Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü yapılan kişi üzerinde büyü yapıldığı andan itibaren çok büyük değişimler olmaktadır. Bireyin hareketleri ve kişiliği değişmektedir. Büyü yapılmadan önce yapmadığı her şeyi yapabilir. Aynı şekilde daha önceden yapmaktan hoşlandığı ve sık yaptığı şeylerden hoşlanmayabilir. Yapılan büyü sebebi ile değişen karakteri hayatının tamamını farklı yönlerde değiştirecektir. Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar konusunun en önemli kısmı büyüyü yapacak olan hocanın yahut medyumun hangi metodu kullanacağıdır. Bu yüzden büyü yaptıracağınız hoca veya medyumun konuya hakim ve ilmi çok yüksek bir hoca olması gerekmektedir. Bu konunun bu derece önemli olmasının tek sebebi ise büyü hakkında bilgisi olmayan biri tarafınca yapılmaya çalışılan büyü yanlış bir yöntem uygulama nedeniyle ters tepebilir.

Bağlama büyüsü etkisi ne süre görülür? Konusu ise sihrin ne amaçla ve kim için yapıldığına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Doğal ki büyü yapan medyumun beceri ve tecrübesinin önemi de çok büyüktür. Yapılan bağlama büyüsünde kullanılan malzemeye bağlı olarak sihrin etkisi ve tesir etme süresi değişim göstermektedir. Halk arasında çok çok fazla ilgi gösterilen ve tesiri yüksek bağlama büyüsü çeşitlerinden birisi tane kanı ile meydana getirilen bağlama büyüsü olmaktadır. Yalnızca tesiri yüksek olmakla kalmayıp büyünün yapılışından sonra çok kısa bir sürede tutması da insanların ilgi göstermesine niçin olmaktadır. Yapılan bağlama büyüsü çeşidine nazaran değişiklik göstermekle beraber sihrin tutması 3 gün ile 21 gün arasında olmaktadır.

Bağlama Büyüsü meydana getiren Kişide Bulunması ihtiyaç duyulan Özellikler nelerdir?
Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yapmış oldurmak istedikleri kişiyi çok iyi tanımaları ve araştırmaları gerekmektedir. Çünkü büyü meydana getiren ferdin belirli özellikleri taşıması gerekir. Bağlama büyüsü icra eden kişinin taşıması gereken özellikler ise şunlardır;

Havas ilmini çok iyi bilmeli ve ruhani varlıklardan yardım alabilme kapasitesine haiz olmalıdır.
Bağlama büyüsü yapabilmek için lüzumlu olan ayin ve okumalara hakim olmalı, eksiksiz ve ezbere çok iyi okuyabilmelidir.
Büyülerin her çeşidini yapabilmek için gerekli olan kabiliyet ve tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir.
Hangi büyüde hangi ritüelin uygulanacağını bilmeleri gerekir.
Bağlama Büyüleri nasıl Yapılır?
Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar mevzusunun önemli bir bölümünü de bağlama büyüleri nasıl yapılır? Mevzusu oluşturmaktadır. Ak büyüler arasında yer alan ve en çok tercih edilen büyülerden olan bağlama büyüleri iyi kalpli büyü olarak bilinmektedir.

Her ne kadar merhametli bir büyü çeşidi olsa da kesinlikle uzman bir hoca ya da bilici tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde büyüyü yapan ve yaptıran birey için de sonucu kötü olabilmektedir. Bağlama büyüsü meydana getirilen kişiler içinde oluşan gerginlik ve soğukluk büyü yapıldıktan sonra kesinlikle düzelme göstermektedir.

Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar konulu yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz şeklinde bağlama büyüsü yalnızca sevgi ve aşk mevzularında yapılmaz. Çocuklar ile aileler arasında yaşanmış olan çatışmaların önlenmesi için bağlama büyüsü yaptırmak iyi neticelar verecektir. Ailesiyle iyi geçinemeyen, ailesine saygısızlık meydana getiren çocuklara ve ailelerine de yapılırsa etkisi daha çabuk görülmektedir.

Bağlama Büyüsü meydana getirilen Kişide belirtiler nedir?
Bir kişiye bağlama büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak sanıldığının aksine çok kolaydır. Özellikle yakın çevresi ve ailesi bunu çok çabuk anlayabilir. Büyü yapılan kişinin tavırları ve davranışları bu konuda en büyük ipuçlarını verecektir. Bağlama büyüsü yapılan fert alışkanlıklarında ve davranışlarındaki değişimler dışında büyü yaptıran kişiye karşı çok büyük ilgi duyma şeklinde davranmaya adım atar. Onunla ilgilenmeye ve o kişiyi sürekli aramaya, sormaya adım atar. Aşırı bir ilgi ve muhabbet ile bağlanması ise büyü yapıldığının en büyük belirtisi olmaktadır.

Kendisine bağlama büyüsü yapıldığını yakınları farkına varır fark etmez büyü bozdurmak için çok etkili ve deneyimli bir bilici hocaya başvurmalıdır. Bazı durumlarda bağlama büyüsünü bozmak çok zor hale gelebilmektedir. Bu durumların en başlangıcında evli olan bir kadın yada erkeğe meydana getirilen büyüler gelmektedir. Unutmadan şunu önemle hatırlatmak isteriz. Üzerinde bağlama büyüsü yapıldığını hisseden birey büyü bozmak için kendisi aslabir şey yapmamalıdır. Yeterince data sahibi olmayan kişilere de bozdurmaya çalışması kendisi için tehlike arz edecektir. Bu nedenle kendisine büyü yapıldığından şüphelendiği anda uzman ve tecrübeli bir bilici hocaya müracaat etmesi en doğru hareket olacaktır.

Bağlama Büyüsünde yakarma okunması mümkün mu?
Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar konusunu anlatırken büyüyü yaparken yakarma okunuyor mu sorusu aklınızda belirmiş olabilir. Bütün büyülerde ve yapılan ritüellerde dua okunmaktadır. Duasız aslabir büyüsel uygulama yapılmamaktadır. Bilici hocalar her büyüye ilişkin olan farklı duaları okuyarak büyü yapmaktadırlar. Bağlama büyüsü duaları da bu aşamada medyumlar tarafınca okunmaktadır.

“innema emruhu iza erada şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”

Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbnehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.

En etkili bağlama duası da şöyledir:

Bismillahirrahmanirrahim.

“Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin*inneke alâ külli şey’in kadîr.”“Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an ma’siyetike ve bi fadlike ammen sivâk.”

“Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente

Yâ hayrel vârisiyn*Ya erhamer râhimin*Yâ semiy’ad düâ’*Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiy’uyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ merhabaü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mu’tiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve ni’mel vekîl.

İnneke alâ külli şey’in kadîr.Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.”

Bu dualar çoğunlukla okunuyor olsa da daha birçok yakarış bağlama büyüsünde ve bağlama ile ilgili ritüellerde okunmaktadır. Özellikle karı kocaların birbirine bağlanması için meydana getirilen bağlama büyüsünde yıkılmakta olan yuvanın kurtulmuş olduğu ve eşlerin birbirine bağlı kaldığı da görülmektedir.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır? Kimlere Yapılmaz?
Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar mevzusunda bu büyünün kimlere yapılması gerektiği ya da yapılmaması gerektiği konusu da fazlaca önemlidir.

Erkek ya da kız arkadaşınıza yaptırarak onun yalnız size bağlı olmasını sağlayabilirsiniz.
Nişanlınıza yapmış oldurarak gözünün sizden başkasını görmemesini sağlayabilirsiniz.
Eşinize yapmış oldurarak size ve evine bağlı bir eş elde edebilirsiniz.
Asi olan çocuklara yaptırarak onları eve bağlayabilirsiniz.
Ayrılmak üzere olan evli çiftlere yaptırarak evliliklerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz.
Tüm bunlardan başka bağlama büyüsü başkasının sevdiği kişiye veya başkasının eşine yaptırılmamalıdır. Ayrıca kötü amaçlarla meydana getirilen bağlama büyülerine başvurulmamalıdır. İyi amaçlar üzerine yapılan bağlama büyülerini tercih etmek önemli bir unsurdur. Yoksa büyünüz kara büyü sınıfına da girebilir.

Bağlama Büyüsünde Tılsımlı Sözlerin Yeri Nedir?
Bağlama büyüsü hakkında tüm detaylar anlatılırken tılsımlı sözlerden bahsetmeden geçmek olmaz. Tüm büyülerde olduğu benzer biçimde bağlama büyüsünde de tılsımlı sözlerin yeri ayrıdır. Bilici hocaların söylediği kelimeler ve dünyevi olmayan varlıklarla bildirişim bağlama büyüsünde önemli bir yere haizdir. Gerçek neticelar almak için işinde uzman olan bir bilici yardım almanız gerekir. Bunun için de doğru yerdesiniz. Kahin hocamız sizlere bağlama büyüsü ve diğer büyü türleri mevzusunda yardımcı olacaktır.

Başa dön tuşu

Hemen Ara