Bağlama Büyüsü Seyrani Hoca

medyum

Bağlama Büyüsü Hoca Seyranı  Bağlama büyüsü temasnizde problem bulunduğunda, eşiniz yada sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanmış olan vakitlarda, temasnizi en az eski durumuna ya da istek edilen noktaya getirmek amacını taşıyan tinsel bir yöntemdir. Bu hususta sonuca bağlama büyüsü yapılarak ulaşılır.

Oysa ki, yolunda geçindiren bir temasta ileride yaşanmaması istenilen olaylara fırsat vermemek amacıyla bağlama büyüsü yapıldığı hallerde temasta problem olmadığı gözlenmiştir. Problemli temaslerde bağlama tesir etmez manasına gelmez. Düzgüsel seyrinde devam eden temaslerde vakit manasında problem olmayacağı amacıyla daha rahat davranmak mümkündür. Ayrılma riski taşıyan vakalarda vakit sınırı bulunduğu amacıyla sabırsızlanma ve hata yapma olsılığı yüksektir.

Osmanlı döneminde, evlenmesi fikir edinilen gençlerin yıldız uyumuna bakılır. Birbirlerine ideal olup-olmadıkları belirleme edilirdi. Bunun yanında, eşler birbirine bağlama vefkiyle bağlanır, boşanmaların ve mümkün problemların önüne geçilerek aile birliği sağlanırdı. Başka bir ifadeyle, temas başlamadan tedbir alınırdı. Zira, evlilik ardından yaşanacak problemların eşler, çocuklar ve aileler yönünden ciddi anlamda yıpratıcı bulunduğu bilinirdi. Şimdilerde ise her hususta icra ettiğimız şeklinde problem yaşandığında aklımız başımıza geliyor ve bazı durumlarda geç kalmış olabiliyoruz. Bağlama büyüsü, birlikteliğin başlangıcında tedbir alınması durumunda daha tesirli neticelar verecektir..

EŞİ BAĞLAMA
Aralarında her hangi bir amaçla problem olan çiftlerin, eşlerinin kendilerinden diğer hiç kimselerle ilgilenmemeleri ve tamamiyle kendilerine bağlanmaları, eşlerden biri olmadan diğerinin yapamamasını sağlayacak kadar tesirli bir Vefk çalışmasıdır. Eşi bağlama büyüsü ya da Erkeği kendisine bağlamak amacıyla büyü adıyla da anlatılır, en çok tercih edilen yöntemdir. Eşi Bağlama büyüsü sayfasına gitmek amacıyla tıklayınız…

SEVGİLİYİ BAĞLAMA
Sevgiliyi bağlama büyüsü, birbirini seven fakat aralarında adı konulmamış anlaşmazlıklar ya da vakitkli gerginlik ve anlaşmazlıklar yaşam sürdüren çiftlerin, birbirlerine önceden bulunduğu benzer biçimde bağlı olmaları ve aşk, sevgi hislerinin kuvvetlenmesine yönelik olarak oluşturulan başarılı çalışmalardır. Bu çalışmanın neticesinde sevgililer birbirlerine son adım bağlı, sevgi ve saygılı olacak, bununla birlikte da tavır ve davranışlarıyla partnerini kırmadan incitmeden temaslerini devam ettireceklerdir. Evli ve evliliğe yakın sözlü, nişanlı olan çiftlerin sevmiş olduği bireyin kendisinden soğuduğunu hissetmesi durumunda en çok tercih ettikleri başarılı bir yöntemdir. Sevgiliyi Bağlama sayfasına gitmek amacıyla tıklayınız…

UZAKTAN BAĞLAMA
Sevgiliniz ve eşiniz sizden uzaktaysa, diğeri karşı cinslerden tesirlenmemesi, aklında, düşüncesinde yalnızca siz olmanız amacıyla oluşturulan bir yöntemdir. Kimi vakit şartlar gereği eşler/sevgililer içersinde geçici ayrılıklar olabilir ya da sevmiş olduğiniz kişiyle uzaktan görüşüyor olabilirsiniz. Bu gibi hallerde, sevmiş olduğiniz bireyin karşı cinsle yakınlaşmaması yalnızca size bağlanması ve sizden diğer biri olmaması hedefiyle yapılır.