Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü Hoca Seyranı

Ermeni Büyüsü, isminden de anlaşıldığı üzere hristiyanların büyüsüdür. Bu büyü hristiyanların ritüellerine gore yapılmaktadır.

Ben medyum Nubar. Aslen ermeniyim. Ailemden bana miras kalan medyumluk ilmini 28 yıldır icra etmekteyim. Ermeni Büyüsü bizim için çok basit bir büyüdür. Yapılışı bakımından kişiden kişiye değişiklık göstermektedir. Ben bu büyüyü biroldukça kişiyi birleştirmek adına yaptım. Bu mevzuda sizlere % 100 güvence verebiliyorum.

Akrabalarım büyüler konusunda uzmanlığa haiz ve insanlar tarafından güvenli kişilerdi. Bende onlardan teslim almış olduğum bu bayrağı elimden geldiğince taşımaya çalışıyorum. Kıymetli arkadaşlarım; Ermeni Büyüsü ak büyüler kategorisinde olup çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır. Bir tek bu büyüyü müslüman medyumlarında yaptığını görmüş oldum. Fakat bu büyü ancak ermeni köklerine haiz bir kahin tarafından yapılmaktadır. Çünkü tamamen hristiyanlık ritüellerine nazaran yapılmaktadır. Kullanılan tılsımlı sözcüklerde tamamen değişikdır. Bunu da dip not olarak belirtmek istedim.

Şimdi size Ermeni Büyüsü nasıl yapılır bir tane ufak bir örnekle açıklayacağım. Öncelikle bu büyü birleştirme büyüsüdür. Eğer bir adam ayrıldığı eşiyle yine birleşmek istiyor ise, kendi sakalından ve tırnağından bir parça keserek ceviz kabuğunun içine koymalıdır. Daha sonra bu kabuğu beyaz bir iple cevizin kabuğu görünmeyecek şekilde sarmalıdır. Büyü yapılacak hanımın saçından birkaç tel alıp yumak yapılan bu ipe doluyorsunuz. Bu saatten sonrasında işlem tamamen benim ağzımdan çıkacak olan tılsımlı sözcüklere ve ruhani varlıklarıma kalacaktır. Bu işlemde bittikten sonrasında sevgileri ilelebet sürmesi adına mumyalayıp çınar ağacının dibine gömüyoruz. Çınar ağacı bildiğiniz üzere ömürlük bir ağaçtır.

Ermeni Büyüsü yapılışı bakımından bir tek yukarıda verdiğim ufak bir örnekle sınırlı değildir. Üstelik bu büyü tek başına yapılmaz. Kendiniz yahut bu işi bilmeyen bir fert tarafından kullaktan dolma bilgilerle yapıldığı takdirde yaşamınızı kısır bir döngüye sürüklemiş olursunuz. Sizlere tavsiyem işini iyi bilen ve kesin sonuç veren bir bilici ile çalışmanız olacaktır.

Ben bilici Nubar, Ermeni Büyüsü ile sevip fakat kavuşamayan, kavuşup mutluluğu bulamayan ve ayrılan kişileri birleştiriyorum. Özel çalışmalarım ile sizlere kesin sonuç veriyorum. Sevgiyle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu