Asik Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü Hoca Seyranı

AŞK BÜYÜLERİ
Halk arasında çiftlerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına, karşılıklı olarak sevgi ve saygıyla, rahat ve devamlı bir ilişkiyi devam ettirmek, yine başlatmak, ayrılma tehlikesi olan çiftleri daha çok birbirine bağlamak amacıyla yapılan aşk büyüleri tamamı farklı adlar almış olsa bile temelinde Vefk yardımıyla meydana getirilen işlemlerdir. Bu çalışmalarda Vefk’in üstünlüğünü münakaşaya gerek bile yoktur.

En etkili Aşk Büyüsü, kolay Aşk Büyüsü, En Güzel Aşk Büyüsü, kadın için Aşk Büyüsü, adam için Aşk Büyüsü, Eve Bağlama için Aşk Büyüsü, Ayrı olanlar için Aşk Büyüsü, Sevgili için Aşk Büyüsü, Gideni Geri Getirmek için Aşk Büyüsü v.B isimlerle ifade edilmiş olsa bile Aşk Büyüsü, tesiri ve çiftlerin aralarındaki mesafeleri kaldırmada üstünlüğü tartışılmayan vefk yardımıyla yapılır. Ancak; doğru ve uzman kişilerin elinden çıkmış olması şartıyla…

AŞK TILSIMI
Bir ferdin kalbini kendine bağlayıp aşk’la deli divane etmek istenmesi halinde yapılan çalışmalardır. Birey kavuşma arzusuyla yanar tutuşur ve size kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır hale gelir. Aşk Tılsımı arzu ettiğiniz bireyin size sırılsıklam aşık olması için meydana getirilen çalışmalardır. Sadece; dikkat edilmesi gereken en önemli nokta burada kötü niyetli olmamaktır. Kişinin size karşı olan hislerinin artması sonrası bunu menfaate çevirmek çok tehlikeli bir davranıştır. Çünkü bir süre sonrasında sizin ayrılma kararı almanızın arkasından size bile zarar vermesi mümkündür. Bu bakımdan hakkaten sevmiş olduğiniz ve ilişkinizin evliliğe gitmesini istediğiniz durumlarda kullanılması önerilir.

AŞIK ETME BÜYÜSÜ
adam veya hanımefendi çiftlerden biri, öteki ferdin hissettiği aşka karşılık aynı hisler içinde değilse, arkadaşça ve dostça bir ilişki yürütüyorsa ya da gel-git yaşıyorsa bu bireyin diğerine sırılsıklam aşık olması için yapılan en etkili çalışmalardır. Aşık Etme Büyüsü yöntemiyle insanoğlu birini kendine aşık etme konusunda başarılı olurlar.

KAVUŞMA BÜYÜLERİ
Kavuşma Büyüsü, birbirini çok seven iki çiftten birinin uzakta durması veya farklı sebeplerle başka bir yerde olması nedeniyle biraraya gelemeyen çiftlerin en çok tercih ettiği yöntemdir. Sevmiş olduğine Kavuşma Büyüsü, her vakit çiftlerden birisi tarafından tercih edilmeyebilir. Çiftlerden birinin bir yakını veya ailesinden biri tarafınca da Sevenleri Kavuşturma Büyüsü adı altında, çiftlerin biraraya gelmesi sağlanır.

SEVGİLİ BÜYÜSÜ
Çevresinde oldukca kalabalık bir arkadaş grubu olsun-olmasın, kendini yalnız ve mutsuz hisseden kişilerin, hayatına renk katmak, mutlu bir yuva kurmak, hayallerini gerçekleştirebileceği doğru insanı, sevgiliyi bulmak amacıyla başka bir ifadeyle Hayırlı Kısmet için yapılan çalışmalardır. Birey çevresine daha cazibeli ve hoş görünür, karşı cins kendisine ilgi duymaya adım atar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu