Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü Nedir? Kara büyüler nasıl bozulur?

Kara Büyü Nedir? Kara büyüler nasıl bozulur?

Kara Büyü Nedir? Kara büyüler nasıl bozulur? Mevzusu en çok dört gözle beklenen konuardan biridir. Büyüler çok çeşitli sebepler için yapılabilmektedir. Büyü yapmış oldurmakla ilgili bir araştırma yapıldığında birçok büyü çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Ne için ve nasıl bir büyü yaptırmak isteniyorsa ona nazaran olan çeşidi seçilmektedir. Bunun için mevzusunda uzman olan bilici hocalar tarafınca işlem yapılması gerekmektedir. Son zamanlarda maksimum araştırılan büyü çeşitlerinden bir tanesi de kara büyüdür.

En etkili büyü türlerinden bir tanesidir. Hatta insanlık adına kabus olarak bilinmektedir. Kara büyü meydana getirilen birey tamamen denetimünü kaybetmektedir. Meydana getirilen bireyler üzerindeki etkisi bayağı fazla olduğu için karar verme mekanizmasının kaybolması mümkündır. Bazı durumlarda ölüme yol açabilecek etkiye haiz olabilmektedir.

Kara Büyü Nedir?
Büyüler içinde maksimum tesir gösteren büyüler içinde yer almaktadır. Büyü yapılan ferdin hayatını fazlasıyla etkilemektedir. Adından anlaşılacağı üzere bu büyü meydana getirilen kişi ruhsal ve psikolojik olarak etki altına alınmaktadır. Her ne kadar kötü niyetli olarak yapılan büyüler olarak adlandırılsa da bazı durumlarda aşık etme benzer biçimde durumlar içinde kullanımı görülmektedir.

Kara büyü nedir iyi mi yapılır soruları da gündemi oldukca meşgul eden sorulardan bir tanesi olmaktadır. Bu şekilde bir soru karşısında verilen yanıt; kötü ruhani varlıklarla kurulan iletişim sonucu yapılan büyülerdir şeklinde olmaktadır. Kara büyü yaptırılması için uzman Medyum Seyrani Hocalardan destek alınmalıdır.

Kara büyü yapılmış olan bireyin ruhsal ve fiziksel problemleri ortaya çıkmaktadır. Genel olarak sinir sistemi üzerinde etkili olmaktadır. Temelinde yatan konum bunun olmasından yanadır. Genel dengenin bozulması için yapılan bir büyü çeşididir. Büyü yapılan kişide ortaya çıkan bazı sağlık problemleri vücut dengesini bozacak niteliktedir. Bunların en başlangıcında da dünyaya ve çevresinde olan olaylara karşı ilgisiz davranma gelmektedir. Baş dönmesi durumu da eşlik etmektedir.

Kara Büyü Ne Yapar?
Büyü ile ilgili meydana getirilen araştırma mevzuları arasında kara büyü ne yapar sorusu çoğunlukla yer almıştır. Kötü amaçlar güderek yapılan bir büyü olarak düşünülse de başka fakatçlar içinde yapılmaktadır. Bu yüzden insanoğlu üzerindeki etkisi farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle de büyü yapılan kişiler çoğu süre kendisinde bu şekilde bir durumun olduğunu anlayamamaktadır. Kara büyü nedir? Kara büyüler nasıl bozulur? Mevzusunda da bu nedenle net bir data sahibi olunamamaktadır.

Çevrenizde veya kendinizde kara büyü olduğunu düşünüyorsanız, bu mevzuda uzman olan medyumlardan data alınması gerekmektedir. Konusunda uzman olan kahin hocalar tarafından nasıl yapıldığı ve ne fakatçla yapıldığı hakkında informasyon alabilirsiniz. Bazı durumlarda evde büyü bozma işlemlerinin yapılacağı belirtilse de kara büyü için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Kara büyü ne yapar mevzusunda aşağıda yer edinen maddeler örnek olarak verilebilir.

Kişinin özgür iradesini engellemekte ve yoksun kılmaktadır.
Kara büyü meydana getirilen ferdin ölüm ile yüzleşmesi an meselesi olabilmektedir. Kişide meydana gelen biyolojik ve ruhsal değişimlere tıbbi anlamda çare bulunamamaktadır. Böylelikle hastalık oluşmasına sebebiyet verecektir.
Kötü niyetli olarak yapılan bu büyü ile bazı durumlarda evli çiftlerin birliktelikleri risk altına girebilir. Ailevi durumlar parçalanmış bir hal alabilir.
Kara büyü yapmış oldurıldığında istenilen biri ile evlenme veya ayırma işleri yapılabilmektedir. Bununla beraber sosyallik anlamında da adımlar atılabilmektedir.
Ticari olarak zarar görme sağlanabilir. Tecim yaşamı bittirılabilir.
Kara büyü yaptırılan ferdin felç geçirmesi veya organ yetmezliği yaşaması an meselesidir. Halk arasında cin çarpması olarak bilinen durumlarda buradan gelmektedir.
Yukarıda sayılan maddelere bakılmış olduğunda kara sihrin insanlar üzerindeki etkileri açıkça belirtilmektedir. Sayılan mevzularda mesele yaşanmaması ve geri dönüşü olmayan durumlara sebebiyet verilmemesi adına işinin uzmanı olan medyumlarca yapılması gerekmektedir. Bu mevzuda uzman olmayan kişiler tarafınca yapılacak olan kara büyü istemediğiniz ölümlere sebep olabilmektedir.

En Tehlikeli Kara Büyü Çeşitleri
Kara büyü başlı başına kötü niyetler beslenerek meydana getirilen büyülerdir. Yapılış amaçları farklı şekillerde karşımıza çıkabilmektedir. Bu nedenle de meydana getirilen birey ile ilgili biroldukça problem gün yüzüne çıkmaktadır. Her bireyde farklılıklar gösterse de, emareleri içinde ortak olan vaziyet, kişide halsizlik ve boş vermişliktir.

Kara büyü araştırması yapıldığında en çok aranan konular arasında en tehlikeli kara büyü çeşitleri nedir konusu ön plana çıkmaktadır. Yapılan büyülerin uzman olmayan kişilerce yapılması durumunda hem büyü yaptıranı hem de büyü meydana getirilenı zor durumlara sokmaktadır. En tehlikelisi hangisidir sorusundan ziyade bu konuda dikkatli olmakta yarar vardır.

Kara büyülerde farklı çeşit ve şekillerde yapılmaktadır. Fakat bu çeşitlerden önce ne için ve kime yapılacağı önemlidir. Yapılan kara büyüler genel olarak insanoğluın fizyolojik ve ruhsal olarak etkilenmelerini sağlamaktadır. Ruhani varlıklar ile olan mesajşimler sonucu yapılan büyüler kişilerin bir çökme durumu yaşamalarına sebep olmaktadır.

Büyü yapılan ferdin çökme yaşamalarının ardında hem duygusal bununla beraber maddi çökmeler bulunmaktadır. Kara sihrin temelinde de bu yatmaktadır. Uzman medyumlar tarafından yapılacak olan kara büyüler, yine işin uzmanı olan kişilerce deforme sağlanabilmektedir. Yapılacak olan her büyü gibi kara büyü de dikkat gerektirmektedir. Kara büyü yapılırken yanlış bir uygulama yapılmaması açısından doğru bir günde ve zamanda yapılmalıdır.

Kara Büyü Çeşitleri
Büyüler arasında maksimum tercih edilen Kara büyü farklı şekillerde yapılmaktadır. Kara büyü çeşitleri sorgulandığında karşımıza çıkan ve ne için yapılacağına bağlı olarak değişkenlik gösteren büyülerdir.

Çingene Büyüsü: Daha çok yuva dağıtmak için yapılan büyü çeşididir. Büyü yapılan kişi veya kişiler evlilik birliği içinde ihanet olayı yaşamaktadırlar. Eşine ihanet eden hanım veya adam bu şekilde yuvanın dağılmasına sebebiyet vermektedir.
Domuz Yağı İle yapılan Kara Büyü: Belli bir zaman öncesinde maksimum başyaralanan kara büyü çeşididir. En korku uyandıran büyülerden bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı üzere temel araç-gereç domuz yağıdır. Ev veya iş yeri gibi bölgelere uygulanarak etki göstermesi beklenmektedir. Yapıldığında ortaya etkili neticelar çıkmaktadır. Yapılacak olan mekanın çeşitli yerlerine sürülerek ve belli semboller kullanılarak bu büyü yapılmaktadır.
Lamia Büyüsü: adı göz önüne alındığında mitolojik kadın karakter olduğu ortaya çıkmaktadır. Daha çok ayırma işlemleri için kullanılmaktadır. Birbirini seven kişiler içinde daha çok eylemsiz konumda olan fert odak alınarak yapılmaktadır. Psikolojik problemler ortaya çıkarmakta ve bu şekilde de ilişkinin bitmesine sebebiyet vermektedir.
Yumurta Büyüsü: en çok meydana getirilen kara büyü çeşididir. Bunun nedeni de büyü yapılabilmesi için gerekli olan malzemelerin kolay bir şekilde tedarik edilmesindendir. Belli bir ayin çerçevesinde gerçekleştirilir. Bu ritüel sürecinde yumurta uygun şekillerde kırılmakta ve müdahale edilmektedir. Bu da kişilerin var olan ilişkilerini bozmak adına meydana getirilen işlemdir.
Papaz Büyüsü: Genel olarak bakılmış olduğunda papaz büyüsü iyi niyetli olarak da yapılabilmektedir. Fakat kara büyü anlamında yapılacağı vakit kötü niyetli olarak papaz büyüsü yapıldığı bilinmektedir. En çok korkulan büyüler listesinin başlangıcında gelmektedir. Bozulması süreci de zorlu bir süreçtir. Bu nedenle bozulmasını sağlamak için konusundan uzman olan medyumdan yardım almak en doğru tercih olacaktır.
Mum Büyüsü: Genel olarak kadınlara yapıldığı bilinse de biroldukça nedenle yapılabilmektedir. Kadınlara meydana getirilen çeşidinde, kadının yuvasını bozma amaçlı yapılmaktadır. Hanımın başka birine eğilim etmesi sağlanmakta ve böylelikle yuvasını bozmak amaçlanmaktadır.
Nohut Büyüsü: Her amaca hizmet eden bir büyü çeşididir. Ne için yapıldığı ile ilgili kati bir bilgi verilmemektedir. Biroldukça problem için yapılabilen bir işlem olarak dikkat çekmektedir. Kırk bir adet nohut okunarak büyü yapılmaktadır.
Kara Büyü emareleri
Kendinizde veya çevrenizdeki kişilerde kara büyü olup olmadığını idrak etmek için iyi bir şekilde gözlemlenmesi gerekmektedir. Fazlaca etkili olan kara büyüler kişiler üzerinde çok farklı etkiler göstermektedir. Fakat tüm kara büyü çeşitlerinin altında yatan sebeplere bakılmış olduğunda ortak olarak görülen sebep; büyü meydana getirilen kişilere verilecek olan zarardır.

Yukarıda sayılan kara büyü çeşitleri de göz önüne alındığında hepsinin farklı yapılış ve uygulanış biçimleri olduğu görülmektedir. Nasıl bir sonuç beklendiğine bağlı olarak yapılacak büyü çeşidi de farklılık gösterecektir. Bu adımda da en çok dört gözle beklenen kara büyü emareleri nedir konusu olmaktadır.

Büyü meydana getirilen bireyin göstermiş olduğu ani ruhsal değişiklikler,
Moral ve motivasyon olarak yaşadıkları konum düşüşleri ve zaman içinde bu durumun çok daha kötü bir hal alması,
Kara büyü yapılmış olan ferdin sürekli kabuslar içinde uyanması ve anlam ifade etmeyen rüyalar görmesi,
Bazı kişilerin baktıkları yerlerde halüsinasyonlar görmeleri,
Olmayan bir ses duyduklarını ifade etmeleri,
sebebi bilinmeyen ve vücutta farklı bölgelerde oluşan morarmalar,
süre süre unutkanlığın baş göstermesi ve ileriki zamanlarda bunun çok daha sık yaşanması
aniden parlayan ışık ve ani yüksek seslerden olağandan çok fazla tepki gösterme,
Tıbben çözülemeyen hastalıkların ortaya çıkması,
bu şekilde bir konum söz konusu değilken kekemelik oluşması.
Kara Büyü nasıl Yapılır?
Her büyü çeşidinde olduğu benzer biçimde kara büyü yapılabilmesi içinde önemli ilimleri biliyor olmak gereklidir. Bu nedenle işin ehli kişilerce yapılması önerilmektedir. Aynı zamanda bu büyünün yapılması için gereken ilimi bilen ve kötü anlamda kullanmayı yeğleyen medyumlar tarafınca yapılmaktadır.

Kara büyü yapıldığında, yapılan ferdin kaderi üzerinde yapılacak olan değişiklikler olduğu öne sürülmektedir. Yapımı kadar bozulması da çok zor bir işlemdir. Bu nedenle büyü yapmış oldurmak isteyen kişilerin bu konuda net ve kararlı olmaları gerekmektedir. Geri dönüşü olmayan, kişilerin kaderlerinde meydana getirilen değişimler olacağından dolayı iyi düşünülerek yaptırılması gerekmektedir.

Kara büyü yapılacağı süre bu mevzuda kafi olan medyumlar tarafınca belli vakit aralıklarında yapmaları beklenmektedir. Büyü meydana getirilen kişi üzerinde tesir göstermesi için bu vakit dilimlerinin göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Aksi takdirde etkisini göstermeyecek ya da farklı sorunlara yol açacaktır.

Kara Büyü nasıl Bozulur?
Kara büyü nedir? Kara büyüler nasıl bozulur? Mevzusu ile ilgili data almak isteyenler de bulunmaktadır. Genellikle yaptırdıkları büyüden pişman olanlar bozdurma işlemi için araştırmalar yapmaktadır. Bilinmesi ihtiyaç duyulan şey yapmış oldurılan kara sihrin bozulması için icra eden kişiye başvurulması daha önemlidir. Çünkü her kahin hocanın büyü yapma esnasında farklı ritüelleri bulunmaktadır.

Büyü bozdurma işlemi için gittiğinizde Medyum Seyrani Hocalar tarafınca büyünün bozulması için farklı dualar okunacaktır. Bunun nedeni büyü yapım aşamasında da okunan duaların ortadan kalkması içindir. Bazı durumlarda sihrin bozulması için Medyum Seyrani Hocalar büyü meydana getirilen kişiye ilişkin şahsi eşyalarda isteyebilmektedir.

Kara büyü ruhsal ve biyolojik olarak tesir sağladığından dolayı, bozma işlemi yapıldığı esnada kişide ani ruh değişikliği meydana gelebilir. Kişi kendinden geçebilir. Hareket kabiliyeti ve denetimü kaybedilebilir. Fakat sihrin bozulmasından sonra birey ilk zamanlardaki haline geri dönecektir.

Başa dön tuşu

Hemen Ara