Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Hoca Seyranı

Geri Getirme Büyüsü Hoca Seyranı
Geri Döndürme Büyüsü ile Gideni Geri Getirme Büyüsü birbirinden tamamen farklı uygulamalardır. Ancak, isimlerindeki benzerlik sebebiyle devamlı birbiriyle karıştırılır. Hatta havas çalışmaları yapan kişilerin bile bu adları karıştırdıkları bilinmektedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, sevmiş olduğiniz bireyin ayrılma kararı alarak ilişkiyi bitirmesi sonrası yapılır ve kişinin yine size aynı hislerle geri gelmesi amacı taşır.

Geri Döndürme Büyüsü ise herhangi bir mevzuda kabul eden bir ferdin bu sonucundan vazgeçmesi amacıyla yapılır. Mevzuyu ilişkiler açısından değerlendirilecek olursa ayrılan sevgili veya eş için gideni geri getirme büyüsü yapılmalıdır, hemen hemen ayrılmamış sadece ayrılma düşüncesi içinde olan kişinin bu sonucundan dönmesi ve vazgeçmesi için geri döndürme büyüsü yapılmalıdır.

Geri Döndürme Büyüsünü bir tek ilişkiler açısından değerlendirmek de doğru olmaz. Her hangi bir konuda kabul eden bir ferdin verdiği bu kararı yeniden gözden geçirmesini ve istenilen şekilde karar vermesini sağlamak, sonucundan döndürmek şeklinde açıklamak daha doğru olur.

Bu konuda yapılan çalışmalarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta değiştirilmesi istenen sonucun makûl ve kabul edilebilir bir karar olmasıdır. Örneğin, ortada gerçek bir sebep yokken eşinden ayrılmak isteyen bir bireyin ayrılma sonucundan dönmesini sağlamak ile evli olan bir bireyin eşinden ayrılmak istememesi halinde boşanma kararı almasına zorlamak için yapılacak çalışma aynı şekilde değerlendirilemez.

GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında daha çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir. Eş yada sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz durumlarda, birlikteliğin yeniden eski halinde dönmesini sağlamak için tercih edilir.

Sevdiğiniz ferdin sizden uzaklaşması (dışarıdan yapılmış bir büyü yoksa) aslabir süre ansızın gerçekleşmez. Uzaklaşma belirli bir zaman sonrası gerçekleşen bir düşüncedir. Eğer eşinize üçüncü bir kişi tarafından yapılmış bir büyü varsa sihrin bozulmasıyla beraber bireyin normale döndüğü görülecektir.

Geri döndürme kişinin yıldızları üzerinden yapılan bir uyumlandırma çalışmasıdır. Burada uyumlandırmanın hangi yöntemle yapıldığı önemlidir. İradeyi zorlama şeklinde yapılırsa bu büyüdür. Sadece, kişiyi makul yollarla uyararak Esma-ül Hüsnâ’lar, Ayet-i Kerimeler ve dualarla yapılan yöntemler için büyüden bahsedilemez. Her çalışmada olduğu benzer biçimde hangi yolun tercih edildiği önemlidir. Çalışmalarımızda büyü yöntemi tercih edilmemektedir.

Havass İlmi bilgileri ve kişisel yeterlilikleri olmayan kişilerin bu tür çalışmaları yapması hemen hemen imkansızdır. Sevgilisi veya eşi tarafından terk edilen kişilerin “Geri Döndürme Büyüsü nasıl Yapılır?” şeklinde aramalar yaptığını biliyoruz. Bilinmelidir ki, bu tür çalışmalardan sonuç almanın ötesinde kişilerin zarar görme ihtimali bile vardır. Dikkatli olmak gerekir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu