. Halk içinde cin çarpması olarak bilinen durumlarda buradan gelmektedir.
Yukarıda sayılan maddelere bakıldığında kara sihrin insanlar üzerindeki tesirleri açıkça belirtilmektedir. Sayılan konularda mesele yaşanmaması ve geri dönüşü olmayan durumlara sebebiyet verilmemesi adına işinin uzmanı olan medyumlarca yapılması gerekmektedir. Bu mevzuda uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak olan kara büyü istemediğiniz ölümlere sebep olabilmektedir.

En Tehlikeli Kara Büyü Çeşitleri
Kara büyü başlı başına kötü niyetler beslenerek yapılan büyülerdir. Yapılış fakatçları farklı şekillerde karşımıza çıkabilmektedir. Bundan dolayı de meydana getirilen fert ile ilgili biroldukça problem gün yüzüne çıkmaktadır. Her bireyde farklılıklar gösterse de, belirtileri arasında ortak olan konum, kişide halsizlik ve boş vermişliktir.

Kara büyü araştırması yapıldığında en çok aranan mevzular arasında en tehlikeli kara büyü çeşitleri nedir konusu ön plana çıkmaktadır. Meydana getirilen büyülerin uzman olmayan kişilerce yapılması durumunda hem büyü yapmış olduranı bununla birlikte büyü yapılanı zor durumlara sokmaktadır. En tehlikelisi hangisidir sorusundan ziyade bu mevzuda dikkatli olmakta fayda vardır.

Kara büyülerde farklı çeşit ve şekillerde yapılmaktadır. Fakat bu çeşitlerden önce ne için ve kime yapılacağı önemlidir. Meydana getirilen kara büyüler genel olarak insanoğluın fizyolojik ve psikolojik olarak etkilenmelerini sağlamaktadır. Ruhani varlıklar ile olan mesajşimler sonucu meydana getirilen büyüler kişilerin bir çökme durumu yaşamalarına sebep olmaktadır.

Büyü meydana getirilen ferdin çökme yaşamalarının ardında hem duygusal hem de maddi çökmeler bulunmaktadır. Kara büyünün temelinde de bu yatmaktadır. Uzman medyumlar tarafınca yapılacak olan kara büyüler, yine işin uzmanı olan kişilerce deforme sağlanabilmektedir. Yapılacak olan her büyü gibi kara büyü de dikkat gerektirmektedir. Kara büyü yapılırken yanlış bir uygulama yapılmaması açısından doğru bir günde ve zamanda yapılmalıdır.

Kara Büyü Çeşitleri
Büyüler arasında maksimum tercih edilen Kara büyü farklı şekillerde yapılmaktadır. Kara büyü çeşitleri sorgulandığında karşımıza çıkan ve ne için yapılacağına bağlı olarak değişkenlik gösteren büyülerdir.

Çingene Büyüsü: Daha çok yuva dağıtmak için yapılan büyü çeşididir. Büyü yapılan birey ya da kişiler evlilik birliği içinde ihanet olayı yaşamaktadırlar. Eşine ihanet eden hanım veya erkek bu şekilde yuvanın dağılmasına sebebiyet vermektedir.
Domuz Yağı İle yapılan Kara Büyü: Belli bir vakit öncesinde maksimum başvurulan kara büyü çeşididir. En vehamet uyandıran büyülerden bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı üzere temel malzeme domuz yağıdır. Ev veya iş yeri şeklinde yerlere uygulanarak tesir göstermesi beklenmektedir. Yapıldığında ortaya etkili sonuçlar çıkmaktadır. Yapılacak olan mekanın çeşitli yerlerine sürülerek ve belli semboller kullanılarak bu büyü yapılmaktadır.
Lamia Büyüsü: adı göz önüne alındığında mitolojik kadın karakter olduğu ortaya çıkmaktadır. Daha çok ayırma işlemleri için kullanılmaktadır. Birbirini seven kişiler arasında daha çok eylemsiz konumda olan fert odak alınarak yapılmaktadır. Ruhsal problemler ortaya çıkarmakta ve bu şekilde de birlikteliğin bitmesine sebebiyet vermektedir.
Yumurta Büyüsü: en çok meydana getirilen kara büyü çeşididir. Bunun sebebi de büyü yapılabilmesi için lüzumlu olan malzemelerin rahat bir şekilde tedarik edilmesindendir. Belli bir dinsel tören çerçevesinde gerçekleştirilir. Bu ritüel sürecinde yumurta uygun şekillerde kırılmakta ve müdahale edilmektedir. Bu da kişilerin mevcud ilişkilerini bozmak adına yapılan işlemdir.
Papaz Büyüsü: Genel olarak bakılmış olduğunda papaz büyüsü merhametli olarak da yapılabilmektedir. Fakat kara büyü anlamında yapılacağı vakit kötü niyetli olarak papaz büyüsü yapıldığı bilinmektedir. Maksimum korkulan büyüler listesinin başında gelmektedir. Bozulması süreci de zorlu bir süreçtir. Bu nedenle bozulmasını sağlamak için mevzusundan uzman olan medyumdan yardım almak en doğru tercih olacaktır.
Mum Büyüsü: Genel olarak hanımlara yapıldığı bilinse de biroldukça nedenle yapılabilmektedir. Kadınlara yapılan çeşidinde, hanımın yuvasını bozma amaçlı yapılmaktadır. Kadının başka birine meyil etmesi sağlanmakta ve böylelikle yuvasını bozmak amaçlanmaktadır.
Nohut Büyüsü: Her amaca hizmet eden bir büyü çeşididir. Ne için yapıldığı ile ilgili kesin bir data verilmemektedir. Birçok problem için yapılabilen bir işlem olarak dikkat çekmektedir. Kırk bir adet nohut okunarak büyü yapılmaktadır.
Kara Büyü emareleri
Kendinizde ya da çevrenizdeki kişilerde kara büyü olup olmadığını idrak etmek için iyi bir halde gözlemlenmesi gerekmektedir. Oldukça etkili olan kara büyüler kişiler üzerinde çok farklı etkisinde bırakır göstermektedir. Fakat tüm kara büyü çeşitlerinin altında yatan sebeplere bakılmış olduğunda ortak olarak görülen sebep; büyü yapılan kişilere verilecek olan zarardır.

Yukarıda sayılan kara büyü çeşitleri de göz önüne alındığında hepsinin farklı yapılış ve uygulanış biçimleri olduğu görülmektedir. Nasıl bir sonuç beklendiğine bağlı olarak yapılacak büyü çeşidi de değişiklık gösterecektir. Bu adımda da en çok dört gözle beklenen kara büyü belirtileri nedir konusu olmaktadır.

Büyü meydana getirilen kişinin göstermiş olduğu ani ruhsal değişimler,
Moral ve motivasyon olarak yaşadıkları durum düşüşleri ve zaman içinde bu durumun çok daha kötü bir hal alması,
Kara büyü yapılmış olan bireyin sürekli kabuslar içinde uyanması ve anlamsız rüyalar görmesi,
Bazı kişilerin baktıkları yerlerde halüsinasyonlar görmeleri,
Olmayan bir ses duyduklarını ifade etmeleri,
nedeni bilinmeyen ve vücutta farklı bölgelerde oluşan morarmalar,
zaman vakit unutkanlığın baş göstermesi ve ileriki zamanlarda bunun çok daha sık yaşanması
aniden parlayan ışık ve ani yüksek seslerden olağandan çok fazla tepki gösterme,
Tıbben çözülemeyen hastalıkların ortaya çıkması,
bu şekilde bir durum söz konusu değilken kekemelik oluşması.
Kara Büyü nasıl Yapılır?
Her büyü çeşidinde olduğu benzer biçimde kara büyü yapılabilmesi içinde önemli ilimleri biliyor olmak gereklidir. Bundan dolayı işin ehli kişilerce yapılması önerilmektedir. Aynı zamanda bu büyünün yapılması için ihtiyaç duyulan ilimi bilen ve kötü anlamda kullanmayı yeğleyen medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Kara büyü yapıldığında, meydana getirilen ferdin kaderi üzerinde yapılacak olan değişimler olduğu öne sürülmektedir. Yapımı kadar bozulması da çok zor bir işlemdir. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyen kişilerin bu konuda net ve kararlı olmaları gerekmektedir. Geri dönüşü olmayan, kişilerin kaderlerinde meydana getirilen değişimler olacağından dolayı iyi düşünülerek yapmış oldurılması gerekmektedir.

Kara büyü yapılacağı vakit bu konuda yeterli olan medyumlar tarafınca belli zaman aralıklarında yapmaları beklenmektedir. Büyü meydana getirilen fert üzerinde etki göstermesi için bu süre dilimlerinin göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Aksi takdirde etkisini göstermeyecek ya da farklı sorunlara yol açacaktır.

Kara Büyü nasıl Bozulur?
Kara büyü nedir? Kara büyüler nasıl bozulur? Mevzusu ile ilgili data almak isteyenler de bulunmaktadır. Genellikle yapmış oldurdıkları büyüden pişman olanlar bozdurma işlemi için araştırmalar yapmaktadır. Bilinmesi gereken şey yapmış oldurılan kara büyünün bozulması için icra eden kişiye başvurulması daha önemlidir. Çünkü her medyum hocanın büyü yapma esnasında farklı ritüelleri bulunmaktadır.

Büyü bozdurma işlemi için gittiğinizde medyum hocalar tarafından büyünün bozulması için farklı dualar okunacaktır. Bunun sebebi büyü yapım aşamasında da okunan duaların ortadan kalkması içindir. Bazı durumlarda sihrin bozulması için medyum hocalar büyü yapılan kişiye ilişik şahsi eşyalarda isteyebilmektedir.

Kara büyü ruhsal ve biyolojik olarak tesir sağlamış olduğundan dolayı, bozma işlemi yapıldığı esnada kişide ani ruh değişikliği meydana gelebilir. Birey kendinden geçebilir. Hareket kabiliyeti ve kontrolü kaybedilebilir. Fakat büyünün bozulmasından sonrasında birey ilk zamanlardaki haline geri dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Hemen Ara