Aşık Etme Büyüsü Hoca Seyrani

medyum

AŞK BÜYÜLERİ
Halk arasında çiftlerin birbirlerine olan sevgilerinin yükselmesina, karşılıklı olarak sevgi ve saygıyla, rahat ve vakitkli bir teması devam ettirmek, tekrar başlatmak, ayrılma tehlikesi olan çiftleri daha çok birbirine bağlamak hedefiyle oluşturulan aşk büyüleri tamamı değişik adlar almış olsa bile esasında Vefk sayesinde ortaya getirilen işlemlerdir. Bu çalışmalarda Vefk’in avantajınü münakaşaya lüzum bile yoktur.

En etkili Aşk Büyüsü, basit Aşk Büyüsü, En Güzel Aşk Büyüsü, kadın amacıyla Aşk Büyüsü, adam amacıyla Aşk Büyüsü, Eve Bağlama amacıyla Aşk Büyüsü, Ayrı olanlar amacıyla Aşk Büyüsü, Sevgili amacıyla Aşk Büyüsü, Gideni Geri Getirmek amacıyla Aşk Büyüsü v.B isimlerle ifade edilmiş olsa bile Aşk Büyüsü, etkisi ve çiftlerin aralarındaki mesafeleri kaldırmada avantajı tartışılmayan vefk sayesinde yapılır. Ancak; doğru ve eksper bireylerin elinden çıkmış olması şartıyla…

AŞK TILSIMI
Bir ferdin kalbini kendisine bağlayıp aşk’la deli divane etmek istenmesi durumunda oluşturulan çalışmalardır. Kişi kavuşma isteğiyle yanar tutuşur ve size kavuşmak amacıyla her şeyi yapmaya hazır duruma gelir. Aşk Tılsımı istek ettiğiniz kişinin size sırılsıklam aşık olması amacıyla ortaya getirilen çalışmalardır. Sadece; ilgi edilmesi lüzumen en mühim nokta burada kötü niyetli olmamaktır. Kişinin size karşı olan duygularinin yükselmesi ardından bunu menfaate çevirmek çok tehlikeli bir davranıştır. Çünkü bir vakit ardından sizin ayrılma kararı almanızın arkasından size bile zarar vermesi mümkündür. Bu bakımdan hakkaten sevmiş olduğiniz ve temasnizin evliliğe gitmesini dilediğiniz hallerde kullanılması önerilir.

AŞIK ETME BÜYÜSÜ
adam ya da hanımefendi çiftlerden biri, diğeri ferdin hissettiği aşka karşılık aynı duygular içersinde değilse, dostça ve dostça bir temas yürütüyorsa ya da gel-git yaşıyorsa bu kişinin diğerine sırılsıklam aşık olması amacıyla oluşturulan en etkili çalışmalardır. Aşık Etme Büyüsü yöntemiyle insanoğlu birini kendisine aşık etme konusu ile ilgili başarılı olurlar.

KAVUŞMA BÜYÜLERİ
Kavuşma Büyüsü, birbirini çok seven iki çiftten birinin uzakta durması ya da değişik sebeplerle diğer bir yerde olması nedeniyle biraraya gelemeyen çiftlerin en çok tercih ettiği yöntemdir. Sevmiş olduğine Kavuşma Büyüsü, her vakit çiftlerden birisi doğrulusunda tercih edilmeyebilir. Çiftlerden birinin bir yakını ya da ailesinden biri tarafınca da Sevenleri Kavuşturma Büyüsü adı altında, çiftlerin biraraya gelmesi sağlanır.

SEVGİLİ BÜYÜSÜ
Çevresinde oldukca kalabalık bir dost grubu olsun-olmasın, kendini yalnız ve mutsuz hisseden bireylerin, hayatına renk katmak, mutlu bir yuva kurmak, hayallerini gerçekleştirebileceği doğru insanı, sevgiliyi bulmak hedefiyle diğer bir ifadeyle Hayırlı Kısmet amacıyla oluşturulan çalışmalardır. Kişi etrafına daha cazibeli ve hoş görünür, karşı tür kendisine ilgi duymaya ismim atar.